RoleFalcon
Alle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt 2 min. geleden
Nederlands
Denne siden finnes på Norsk.Bytt×

← terug

Cloudbeds

8 openstaande functies38% remoteCanadaThailandHonduras

Reizen en horecaNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 12% van 8 functies

Financiën en juridisch25%
Directie en management25%
Data en machine learning12%
Horeca, hotels en schoonmaak12%
Overig25%
8vacatures, afgelopen 30 dagen
4nieuw, afgelopen 7 dagen
8verschillende functies (elk 1 vacatures)
2gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-05)
32open op de vacaturepagina, elke leeftijd
54mediane leeftijd, dagen
12%IT (1)
12%in Europa (1)
38%remote
12%met salaris

Indicatie van de omvang: 32 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 1206 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

111
120
010
021
031
041
052
061
072
083
098
107

Werkplek

Werkplek niet opgegeven5 · 62%
Remote3 · 38%

Ervaringsniveau

Senior3 · 38%
Medior2 · 25%
Staff1 · 12%
Junior1 · 12%

Functiegebied

Financiën en juridisch2 · 25%
Directie en management2 · 25%
Horeca, hotels en schoonmaak1 · 12%
Data en machine learning1 · 12%

Landen

Canada2
Thailand1
Honduras1
Mexico1
Peru1
Verenigde Staten1

Steden

geen gegevens

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Origineel: Accounting Specialist - Thailand
Cloudbeds·Reizen en horeca·Thailandorigineel ↗
Financiën en juridisch
Origineel: Global Director, Mid-Market Onboarding
Cloudbeds·Reizen en horeca·Europeorigineel ↗
StaffDirectie en managementPortugees vereistSpaans vereist

Medewerker Facturatie

4 dagen geleden
Origineel: Associate Billing Specialist
Cloudbeds·Reizen en horeca·Honduras; Mexico; Peruorigineel ↗
JuniorFinanciën en juridischPortugees vereist
Origineel: Onboarding Coach - Guest Experience - LATAM
Cloudbeds·Reizen en horeca·Latin Americaorigineel ↗
MediorHoreca, hotels en schoonmaak
Origineel: Mid-Market Onboarding Lead
Cloudbeds·Reizen en horeca·North Americaorigineel ↗
USD 100K–140K / jaarRemoteSeniorSpaans vereist

Tech Lead Data Engineer

19 dagen geleden
Origineel: Tech Lead Data Engineer
Cloudbeds·Reizen en horeca·Canada; Latin Americaorigineel ↗
RemoteSeniorData en machine learningPythonSQL
Origineel: Mid Market Onboarding Coach
Cloudbeds·Reizen en horeca·Latin Americaorigineel ↗
RemoteMedior
Origineel: Customer Recovery Team - Manager
Cloudbeds·Reizen en horeca·Canada; Latin America; United States of Americaorigineel ↗
SeniorDirectie en managementSpaans vereist

Actualiteit van de gegevens

200 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 19:12 UTC, body 549511 bytes.