2 dagen geledenorigineel ↗
Staffing for Doctors
25 openstaande functies100% remoteNicaraguaHondurasEl Salvador
ZorgaanbiedersNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 25 functies
Zorg52%
Financiën en juridisch16%
Operations en administratie12%
Zorg en welzijn8%
Overig12%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 25 functies in de zoekfunctie
25vacatures, afgelopen 30 dagen
10nieuw, afgelopen 7 dagen
25verschillende functies (elk 1 vacatures)
3gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-23)
28open op de vacaturepagina, elke leeftijd
12mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
4%in Europa (1)
100%remote
16%met salaris
Indicatie van de omvang: 28 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 58 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Remote25 · 100%
Ervaringsniveau
Medior7 · 28%
Junior3 · 12%
Functiegebied
Zorg13 · 52%
Financiën en juridisch4 · 16%
Operations en administratie3 · 12%
Zorg en welzijn2 · 8%
Landen
Nicaragua17
Honduras16
El Salvador15
Colombia14
Guatemala14
Filipijnen12
Ecuador7
Dominicaanse Republiek4
Steden
geen gegevens
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Medisch-juridisch QME/AME Rapportschrijver - Werknemersschadevergoeding
Origineel: Medical Legal QME/AME Report Writer - Workers' CompensationUSD 6 / uurRemoteFinanciën en juridisch
2 dagen geledenorigineel ↗
Chiropractie Virtueel Assistent & Frontdeskcoördinator (ChiroTouch EMR)
Origineel: Chiropractic Virtual Assistant & Front Desk Coordinator (ChiroTouch EMR)RemoteZorg
2 dagen geledenorigineel ↗
Virtueel Medisch Directieassistent (EA)
Origineel: Virtual Medical Executive Assistant (EA)RemoteZorg
3 dagen geledenorigineel ↗
Virtueel Baliemedewerker & Specialist Praktijkoperaties
Origineel: Virtual Front Desk & Practice Operations SpecialistRemoteMediorOperations en administratie
3 dagen geledenorigineel ↗
Tweetalig Virtueel Coördinator Administratie & Tijdregistratie - 49796196700
Origineel: Bilingual Virtual Administrative & Timekeeping Coordinator - 49796196700RemoteOperations en administratie
3 dagen geledenorigineel ↗
Tweetalig Coördinator Virtuele Verwijzingen & Voorafgaande Autorisatie - 49872062821
Origineel: Bilingual Virtual Referral & Prior Authorization Coordinator - 49872062821RemoteSpaans vereist
4 dagen geledenorigineel ↗
Tweetalig Case Manager Letselschade - Advocatenkantoor
Origineel: Bilingual Personal Injury Case Manager - Law FirmUSD 6 / uurRemoteMediorZorg en welzijnSpaans vereist
5 dagen geledenorigineel ↗
Tweetalig Medisch Administratief Medewerker
Origineel: Bilingual Medical Administrative AssistantUSD 6 / uurRemoteMediorZorgSpaans vereist
5 dagen geledenorigineel ↗
Coördinator Verwijzingen & Autorisaties - Cardiologiepraktijk
Origineel: Referral & Authorization Coordinator - Cardiology PracticeRemoteSpaans vereist
6 dagen geledenorigineel ↗
Virtuele Medisch Facturatiemedewerker (Chiropractiepraktijk)
Origineel: Virtual Medical Biller (Chiropractic Practice)RemoteZorg
9 dagen geledenorigineel ↗
Baliemedewerker - Armeens sprekende Virtual Assistant
Origineel: Front Desk Receptionist - Armenian Speaking Virtual AssistantRemoteJuniorOperations en administratie
9 dagen geledenorigineel ↗
Medisch Receptionist/ Verzekeringsspecialist - Gecertificeerd Medisch Assistent
Origineel: Medical Receptionist/ Insurance Specialist - Certified Medical AssistantUSD 6 / uurRemoteZorg
10 dagen geledenorigineel ↗
11 dagen geledenorigineel ↗
Virtueel Planningscoördinator Operaties - 49192153950
Origineel: Virtual Surgery Scheduling Coordinator - 49192153950RemoteMediorZorg
12 dagen geledenorigineel ↗
Tweetalig Orthodontie Behandelcoördinator
Origineel: Bilingual Orthodontic Treatment CoordinatorRemoteMediorZorgSpaans vereist
12 dagen geledenorigineel ↗
Tweetalig Paralegal Arbeidsrecht & PI / Case Manager
Origineel: Bilingual Employment Law & PI Paralegal / Case ManagerRemoteJuniorFinanciën en juridisch
12 dagen geledenorigineel ↗
Tweetalig Baliemedewerker/ Verzekeringsspecialist - Cardiologie. 49203184732
Origineel: Bilingual Front Desk/ Insurance Specialist - Cardiology. 49203184732RemoteFinanciën en juridisch
16 dagen geledenorigineel ↗
Tweetalig Paralegal Arbeidsrecht & Intake Specialist
Origineel: Bilingual Employment Law Paralegal & Intake SpecialistRemoteJuniorFinanciën en juridischSpaans vereist
16 dagen geledenorigineel ↗
Virtueel Planning & Verwijzing Coördinator - ID49003907170 - OR
Origineel: Virtual Scheduling & Referral Coordinator - ID49003907170 - ORRemoteZorg
20 dagen geledenorigineel ↗
Coördinatie Patiëntenzorg en Administratieve Ondersteuning
Origineel: Patient Care Coordination and Administrative SupportRemoteZorg
23 dagen geledenorigineel ↗
Tweetalig VA Medisch Administratief Medewerker - Letselschade / MedPay - ID48691941406
Origineel: Bilingual VA Medical Admin - Personal Injury / MedPay - ID48691941406RemoteMediorZorgSpaans vereist
23 dagen geledenorigineel ↗
Tandheelkundig Behandelplanner & Patiëntencoördinator (Dentrix vereist)
Origineel: Dental Treatment Planner & Patient Coordinator (Dentrix Required)RemoteZorgSpaans vereist
24 dagen geledenorigineel ↗
Tweetalig Case Manager Letselschade - Virtueel Assistent - 48952353966
Origineel: Bilingual Personal Injury Case Manager - Virtual Assistant - 48952353966RemoteMediorZorg en welzijn
24 dagen geledenorigineel ↗
Medewerker Medische Facturatie - Chiropractiepraktijk - OR - ID48952353560
Origineel: Medical Biller - Chiropractic Practice - OR - ID48952353560RemoteZorg
25 dagen geledenorigineel ↗
Actualiteit van de gegevens
223 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 200 (unchanged) om 2026-10-25 05:54 UTC, body 571748 bytes.