Colibrix One
9 openstaande functies33% remoteCyprusSpanjePolen
Banken, verzekeringen en financiënNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 11% van 9 functies
Financiën en juridisch33%
Customer success en klantenservice22%
Sales en verkoop11%
DevOps / SRE / Platform / Cloud11%
Directie en management11%
Overig11%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 9 functies in de zoekfunctie
9vacatures, afgelopen 30 dagen
1nieuw, afgelopen 7 dagen
9verschillende functies (elk 1 vacatures)
1gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-19)
18open op de vacaturepagina, elke leeftijd
30mediane leeftijd, dagen
11%IT (1)
100%in Europa (9)
33%remote
0%met salaris
Indicatie van de omvang: 18 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 61 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Werkplek niet opgegeven5 · 56%
Remote3 · 33%
Hybride1 · 11%
Ervaringsniveau
Medior3 · 33%
Junior2 · 22%
Senior1 · 11%
Staff1 · 11%
Functiegebied
Financiën en juridisch3 · 33%
Customer success en klantenservice2 · 22%
Sales en verkoop1 · 11%
DevOps / SRE / Platform / Cloud1 · 11%
Directie en management1 · 11%
Landen
Cyprus5
Spanje5
Polen5
Armenië3
Georgië3
Servië3
Kazachstan2
Malta2
Steden
Barcelona5
Limassol5
Warsaw5
Belgrade3
Tbilisi3
Yerevan3
Almaty2
Astana2
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Partnerschapsspecialist (Card Acquiring)
8 dagen geledenOrigineel: Partnership Specialist (Card Acquiring)
Sales en verkoop
Customer Support Specialist
10 dagen geledenOrigineel: Customer Support Specialist
RemoteMediorCustomer success en klantenservice
Technisch Support Specialist
16 dagen geledenOrigineel: Technical Support Specialist
RemoteJuniorCustomer success en klantenservice
DevOps Engineer
17 dagen geledenOrigineel: DevOps Engineer
RemoteMediorDevOps / SRE / Platform / Cloud
Head of Business Accounts
22 dagen geledenOrigineel: Head of Business Accounts
StaffDirectie en management
Actualiteit van de gegevens
99 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 200 (unchanged) om 2026-10-24 15:24 UTC, body 312810 bytes.