Booksy
6 openstaande functies100% remoteVerenigde StatenPolenSpanje
Bedrijfssoftware (SaaS)SoftwareproductbedrijfIT-aandeel 33% van 6 functies
Sales en verkoop56%
Financiën en juridisch22%
Softwareontwikkeling (algemeen)22%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 6 functies in de zoekfunctie
9vacatures, afgelopen 30 dagen
3nieuw, afgelopen 7 dagen
6verschillende functies (elk 1.5 vacatures)
1gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-23)
9open op de vacaturepagina, elke leeftijd
10mediane leeftijd, dagen
22%IT (2)
44%in Europa (4)
100%remote
56%met salaris
Indicatie van de omvang: 9 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 25 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Remote9 · 100%
Ervaringsniveau
Medior5 · 56%
Senior2 · 22%
Staff2 · 22%
Functiegebied
Sales en verkoop5 · 56%
Financiën en juridisch2 · 22%
Softwareontwikkeling (algemeen)2 · 22%
Landen
Verenigde Staten5
Polen4
Spanje3
Verenigd Koninkrijk3
Steden
Dallas1
Tampa1
San Antonio1
Kissimmee1
Meadow Woods1
Orlando1
Miami1
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Senior Internationaal Belastingadviseur (m/f/d)
1 dag geledenOrigineel: Senior International Tax Accountant (m/f/d)
RemoteSeniorFinanciën en juridisch
Field Sales Manager - Dallas, Texas
2 dagen geledenOrigineel: Field Sales Manager - Dallas, Texas
USD 100K–130K / jaarRemoteMediorSales en verkoop
Vertegenwoordiger Buitendienst - Tampa, FL
4 dagen geledenOrigineel: Field Sales Representative - Tampa, FL
USD 50K–65K / jaarRemoteMediorSales en verkoop
Senior Boekhouder (Groepsrapportage) (m/f/d)
8 dagen geledenOrigineel: Senior Accountant (Group Reporting) (m/f/d)
RemoteSeniorFinanciën en juridisch
Buitendienstvertegenwoordiger - San Antonio, Texas
10 dagen geledenOrigineel: Field Sales Representative - San Antonio, Texas
USD 50K–65K / jaarRemoteMediorSales en verkoopSpaans vereist
Directeur Engineering
12 dagen geledenOrigineel: Director of Engineering
RemoteStaffSoftwareontwikkeling (algemeen)
Buitendienst Vertegenwoordiger - Kissimmee/Orlando
15 dagen geledenOrigineel: Field Sales Representative - Kissimmee/Orlando
USD 50K–65K / jaarRemoteMediorSales en verkoopSpaans vereist
Associate Data Platform Engineering Manager
17 dagen geledenOrigineel: Associate Data Platform Engineering Manager
RemoteStaffSoftwareontwikkeling (algemeen)
Buitendienstvertegenwoordiger - North Miami
25 dagen geledenOrigineel: Field Sales Representative - North Miami
USD 50K–65K / jaarRemoteMediorSales en verkoopSpaans vereist
Actualiteit van de gegevens
69 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 200 (unchanged) om 2026-10-24 19:21 UTC, body 119563 bytes.