RoleFalcon
Alle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijven
Nederlands

← terug

Focus Financial Partners

7 openstaande functiesVerenigde Staten

Banken, verzekeringen en financiënNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 7 functies

Financiën en juridisch43%
Operations en administratie29%
Sales en verkoop14%
Customer success en klantenservice14%
7vacatures, afgelopen 30 dagen
2nieuw, afgelopen 7 dagen
7verschillende functies (elk 1 vacatures)
2gepubliceerd op de drukste dag (2026-09-29)
13open op de vacaturepagina, elke leeftijd
26mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
0%in Europa (0)
0%remote
71%met salaris

Indicatie van de omvang: 13 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 135 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
030
040
050
061
072
082
093
105

Werkplek

Werkplek niet opgegeven4 · 57%
Hybride3 · 43%

Ervaringsniveau

Junior3 · 43%
Medior2 · 29%
Directie (C-level)1 · 14%

Functiegebied

Financiën en juridisch3 · 43%
Operations en administratie2 · 29%
Sales en verkoop1 · 14%
Customer success en klantenservice1 · 14%

Landen

Verenigde Staten7

Steden

Pittsburgh1
Boston1
Santa Monica1
Lake Forest1
Macon1
New York City1

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Medewerker Trade Operations

Origineel: Trade Operations Associate
Banken, verzekeringen en financiënBoston, MA
  • USD 75K–85K / jaar
  • Hybride
  • Junior
  • Operations en administratie
6 dagen geledenorigineel ↗

Receptionist

Origineel: Front Desk Receptionist
Banken, verzekeringen en financiënSanta Monica, CA
  • USD 45K–55K / jaar
  • Operations en administratie
9 dagen geledenorigineel ↗

VP, Business Development

Origineel: VP, Business Development
Banken, verzekeringen en financiënLake Forest, IL
  • USD 125K–150K / jaar
  • Directie (C-level)
  • Sales en verkoop
16 dagen geledenorigineel ↗

Fiscaal Boekhouder

Origineel: Tax Accountant
Banken, verzekeringen en financiënWestwood and Encino, CA
  • USD 80K–100K / jaar
  • Hybride
  • Medior
  • Financiën en juridisch
20 dagen geledenorigineel ↗

Klantenservicemedewerker

Origineel: Client Service Associate
Banken, verzekeringen en financiënMacon, GA
  • Junior
  • Customer success en klantenservice
26 dagen geledenorigineel ↗

Actualiteit van de gegevens

23 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-25 23:17 UTC, body 205289 bytes.