RoleFalconAlle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt zojuist
Nederlands
Inloggen

← terug

Sleek

14 openstaande functies62% remoteFilipijnenIndiaSingapore

HR-techSoftwareproductbedrijfIT-aandeel 14% van 14 functies

Financiën en juridisch56%
Marketing en communicatie12%
Full-stack-ontwikkeling6%
Operations en administratie6%
Softwareontwikkeling (algemeen)6%
Strategie, advies en analyse6%
Directie en management6%
16vacatures, afgelopen 30 dagen
4nieuw, afgelopen 7 dagen
14verschillende functies (elk 1.1 vacatures)
2gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-19)
41open op de vacaturepagina, elke leeftijd
45mediane leeftijd, dagen
12%IT (2)
6%in Europa (1)
62%remote
0%met salaris

Indicatie van de omvang: 41 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 210 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
031
041
051
063
073
088
0910
1014

Werkplek

Remote10 · 62%
Werkplek niet opgegeven6 · 38%

Ervaringsniveau

Medior6 · 38%
Senior4 · 25%
Junior3 · 19%
Directie (C-level)2 · 12%
Staff1 · 6%

Functiegebied

Financiën en juridisch9 · 56%
Marketing en communicatie2 · 12%
Strategie, advies en analyse1 · 6%
Softwareontwikkeling (algemeen)1 · 6%
Full-stack-ontwikkeling1 · 6%
Directie en management1 · 6%
Operations en administratie1 · 6%

Landen

Filipijnen8
India5
Singapore4
Maleisië3
Australië2
Zuid-Afrika1
Verenigd Koninkrijk1
Vietnam1

Steden

Leeds1
Sydney1

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Origineel: Accounting Manager, UK (Remote, South Africa)
Sleek·HR-tech·South Africaorigineel ↗
RemoteMediorFinanciën en juridisch
Origineel: Tax Reviewer- Singapore Clients- Remote
Sleek·HR-tech·Philippines | Malaysiaorigineel ↗
RemoteDirectie (C-level)Financiën en juridisch
Origineel: Senior Accountant - UK Clients - Remote
Sleek·HR-tech·Philippines | Indiaorigineel ↗
RemoteSeniorFinanciën en juridisch
Origineel: Accountant - UK Clients - Remote
Sleek·HR-tech·Philippines | Indiaorigineel ↗
RemoteMediorFinanciën en juridisch
Origineel: Senior Auditor - Hong Kong Clients - Remote
Sleek·HR-tech·Philippinesorigineel ↗
RemoteSeniorFinanciën en juridisch
Origineel: Compliance Officer - Malaysia - Remote
Sleek·HR-tech·Malaysiaorigineel ↗
RemoteMediorFinanciën en juridisch
Origineel: Performance Marketing Lead
Sleek·HR-tech·Philippines | Malaysia | Indiaorigineel ↗
RemoteSeniorMarketing en communicatie

Manager Boekhouding, UK

15 dagen geleden
Origineel: Accounting Manager, UK
Sleek·HR-tech·Leeds, England, United Kingdomorigineel ↗
MediorFinanciën en juridisch
Origineel: Business Process Management Intern
Sleek·HR-tech·Singapore, Singapore, Singaporeorigineel ↗
JuniorStrategie, advies en analyse

AI Solutions Engineer

16 dagen geleden
Origineel: AI Solutions Engineer
Sleek·HR-tech·India | Philippinesorigineel ↗
RemoteMediorSoftwareontwikkeling (algemeen)PythonSQL
Origineel: Accounting Manager - Public Practice - Australia Clients - Remote
Sleek·HR-tech·Philippinesorigineel ↗
RemoteMediorFinanciën en juridisch
Origineel: Principal Full Stack Engineer
Sleek·HR-tech·Singapore | Australia | India | Philippines | Vietnamorigineel ↗
RemoteStaffFull-stack-ontwikkelingJavaScriptTypeScript
Origineel: Channel Partner Manager- Australia
Sleek·HR-tech·Sydney, New South Wales, Australiaorigineel ↗
Directie (C-level)Directie en management
Origineel: Operations Executive (Graduates welcome)
Sleek·HR-tech·Singapore, Singapore, Singaporeorigineel ↗
JuniorOperations en administratie
Origineel: Social Media and Community Internship
Sleek·HR-tech·Singapore, Singapore, Singaporeorigineel ↗
JuniorMarketing en communicatie
Origineel: Accounting Manager, Hong Kong
Sleek·HR-tech·Hong Kong, Hong Kong, Hong Kongorigineel ↗
SeniorFinanciën en juridisch

Actualiteit van de gegevens

55 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 200 (unchanged) om 2026-10-24 02:22 UTC, body 628783 bytes.