RoleFalconAlle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt 4 min. geleden
Nederlands
Inloggen
Tato stránka je k dispozici v jazyce Čeština.Přepnout×

← terug

Immortals

7 openstaande functies100% remoteVerenigde StatenMaleisiëSingapore

Voeding, dranken en consumentengoederenNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 7 functies

Operations en administratie29%
Retail en winkels14%
Zorg14%
Financiën en juridisch14%
Creatief, media en tekst14%
Product en design14%
7vacatures, afgelopen 30 dagen
3nieuw, afgelopen 7 dagen
7verschillende functies (elk 1 vacatures)
2gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-20)
15open op de vacaturepagina, elke leeftijd
30mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
0%in Europa (0)
100%remote
71%met salaris

Indicatie van de omvang: 15 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 254 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
021
030
041
051
060
071
081
093
107

Werkplek

Remote7 · 100%

Ervaringsniveau

Senior3 · 43%
Junior1 · 14%

Functiegebied

Operations en administratie2 · 29%
Zorg1 · 14%
Financiën en juridisch1 · 14%
Retail en winkels1 · 14%
Creatief, media en tekst1 · 14%
Product en design1 · 14%

Landen

Verenigde Staten6
Maleisië1
Singapore1

Steden

geen gegevens

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Origineel: Clinical Project Manager
Immortals·Voeding, dranken en consumentengoederen·United Statesorigineel ↗
USD 75K–85K / jaarRemoteZorg
Origineel: Senior Global Product Compliance Specialist
Immortals·Voeding, dranken en consumentengoederen·United Statesorigineel ↗
USD 135K–180K / jaarRemoteSeniorFinanciën en juridisch
Origineel: Senior Operations Manager, Business Systems & Integrations
Immortals·Voeding, dranken en consumentengoederen·United Statesorigineel ↗
USD 135K–175K / jaarRemoteSeniorOperations en administratie
Origineel: Senior Operations Manager, Retail & Wholesale
Immortals·Voeding, dranken en consumentengoederen·United Statesorigineel ↗
USD 125K–175K / jaarRemoteSeniorRetail en winkels
Origineel: Creative Strategist, International
Immortals·Voeding, dranken en consumentengoederen·Singapore | Malaysiaorigineel ↗
RemoteCreatief, media en tekst
Origineel: Jr. Project Manager, Operations & Product
Immortals·Voeding, dranken en consumentengoederen·United Statesorigineel ↗
USD 70K–90K / jaarRemoteJuniorOperations en administratie
Origineel: Ecommerce Digital Product Manager
Immortals·Voeding, dranken en consumentengoederen·United Statesorigineel ↗
RemoteProduct en design

Actualiteit van de gegevens

18 verzoeken gelogd, 1 fouten. Laatste verzoek: HTTP 200 (new_body) om 2026-10-23 22:53 UTC, body 123234 bytes.