RoleFalcon
Alle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijven
Nederlands

← terug

Staffing for Doctors

25 openstaande functies100% remoteNicaraguaHondurasEl Salvador

ZorgaanbiedersNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 25 functies

Zorg52%
Financiën en juridisch16%
Operations en administratie12%
Zorg en welzijn8%
Overig12%
25vacatures, afgelopen 30 dagen
10nieuw, afgelopen 7 dagen
25verschillende functies (elk 1 vacatures)
3gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-23)
28open op de vacaturepagina, elke leeftijd
12mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
4%in Europa (1)
100%remote
16%met salaris

Indicatie van de omvang: 28 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 58 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
081
093
1024

Werkplek

Remote25 · 100%

Ervaringsniveau

Medior7 · 28%
Junior3 · 12%

Functiegebied

Zorg13 · 52%
Financiën en juridisch4 · 16%
Operations en administratie3 · 12%
Zorg en welzijn2 · 8%

Landen

Nicaragua17
Honduras16
El Salvador15
Colombia14
Guatemala14
Filipijnen12
Ecuador7
Dominicaanse Republiek4

Steden

geen gegevens

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Tweetalig Case Manager Letselschade - Advocatenkantoor

Origineel: Bilingual Personal Injury Case Manager - Law Firm
ZorgaanbiedersNicaragua | Honduras | Ecuador | El Salvador | Guatemala | Philippines
USD 6 / uurRemoteMediorZorg en welzijnSpaans vereist
5 dagen geledenorigineel ↗

Tweetalig Medisch Administratief Medewerker

Origineel: Bilingual Medical Administrative Assistant
ZorgaanbiedersColombia | Nicaragua | Honduras | Ecuador | El Salvador | Guatemala
USD 6 / uurRemoteMediorZorgSpaans vereist
5 dagen geledenorigineel ↗

Virtueel Planningscoördinator Operaties - 49192153950

Origineel: Virtual Surgery Scheduling Coordinator - 49192153950
ZorgaanbiedersColombia | El Salvador | Honduras | Guatemala | Nicaragua | Dominican Republic
RemoteMediorZorg
12 dagen geledenorigineel ↗

Tweetalig Orthodontie Behandelcoördinator

Origineel: Bilingual Orthodontic Treatment Coordinator
ZorgaanbiedersNicaragua | Honduras | Ecuador | El Salvador | Guatemala | Colombia
RemoteMediorZorgSpaans vereist
12 dagen geledenorigineel ↗

Tweetalig Paralegal Arbeidsrecht & PI / Case Manager

Origineel: Bilingual Employment Law & PI Paralegal / Case Manager
ZorgaanbiedersEl Salvador | Colombia | Nicaragua | Bolivia, Plurinational State of | Honduras | Guatemala
RemoteJuniorFinanciën en juridisch
12 dagen geledenorigineel ↗

Tweetalig Paralegal Arbeidsrecht & Intake Specialist

Origineel: Bilingual Employment Law Paralegal & Intake Specialist
ZorgaanbiedersColombia | El Salvador | Guatemala | Honduras | Nicaragua | Bolivia, Plurinational State of
RemoteJuniorFinanciën en juridischSpaans vereist
16 dagen geledenorigineel ↗

Actualiteit van de gegevens

223 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 200 (unchanged) om 2026-10-25 05:54 UTC, body 571748 bytes.