RoleFalconAlle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt zojuist
Nederlands
Inloggen
Esta página está disponible en Español.Cambiar×

← terug

Decentralized Masters

8 openstaande functies88% remoteVerenigd KoninkrijkVerenigde StatenArgentinië

Crypto en Web3Niet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 8 functies

Marketing en communicatie25%
Operations en administratie25%
Financiën en juridisch12%
Creatief, media en tekst12%
Overig25%
8vacatures, afgelopen 30 dagen
4nieuw, afgelopen 7 dagen
8verschillende functies (elk 1 vacatures)
3gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-20)
12open op de vacaturepagina, elke leeftijd
28mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
50%in Europa (4)
88%remote
12%met salaris

Indicatie van de omvang: 12 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 420 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
081
094
106

Werkplek

Remote7 · 88%
Werkplek niet opgegeven1 · 12%

Ervaringsniveau

Medior7 · 88%

Functiegebied

Operations en administratie2 · 25%
Marketing en communicatie2 · 25%
Creatief, media en tekst1 · 12%
Financiën en juridisch1 · 12%

Landen

Verenigd Koninkrijk4
Verenigde Staten4
Argentinië3
Brazilië3
Filipijnen3
India3
Mexico2
Duitsland1

Steden

London4
Miami4
Buenos Aires3
Mumbai3
Mexico City2
Rio de Janeiro2
Austin2
Manila1

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Origineel: Executive Assistant (Inflection Club)
Decentralized Masters·Crypto en Web3·Manila, Metro Manila, Philippines | Buenos Aires, Buenos Aires, Argentina | Mexico City, Mexico City, Mexico | Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazilorigineel ↗
MediorOperations en administratie
Origineel: People and Culture Specialist
Decentralized Masters·Crypto en Web3·Buenos Aires, Buenos Aires, Argentina | State of Rio de Janeiro, Brazil | Philippinesorigineel ↗
RemoteMedior
Origineel: Email Marketing Operations Assistant
Decentralized Masters·Crypto en Web3·Miami, Florida, United States | London, England, United Kingdom | Austin, Texas, United States | Berlin, Berlin, Germany | Mumbai, Maharashtra, Indiaorigineel ↗
RemoteMediorMarketing en communicatie
Origineel: Affiliate and Partnerships Coordinator
Decentralized Masters·Crypto en Web3·Miami, Florida, United States | London, England, United Kingdom | Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil | Buenos Aires, Buenos Aires, Argentina | Mumbai, Maharashtra, India | Mexico City, Mexicoorigineel ↗
RemoteMediorMarketing en communicatie
Origineel: Information Systems Support
Decentralized Masters·Crypto en Web3·Mumbai, Maharashtra, India | Lahore, Punjab, Pakistan | Philippinesorigineel ↗
USD 1.500–1.800 / maandRemoteMedior

Copywriter

19 dagen geleden
Origineel: Copywriter
Decentralized Masters·Crypto en Web3·Miami, Florida, United States | London, England, United Kingdomorigineel ↗
RemoteMediorCreatief, media en tekst

Persoonlijk Assistent

29 dagen geleden
Origineel: Personal Assistant
Decentralized Masters·Crypto en Web3·Dubai, Dubai, United Arab Emiratesorigineel ↗
RemoteMediorOperations en administratieFrans vereist
Origineel: Financial Scriptwriter
Decentralized Masters·Crypto en Web3·Miami, Florida, United States | London, England, United Kingdom | New York, New York, United States | Austin, Texas, United Statesorigineel ↗
RemoteFinanciën en juridisch

Actualiteit van de gegevens

104 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 200 (unchanged) om 2026-10-23 22:43 UTC, body 279447 bytes.