RoleFalcon
Alle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijven
Nederlands

← terug

Albert Bartlett

27 openstaande functiesVerenigd Koninkrijk

Voeding, dranken en consumentengoederenNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 27 functies

Vakmanschap, bouw en productie39%
Directie en management18%
Operations en administratie11%
Horeca, hotels en schoonmaak11%
HR en recruitment4%
Engineering (niet-software) en techniek4%
Transport en chauffeurs4%
Overig11%
28vacatures, afgelopen 30 dagen
8nieuw, afgelopen 7 dagen
27verschillende functies (elk 1 vacatures)
6gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-09)
47open op de vacaturepagina, elke leeftijd
15mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
100%in Europa (28)
0%remote
43%met salaris

Indicatie van de omvang: 47 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 477 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
011
020
030
040
052
060
072
084
097
1028

Werkplek

Werkplek niet opgegeven28 · 100%

Ervaringsniveau

Junior11 · 39%
Medior3 · 11%
Senior1 · 4%

Functiegebied

Vakmanschap, bouw en productie11 · 39%
Directie en management5 · 18%
Horeca, hotels en schoonmaak3 · 11%
Operations en administratie3 · 11%
HR en recruitment1 · 4%
Engineering (niet-software) en techniek1 · 4%
Transport en chauffeurs1 · 4%

Landen

Verenigd Koninkrijk28

Steden

geen gegevens

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Productieoperator - Late dienst

Origineel: Production Operator - Backshift
Voeding, dranken en consumentengoederenAirdrie, Scotland, United Kingdom
GBP 12,71 / uurJuniorVakmanschap, bouw en productie
5 dagen geledenorigineel ↗

Orderpicker- Nachtdienst 7PM-7AM

Origineel: Warehouse Operative- Nightshift 7PM-7AM
Voeding, dranken en consumentengoederenAirdrie, Scotland, United Kingdom
GBP 15,29 / uurJuniorOperations en administratie
16 dagen geledenorigineel ↗

Machinevoorman

Origineel: Machine Supervisor
Voeding, dranken en consumentengoederenBoston, England, United Kingdom
GBP 13,46 / uurDirectie en management
20 dagen geledenorigineel ↗

Actualiteit van de gegevens

59 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 200 (unchanged) om 2026-10-24 22:34 UTC, body 171582 bytes.