RoleFalcon
Alle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt zojuist
Nederlands
Denne siden finnes på Norsk.Bytt×

← terug

Booksy

6 openstaande functies100% remoteVerenigde StatenPolenSpanje

Bedrijfssoftware (SaaS)SoftwareproductbedrijfIT-aandeel 33% van 6 functies

Sales en verkoop56%
Financiën en juridisch22%
Softwareontwikkeling (algemeen)22%
9vacatures, afgelopen 30 dagen
3nieuw, afgelopen 7 dagen
6verschillende functies (elk 1.5 vacatures)
1gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-23)
9open op de vacaturepagina, elke leeftijd
10mediane leeftijd, dagen
22%IT (2)
44%in Europa (4)
100%remote
56%met salaris

Indicatie van de omvang: 9 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 25 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
080
091
108

Werkplek

Remote9 · 100%

Ervaringsniveau

Medior5 · 56%
Senior2 · 22%
Staff2 · 22%

Functiegebied

Sales en verkoop5 · 56%
Financiën en juridisch2 · 22%
Softwareontwikkeling (algemeen)2 · 22%

Landen

Verenigde Staten5
Polen4
Spanje3
Verenigd Koninkrijk3

Steden

Dallas1
Tampa1
San Antonio1
Kissimmee1
Meadow Woods1
Orlando1
Miami1

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Origineel: Senior International Tax Accountant (m/f/d)
Booksy·Bedrijfssoftware (SaaS)·Polandorigineel ↗
RemoteSeniorFinanciën en juridisch
Origineel: Field Sales Manager - Dallas, Texas
Booksy·Bedrijfssoftware (SaaS)·Dallas, Texas, United Statesorigineel ↗
USD 100K–130K / jaarRemoteMediorSales en verkoop
Origineel: Field Sales Representative - Tampa, FL
Booksy·Bedrijfssoftware (SaaS)·Tampa, Florida, United Statesorigineel ↗
USD 50K–65K / jaarRemoteMediorSales en verkoop
Origineel: Senior Accountant (Group Reporting) (m/f/d)
Booksy·Bedrijfssoftware (SaaS)·Poland | Spain | United Kingdomorigineel ↗
RemoteSeniorFinanciën en juridisch
Origineel: Field Sales Representative - San Antonio, Texas
Booksy·Bedrijfssoftware (SaaS)·San Antonio, Texas, United Statesorigineel ↗
USD 50K–65K / jaarRemoteMediorSales en verkoopSpaans vereist

Directeur Engineering

12 dagen geleden
Origineel: Director of Engineering
Booksy·Bedrijfssoftware (SaaS)·United Kingdom | Spain | Polandorigineel ↗
RemoteStaffSoftwareontwikkeling (algemeen)
Origineel: Field Sales Representative - Kissimmee/Orlando
Booksy·Bedrijfssoftware (SaaS)·Kissimmee, Florida, United States | Orlando, Florida, United States | Hunters Creek, Florida, United States | Meadow Woods, Florida, United Statesorigineel ↗
USD 50K–65K / jaarRemoteMediorSales en verkoopSpaans vereist
Origineel: Associate Data Platform Engineering Manager
Booksy·Bedrijfssoftware (SaaS)·United Kingdom | Spain | Polandorigineel ↗
RemoteStaffSoftwareontwikkeling (algemeen)
Origineel: Field Sales Representative - North Miami
Booksy·Bedrijfssoftware (SaaS)·Miami, Florida, United Statesorigineel ↗
USD 50K–65K / jaarRemoteMediorSales en verkoopSpaans vereist

Actualiteit van de gegevens

69 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 200 (unchanged) om 2026-10-24 19:21 UTC, body 119563 bytes.