RoleFalcon
Alle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijven
Nederlands

← terug

CYM Living LLC

6 openstaande functiesVerenigde Staten

Vastgoed, bouw en proptechNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 6 functies

Directie en management50%
Vakmanschap, bouw en productie33%
Engineering (niet-software) en techniek17%
6vacatures, afgelopen 30 dagen
0nieuw, afgelopen 7 dagen
6verschillende functies (elk 1 vacatures)
2gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-06)
25open op de vacaturepagina, elke leeftijd
86mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
0%in Europa (0)
0%remote
50%met salaris

Indicatie van de omvang: 25 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 491 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

111
120
010
021
031
041
050
060
074
083
094
106

Werkplek

Werkplek niet opgegeven6 · 100%

Ervaringsniveau

Junior2 · 33%
Medior1 · 17%

Functiegebied

Directie en management3 · 50%
Vakmanschap, bouw en productie2 · 33%
Engineering (niet-software) en techniek1 · 17%

Landen

Verenigde Staten6

Steden

Chicago3
Elkhart1
Fort Wayne1
Indianapolis1

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Vastgoed Manager

Origineel: Property Manager
Vastgoed, bouw en proptechElkhart, Indiana, United States
  • Medior
  • Directie en management
9 dagen geledenorigineel ↗

Onderhoudsmanager

Origineel: Maintenance Manager
Vastgoed, bouw en proptechChicago, Illinois, United States
  • USD 55K–65K / jaar
  • Vakmanschap, bouw en productie
12 dagen geledenorigineel ↗

Area Manager

Origineel: Area Manager
Vastgoed, bouw en proptechChicago, Illinois, United States
  • USD 70K–90K / jaar
  • Directie en management
13 dagen geledenorigineel ↗

Onderhoudstechnicus

Origineel: Maintenance Technician
Vastgoed, bouw en proptechFort Wayne, Indiana, United States
  • Junior
  • Engineering (niet-software) en techniek
16 dagen geledenorigineel ↗

Onderhoudshulp

Origineel: Maintenance Helper
Vastgoed, bouw en proptechChicago, Illinois, United States
  • USD 20–21 / uur
  • Junior
  • Vakmanschap, bouw en productie
22 dagen geledenorigineel ↗

Actualiteit van de gegevens

22 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 200 (unchanged) om 2026-10-28 05:39 UTC, body 119289 bytes.