Immortals
7 openstaande functies100% remoteVerenigde StatenMaleisiëSingapore
Voeding, dranken en consumentengoederenNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 7 functies
Operations en administratie29%
Retail en winkels14%
Zorg14%
Financiën en juridisch14%
Creatief, media en tekst14%
Product en design14%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 7 functies in de zoekfunctie
7vacatures, afgelopen 30 dagen
3nieuw, afgelopen 7 dagen
7verschillende functies (elk 1 vacatures)
2gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-20)
15open op de vacaturepagina, elke leeftijd
30mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
0%in Europa (0)
100%remote
71%met salaris
Indicatie van de omvang: 15 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 254 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Remote7 · 100%
Ervaringsniveau
Senior3 · 43%
Junior1 · 14%
Functiegebied
Operations en administratie2 · 29%
Zorg1 · 14%
Financiën en juridisch1 · 14%
Retail en winkels1 · 14%
Creatief, media en tekst1 · 14%
Product en design1 · 14%
Landen
Verenigde Staten6
Maleisië1
Singapore1
Steden
geen gegevens
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Klinisch Project Manager
2 dagen geledenOrigineel: Clinical Project Manager
USD 75K–85K / jaarRemoteZorg
Senior Specialist Wereldwijde Productcompliance
4 dagen geledenOrigineel: Senior Global Product Compliance Specialist
USD 135K–180K / jaarRemoteSeniorFinanciën en juridisch
Senior Operations Manager, Business Systems & Integrations
4 dagen geledenOrigineel: Senior Operations Manager, Business Systems & Integrations
USD 135K–175K / jaarRemoteSeniorOperations en administratie
Senior Operations Manager, Retail & Groothandel
15 dagen geledenOrigineel: Senior Operations Manager, Retail & Wholesale
USD 125K–175K / jaarRemoteSeniorRetail en winkels
Creatief Strateeg, Internationaal
17 dagen geledenOrigineel: Creative Strategist, International
RemoteCreatief, media en tekst
Jr. Project Manager, Operations & Product
19 dagen geledenOrigineel: Jr. Project Manager, Operations & Product
USD 70K–90K / jaarRemoteJuniorOperations en administratie
Ecommerce Digitaal Product Manager
19 dagen geledenOrigineel: Ecommerce Digital Product Manager
RemoteProduct en design
Actualiteit van de gegevens
18 verzoeken gelogd, 1 fouten. Laatste verzoek: HTTP 200 (new_body) om 2026-10-23 22:53 UTC, body 123234 bytes.