cirrus
15 openstaande functiesVerenigd KoninkrijkVerenigde Staten
Branche onbekendNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 27% van 15 functies
Engineering (niet-software) en techniek33%
Creatief, media en tekst27%
Softwareontwikkeling (algemeen)27%
Operations en administratie13%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 15 functies in de zoekfunctie
15vacatures, afgelopen 30 dagen
2nieuw, afgelopen 7 dagen
15verschillende functies (elk 1 vacatures)
2gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-08)
123open op de vacaturepagina, elke leeftijd
137mediane leeftijd, dagen
27%IT (4)
53%in Europa (8)
0%remote
0%met salaris
Indicatie van de omvang: 123 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 501 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Hybride8 · 53%
Op locatie7 · 47%
Ervaringsniveau
Senior4 · 27%
Junior3 · 20%
Staff1 · 7%
Functiegebied
Engineering (niet-software) en techniek5 · 33%
Softwareontwikkeling (algemeen)4 · 27%
Creatief, media en tekst4 · 27%
Operations en administratie2 · 13%
Landen
Verenigd Koninkrijk8
Verenigde Staten7
Steden
Edinburgh8
Austin6
Greensboro2
Newbury2
London1
Phoenix1
Chandler1
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Regionaal Facilities Site Manager - Edinburgh
20 u geledenOrigineel: Regional Facilities Site Manager - Edinburgh
Op locatieOperations en administratie
Facilitair Ingenieur
5 dagen geledenOrigineel: Facilities Engineer
Op locatieOperations en administratie
2027 Stage - Systeemtechniek - Power & Control
8 dagen geledenOrigineel: 2027 Internship - Systems Engineering - Power & Control
HybrideJuniorSoftwareontwikkeling (algemeen)CC++MATLAB
Mixed Signal IC Layoutontwerper (JO - 50025829)
11 dagen geledenOrigineel: Mixed Signal IC Layout Designer (JO - 50025829)
HybrideCreatief, media en tekst
Senior Software Validation Engineer
15 dagen geledenOrigineel: Senior Software Validation Engineer
Op locatieSeniorEngineering (niet-software) en techniek
Product Teardown Research Engineer
16 dagen geledenOrigineel: Product Teardown Research Engineer
HybrideEngineering (niet-software) en techniek
Applied AI/Automation Engineer
16 dagen geledenOrigineel: Applied AI/Automation Engineer
HybrideSeniorSoftwareontwikkeling (algemeen)C#JavaJavaScript
2027 Software Stage
17 dagen geledenOrigineel: 2027 Software Internship
Op locatieJuniorSoftwareontwikkeling (algemeen)CC#C++
2027 Stage Elektrotechniek
18 dagen geledenOrigineel: 2027 Electronic Engineering Internship
Op locatieJuniorEngineering (niet-software) en techniek
Validatie Engineering Manager
23 dagen geledenOrigineel: Validation Engineering Manager
HybrideStaffSoftwareontwikkeling (algemeen)Python
Mixed Signal IC Layout Designer (RS - 64001548)
23 dagen geledenOrigineel: Mixed Signal IC Layout Designer (RS - 64001548)
HybrideCreatief, media en tekst
Mixed Signal IC Layoutontwerper
25 dagen geledenOrigineel: Mixed Signal IC Layout Designer
HybrideCreatief, media en tekst
Senior Digitaal Ontwerp Ingenieur
28 dagen geledenOrigineel: Senior Digital Design Engineer
HybrideSeniorEngineering (niet-software) en techniek
Ontwerper Mixed Signal IC Layout (YQ-50025706)
29 dagen geledenOrigineel: Mixed Signal IC Layout Designer (YQ-50025706)
Op locatieSeniorCreatief, media en tekst
IC EMC Engineer
29 dagen geledenOrigineel: IC EMC Engineer
Op locatieEngineering (niet-software) en techniek
Actualiteit van de gegevens
97 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 13:29 UTC, body 1346271 bytes.