RoleFalcon
Alle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt 4 min. geleden
Nederlands

← terug

Christie

10 openstaande functies30% remoteVerenigde StatenDuitslandCanada

Media, entertainment en reclameNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 10% van 10 functies

Operations en administratie30%
Engineering (niet-software) en techniek20%
Directie en management20%
Sales en verkoop10%
IT-support en beheer10%
Vakmanschap, bouw en productie10%
10vacatures, afgelopen 30 dagen
5nieuw, afgelopen 7 dagen
10verschillende functies (elk 1 vacatures)
3gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-19)
17open op de vacaturepagina, elke leeftijd
12mediane leeftijd, dagen
10%IT (1)
30%in Europa (3)
30%remote
30%met salaris

Indicatie van de omvang: 17 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 59 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
081
096
1010

Werkplek

Werkplek niet opgegeven7 · 70%
Remote3 · 30%

Ervaringsniveau

Medior4 · 40%
Senior1 · 10%
Junior1 · 10%
Directie (C-level)1 · 10%

Functiegebied

Operations en administratie3 · 30%
Engineering (niet-software) en techniek2 · 20%
Directie en management2 · 20%
Vakmanschap, bouw en productie1 · 10%
IT-support en beheer1 · 10%
Sales en verkoop1 · 10%

Landen

Verenigde Staten6
Duitsland2
Canada2
Verenigd Koninkrijk1

Steden

Berlin2
Orlando2
Coventry1
Toronto1

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Senior Timmerman Site Lead

Origineel: Senior Carpenter Site Lead
Media, entertainment en reclameSeeley Lake, Montana, United States
SeniorVakmanschap, bouw en productie
5 dagen geledenorigineel ↗

Magazijnsupervisor

Origineel: Warehouse Supervisor
Media, entertainment en reclameMt. Juliet, Tennessee, United States
USD 27–30 / uurMediorOperations en administratie
6 dagen geledenorigineel ↗

H&A Reparatiemonteur

Origineel: H&A Repair Technician
Media, entertainment en reclameCoventry, England, United Kingdom
GBP 15 / uurEngineering (niet-software) en techniek
6 dagen geledenorigineel ↗

IT Helpdeskmedewerker

Origineel: IT Help Desk Technician
Media, entertainment en reclameOrlando, Florida, United States
JuniorIT-support en beheer
10 dagen geledenorigineel ↗

Afdelingshoofd Magazijn

Origineel: Warehouse Department Head
Media, entertainment en reclameMt. Juliet, Tennessee, United States
USD 17–22 / uurMediorOperations en administratie
12 dagen geledenorigineel ↗

VP Asset Management

Origineel: VP Asset Management
Media, entertainment en reclameOrlando, Florida, United States
RemoteDirectie (C-level)Directie en management
18 dagen geledenorigineel ↗

Actualiteit van de gegevens

200 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 200 (unchanged) om 2026-10-25 01:23 UTC, body 104950 bytes.