Cloudbeds
8 openstaande functies38% remoteCanadaThailandHonduras
Reizen en horecaNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 12% van 8 functies
Financiën en juridisch25%
Directie en management25%
Data en machine learning12%
Horeca, hotels en schoonmaak12%
Overig25%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 8 functies in de zoekfunctie
8vacatures, afgelopen 30 dagen
4nieuw, afgelopen 7 dagen
8verschillende functies (elk 1 vacatures)
2gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-05)
32open op de vacaturepagina, elke leeftijd
54mediane leeftijd, dagen
12%IT (1)
12%in Europa (1)
38%remote
12%met salaris
Indicatie van de omvang: 32 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 1206 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Werkplek niet opgegeven5 · 62%
Remote3 · 38%
Ervaringsniveau
Senior3 · 38%
Medior2 · 25%
Staff1 · 12%
Junior1 · 12%
Functiegebied
Financiën en juridisch2 · 25%
Directie en management2 · 25%
Horeca, hotels en schoonmaak1 · 12%
Data en machine learning1 · 12%
Landen
Canada2
Thailand1
Honduras1
Mexico1
Peru1
Verenigde Staten1
Steden
geen gegevens
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Specialist Boekhouding - Thailand
2 dagen geledenOrigineel: Accounting Specialist - Thailand
Financiën en juridisch
Global Director, Mid-Market Onboarding
3 dagen geledenOrigineel: Global Director, Mid-Market Onboarding
StaffDirectie en managementPortugees vereistSpaans vereist
Medewerker Facturatie
4 dagen geledenOrigineel: Associate Billing Specialist
JuniorFinanciën en juridischPortugees vereist
Onboarding Coach - Guest Experience - LATAM
4 dagen geledenOrigineel: Onboarding Coach - Guest Experience - LATAM
MediorHoreca, hotels en schoonmaak
Teamleider Onboarding Mid-Market
16 dagen geledenOrigineel: Mid-Market Onboarding Lead
USD 100K–140K / jaarRemoteSeniorSpaans vereist
Tech Lead Data Engineer
19 dagen geledenOrigineel: Tech Lead Data Engineer
RemoteSeniorData en machine learningPythonSQL
Customer Recovery Team - Manager
23 dagen geledenOrigineel: Customer Recovery Team - Manager
SeniorDirectie en managementSpaans vereist
Actualiteit van de gegevens
200 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 19:12 UTC, body 549511 bytes.