olx
15 openstaande functies52% remoteSpanjePortugalPolen
Vastgoed, bouw en proptechNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 15 functies
Product en design45%
Marketing en communicatie19%
Sales en verkoop6%
Operations en administratie6%
Creatief, media en tekst6%
Directie en management6%
Financiën en juridisch3%
Overig6%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 15 functies in de zoekfunctie
31vacatures, afgelopen 30 dagen
11nieuw, afgelopen 7 dagen
15verschillende functies (elk 2.1 vacatures)
7gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-14)
57open op de vacaturepagina, elke leeftijd
25mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
94%in Europa (29)
52%remote
0%met salaris
Indicatie van de omvang: 57 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 1008 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Remote16 · 52%
Hybride14 · 45%
Op locatie1 · 3%
Ervaringsniveau
Senior11 · 35%
Staff10 · 32%
Functiegebied
Product en design14 · 45%
Marketing en communicatie6 · 19%
Directie en management2 · 6%
Sales en verkoop2 · 6%
Creatief, media en tekst2 · 6%
Operations en administratie2 · 6%
Financiën en juridisch1 · 3%
Landen
Spanje10
Portugal10
Polen8
Roemenië3
Bulgarije1
Oekraïne1
Zuid-Afrika1
Kazachstan1
Steden
Lisbon7
Barcelona5
Warsaw4
Poznań3
Bucharest1
Kraków1
Kyiv1
Sofia1
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Lead Product Manager - Advertenties
2 dagen geledenOrigineel: Lead Product Manager - Advertising
RemoteSeniorProduct en design
Lead Product Manager - Advertenties
2 dagen geledenOrigineel: Lead Product Manager - Advertising
RemoteSeniorProduct en design
Lead Product Manager - Advertenties
2 dagen geledenOrigineel: Lead Product Manager - Advertising
RemoteSeniorProduct en design
Lead Product Manager - Advertenties
2 dagen geledenOrigineel: Lead Product Manager - Advertising
RemoteSeniorProduct en design
Lead Product Manager - Advertenties
2 dagen geledenOrigineel: Lead Product Manager - Advertising
RemoteSeniorProduct en design
Klantrelatie Manager - Cape Town
3 dagen geledenOrigineel: Customer Relationship Manager - Cape Town
Op locatieSeniorDirectie en management
Key Account Manager Motors
5 dagen geledenOrigineel: Key Account Manager Motors
HybrideSales en verkoop
Principal Product Manager, Vastgoed
10 dagen geledenOrigineel: Principal Product Manager, Real Estate
RemoteStaffProduct en design
Principal Product Manager, Vastgoed
10 dagen geledenOrigineel: Principal Product Manager, Real Estate
RemoteStaffProduct en design
Principal Product Manager, Vastgoed
10 dagen geledenOrigineel: Principal Product Manager, Real Estate
RemoteStaffProduct en design
Principal Product Manager, Vastgoed
10 dagen geledenOrigineel: Principal Product Manager, Real Estate
RemoteStaffProduct en design
Бухгалтер (Accounts Payable)
10 dagen geledenOrigineel: Бухгалтер (Accounts Payable)
HybrideFinanciën en juridisch
Lider/ka Zespołu Sprzedaży Telefonicznej OTOMOTO
10 dagen geledenOrigineel: Lider/ka Zespołu Sprzedaży Telefonicznej OTOMOTO
HybridePL
Telesales Teamleider OTOMOTO
10 dagen geledenOrigineel: Telesales Team Leader OTOMOTO
HybrideDirectie en managementPL
Principal Product Manager, Vastgoed
12 dagen geledenOrigineel: Principal Product Manager, Real Estate
RemoteStaffProduct en design
Senior Designsysteem Designer
16 dagen geledenOrigineel: Senior Design System Designer
RemoteSeniorCreatief, media en tekst
Design System Designer
16 dagen geledenOrigineel: Design System Designer
RemoteCreatief, media en tekst
Senior Groep Brand & Media Directeur
23 dagen geledenOrigineel: Senior Group Brand & Media Director
HybrideStaffMarketing en communicatie
Senior Groep Brand & Media Directeur
23 dagen geledenOrigineel: Senior Group Brand & Media Director
HybrideStaffMarketing en communicatie
Senior Groep Brand & Media Directeur
23 dagen geledenOrigineel: Senior Group Brand & Media Director
HybrideStaffMarketing en communicatie
Key Account Manager Motors
24 dagen geledenOrigineel: Key Account Manager Motors
HybrideSales en verkoop
Head of Yield and Business Operations
25 dagen geledenOrigineel: Head of Yield and Business Operations
HybrideStaffOperations en administratie
Head of Yield & Business Operations
25 dagen geledenOrigineel: Head of Yield & Business Operations
HybrideStaffOperations en administratie
Lead Product Manager - Trust & Safety
25 dagen geledenOrigineel: Lead Product Manager - Trust & Safety
RemoteSeniorProduct en design
Lead Product Manager - Trust & Safety
25 dagen geledenOrigineel: Lead Product Manager - Trust & Safety
RemoteSeniorProduct en design
Lead Product Manager - Trust & Safety
25 dagen geledenOrigineel: Lead Product Manager - Trust & Safety
RemoteSeniorProduct en design
Lead Product Manager - Trust & Safety
25 dagen geledenOrigineel: Lead Product Manager - Trust & Safety
RemoteSeniorProduct en design
Actualiteit van de gegevens
53 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 13:21 UTC, body 962694 bytes.