Sleek
14 openstaande functies62% remoteFilipijnenIndiaSingapore
HR-techSoftwareproductbedrijfIT-aandeel 14% van 14 functies
Financiën en juridisch56%
Marketing en communicatie12%
Full-stack-ontwikkeling6%
Operations en administratie6%
Softwareontwikkeling (algemeen)6%
Strategie, advies en analyse6%
Directie en management6%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 14 functies in de zoekfunctie
16vacatures, afgelopen 30 dagen
4nieuw, afgelopen 7 dagen
14verschillende functies (elk 1.1 vacatures)
2gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-19)
41open op de vacaturepagina, elke leeftijd
45mediane leeftijd, dagen
12%IT (2)
6%in Europa (1)
62%remote
0%met salaris
Indicatie van de omvang: 41 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 210 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Remote10 · 62%
Werkplek niet opgegeven6 · 38%
Ervaringsniveau
Medior6 · 38%
Senior4 · 25%
Junior3 · 19%
Directie (C-level)2 · 12%
Staff1 · 6%
Functiegebied
Financiën en juridisch9 · 56%
Marketing en communicatie2 · 12%
Strategie, advies en analyse1 · 6%
Softwareontwikkeling (algemeen)1 · 6%
Full-stack-ontwikkeling1 · 6%
Directie en management1 · 6%
Operations en administratie1 · 6%
Landen
Filipijnen8
India5
Singapore4
Maleisië3
Australië2
Zuid-Afrika1
Verenigd Koninkrijk1
Vietnam1
Steden
Leeds1
Sydney1
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Boekhouding Manager, UK (Remote, South Africa)
1 dag geledenOrigineel: Accounting Manager, UK (Remote, South Africa)
RemoteMediorFinanciën en juridisch
Belastingreviewer- Singapore Clients- Remote
4 dagen geledenOrigineel: Tax Reviewer- Singapore Clients- Remote
RemoteDirectie (C-level)Financiën en juridisch
Senior Boekhouder - UK Klanten - Remote
5 dagen geledenOrigineel: Senior Accountant - UK Clients - Remote
RemoteSeniorFinanciën en juridisch
Boekhouder - UK-klanten - Remote
5 dagen geledenOrigineel: Accountant - UK Clients - Remote
RemoteMediorFinanciën en juridisch
Senior Auditor - Klanten Hong Kong - Remote
8 dagen geledenOrigineel: Senior Auditor - Hong Kong Clients - Remote
RemoteSeniorFinanciën en juridisch
Compliance Officer - Malaysia - Remote
10 dagen geledenOrigineel: Compliance Officer - Malaysia - Remote
RemoteMediorFinanciën en juridisch
Performance Marketing Lead
15 dagen geledenOrigineel: Performance Marketing Lead
RemoteSeniorMarketing en communicatie
Manager Boekhouding, UK
15 dagen geledenOrigineel: Accounting Manager, UK
MediorFinanciën en juridisch
Stagiair Business Process Management
16 dagen geledenOrigineel: Business Process Management Intern
JuniorStrategie, advies en analyse
AI Solutions Engineer
16 dagen geledenOrigineel: AI Solutions Engineer
RemoteMediorSoftwareontwikkeling (algemeen)PythonSQL
Origineel: Accounting Manager - Public Practice - Australia Clients - Remote
RemoteMediorFinanciën en juridisch
Principal Full Stack Engineer
19 dagen geledenOrigineel: Principal Full Stack Engineer
RemoteStaffFull-stack-ontwikkelingJavaScriptTypeScript
Channel Partner Manager- Australia
22 dagen geledenOrigineel: Channel Partner Manager- Australia
Directie (C-level)Directie en management
Operations Executive (Afgestudeerden welkom)
23 dagen geledenOrigineel: Operations Executive (Graduates welcome)
JuniorOperations en administratie
Stage Social Media en Community
24 dagen geledenOrigineel: Social Media and Community Internship
JuniorMarketing en communicatie
Accounting Manager, Hong Kong
29 dagen geledenOrigineel: Accounting Manager, Hong Kong
SeniorFinanciën en juridisch
Actualiteit van de gegevens
55 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 200 (unchanged) om 2026-10-24 02:22 UTC, body 628783 bytes.