Decentralized Masters
8 openstaande functies88% remoteVerenigd KoninkrijkVerenigde StatenArgentinië
Crypto en Web3Niet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 8 functies
Marketing en communicatie25%
Operations en administratie25%
Financiën en juridisch12%
Creatief, media en tekst12%
Overig25%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 8 functies in de zoekfunctie
8vacatures, afgelopen 30 dagen
4nieuw, afgelopen 7 dagen
8verschillende functies (elk 1 vacatures)
3gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-20)
12open op de vacaturepagina, elke leeftijd
28mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
50%in Europa (4)
88%remote
12%met salaris
Indicatie van de omvang: 12 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 420 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Remote7 · 88%
Werkplek niet opgegeven1 · 12%
Ervaringsniveau
Medior7 · 88%
Functiegebied
Operations en administratie2 · 25%
Marketing en communicatie2 · 25%
Creatief, media en tekst1 · 12%
Financiën en juridisch1 · 12%
Landen
Verenigd Koninkrijk4
Verenigde Staten4
Argentinië3
Brazilië3
Filipijnen3
India3
Mexico2
Duitsland1
Steden
London4
Miami4
Buenos Aires3
Mumbai3
Mexico City2
Rio de Janeiro2
Austin2
Manila1
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Directieassistent (Inflection Club)
3 dagen geledenOrigineel: Executive Assistant (Inflection Club)
MediorOperations en administratie
Assistent E-mailmarketing Operations
4 dagen geledenOrigineel: Email Marketing Operations Assistant
RemoteMediorMarketing en communicatie
Affiliate- en Partnershipcoördinator
4 dagen geledenOrigineel: Affiliate and Partnerships Coordinator
RemoteMediorMarketing en communicatie
Ondersteuning Informatiesystemen
19 dagen geledenOrigineel: Information Systems Support
USD 1.500–1.800 / maandRemoteMedior
Persoonlijk Assistent
29 dagen geledenOrigineel: Personal Assistant
RemoteMediorOperations en administratieFrans vereist
Financieel Scriptschrijver
29 dagen geledenOrigineel: Financial Scriptwriter
RemoteFinanciën en juridisch
Actualiteit van de gegevens
104 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 200 (unchanged) om 2026-10-23 22:43 UTC, body 279447 bytes.