RoleFalconAlle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt 5 min. geleden
Nederlands
Inloggen
Ta stran je na voljo v jeziku: Slovenščina.Preklopi×

← terug

Colibrix One

9 openstaande functies33% remoteCyprusSpanjePolen

Banken, verzekeringen en financiënNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 11% van 9 functies

Financiën en juridisch33%
Customer success en klantenservice22%
Sales en verkoop11%
DevOps / SRE / Platform / Cloud11%
Directie en management11%
Overig11%
9vacatures, afgelopen 30 dagen
1nieuw, afgelopen 7 dagen
9verschillende functies (elk 1 vacatures)
1gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-19)
18open op de vacaturepagina, elke leeftijd
30mediane leeftijd, dagen
11%IT (1)
100%in Europa (9)
33%remote
0%met salaris

Indicatie van de omvang: 18 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 61 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
082
098
108

Werkplek

Werkplek niet opgegeven5 · 56%
Remote3 · 33%
Hybride1 · 11%

Ervaringsniveau

Medior3 · 33%
Junior2 · 22%
Senior1 · 11%
Staff1 · 11%

Functiegebied

Financiën en juridisch3 · 33%
Customer success en klantenservice2 · 22%
Sales en verkoop1 · 11%
DevOps / SRE / Platform / Cloud1 · 11%
Directie en management1 · 11%

Landen

Cyprus5
Spanje5
Polen5
Armenië3
Georgië3
Servië3
Kazachstan2
Malta2

Steden

Barcelona5
Limassol5
Warsaw5
Belgrade3
Tbilisi3
Yerevan3
Almaty2
Astana2

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Junior Boekhouder

5 dagen geleden
Origineel: Junior Accountant
Colibrix One·Banken, verzekeringen en financiën·Barcelona, Catalonia, Spain | Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland | Limassol, Limassol, Cyprusorigineel ↗
JuniorFinanciën en juridisch
Origineel: Partnership Specialist (Card Acquiring)
Colibrix One·Banken, verzekeringen en financiën·Barcelona, Catalonia, Spain | Limassol, Limassol, Cyprusorigineel ↗
Sales en verkoop
Origineel: Customer Support Specialist
Colibrix One·Banken, verzekeringen en financiën·Tbilisi, Tbilisi, Georgia | Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland | Belgrade, Vojvodina, Serbia | Astana, Astana, Kazakhstan | Almaty, Almaty Region, Kazakhstan | Yerevan, Yerevan, Armeniaorigineel ↗
RemoteMediorCustomer success en klantenservice

Juridisch Adviseur

11 dagen geleden
Origineel: Legal Counsel
Colibrix One·Banken, verzekeringen en financiën·Ta' Xbiex, Eastern Region, Maltaorigineel ↗
HybrideSeniorFinanciën en juridisch

Treasury Specialist

15 dagen geleden
Origineel: Treasury Specialist
Colibrix One·Banken, verzekeringen en financiën·Barcelona, Catalonia, Spainorigineel ↗
Financiën en juridisch
Origineel: Technical Support Specialist
Colibrix One·Banken, verzekeringen en financiën·Tbilisi, Tbilisi, Georgia | Astana, Astana, Kazakhstan | Belgrade, Vojvodina, Serbia | Yerevan, Yerevan, Armenia | Almaty, Almaty Region, Kazakhstan | Warsaw, Masovian Voivodeship, Polandorigineel ↗
RemoteJuniorCustomer success en klantenservice

DevOps Engineer

17 dagen geleden
Origineel: DevOps Engineer
Colibrix One·Banken, verzekeringen en financiën·Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland | Barcelona, Catalonia, Spain | Tbilisi, Tbilisi, Georgia | Yerevan, Yerevan, Armenia | Belgrade, Serbia | Limassol, Limassol, Cyprusorigineel ↗
RemoteMediorDevOps / SRE / Platform / Cloud
Origineel: Head of Business Accounts
Colibrix One·Banken, verzekeringen en financiën·Ta' Xbiex, Eastern Region, Malta | Limassol, Limassol, Cyprusorigineel ↗
StaffDirectie en management

Chargeback-specialist

25 dagen geleden
Origineel: Chargeback Specialist
Colibrix One·Banken, verzekeringen en financiën·Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Poland | Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland | Vilnius, Vilnius City Municipality, Lithuania | Lisbon, Lisbon, Portugal | Barcelona, Catalonia, Spain | Limassol, Limassol, Cyprusorigineel ↗
Medior

Actualiteit van de gegevens

99 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 200 (unchanged) om 2026-10-24 15:24 UTC, body 312810 bytes.