RoleFalconAlle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt 3 min. geleden
Nederlands
Inloggen
Ta stran je na voljo v jeziku: Slovenščina.Preklopi×

← terug

cirrus

15 openstaande functiesVerenigd KoninkrijkVerenigde Staten

Branche onbekendNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 27% van 15 functies

Engineering (niet-software) en techniek33%
Creatief, media en tekst27%
Softwareontwikkeling (algemeen)27%
Operations en administratie13%
15vacatures, afgelopen 30 dagen
2nieuw, afgelopen 7 dagen
15verschillende functies (elk 1 vacatures)
2gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-08)
123open op de vacaturepagina, elke leeftijd
137mediane leeftijd, dagen
27%IT (4)
53%in Europa (8)
0%remote
0%met salaris

Indicatie van de omvang: 123 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 501 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

113
122
017
029
038
0418
0510
0617
077
086
0924
1010

Werkplek

Hybride8 · 53%
Op locatie7 · 47%

Ervaringsniveau

Senior4 · 27%
Junior3 · 20%
Staff1 · 7%

Functiegebied

Engineering (niet-software) en techniek5 · 33%
Softwareontwikkeling (algemeen)4 · 27%
Creatief, media en tekst4 · 27%
Operations en administratie2 · 13%

Landen

Verenigd Koninkrijk8
Verenigde Staten7

Steden

Edinburgh8
Austin6
Greensboro2
Newbury2
London1
Phoenix1
Chandler1

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Origineel: Regional Facilities Site Manager - Edinburgh
cirrus·Edinburgh, Scotlandorigineel ↗
Op locatieOperations en administratie

Facilitair Ingenieur

5 dagen geleden
Origineel: Facilities Engineer
cirrus·Edinburgh, Scotlandorigineel ↗
Op locatieOperations en administratie
Origineel: 2027 Internship - Systems Engineering - Power & Control
cirrus·Austin, Texasorigineel ↗
HybrideJuniorSoftwareontwikkeling (algemeen)CC++MATLAB
Origineel: Mixed Signal IC Layout Designer (JO - 50025829)
cirrus·Austin, Texas | Greensboro, North Carolinaorigineel ↗
HybrideCreatief, media en tekst
Origineel: Senior Software Validation Engineer
cirrus·Austin, Texasorigineel ↗
Op locatieSeniorEngineering (niet-software) en techniek
Origineel: Product Teardown Research Engineer
cirrus·Austin, Texasorigineel ↗
HybrideEngineering (niet-software) en techniek
Origineel: Applied AI/Automation Engineer
cirrus·Austin, Texasorigineel ↗
HybrideSeniorSoftwareontwikkeling (algemeen)C#JavaJavaScript

2027 Software Stage

17 dagen geleden
Origineel: 2027 Software Internship
cirrus·London | Edinburgh, Scotland | Newbury, Englandorigineel ↗
Op locatieJuniorSoftwareontwikkeling (algemeen)CC#C++
Origineel: 2027 Electronic Engineering Internship
cirrus·Edinburgh, Scotland | Newbury, Englandorigineel ↗
Op locatieJuniorEngineering (niet-software) en techniek
Origineel: Validation Engineering Manager
cirrus·Edinburgh, Scotlandorigineel ↗
HybrideStaffSoftwareontwikkeling (algemeen)Python
Origineel: Mixed Signal IC Layout Designer (RS - 64001548)
cirrus·Austin, Texas | Greensboro, North Carolina | Phoenix, Arizonaorigineel ↗
HybrideCreatief, media en tekst
Origineel: Mixed Signal IC Layout Designer
cirrus·Edinburgh, Scotlandorigineel ↗
HybrideCreatief, media en tekst
Origineel: Senior Digital Design Engineer
cirrus·Edinburgh, Scotlandorigineel ↗
HybrideSeniorEngineering (niet-software) en techniek
Origineel: Mixed Signal IC Layout Designer (YQ-50025706)
cirrus·Chandler, Arizonaorigineel ↗
Op locatieSeniorCreatief, media en tekst

IC EMC Engineer

29 dagen geleden
Origineel: IC EMC Engineer
cirrus·Edinburgh, Scotlandorigineel ↗
Op locatieEngineering (niet-software) en techniek

Actualiteit van de gegevens

97 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 13:29 UTC, body 1346271 bytes.