OneTouch Direct
13 openstaande functies15% remoteVerenigde StatenColombia
TelecomNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 13 functies
Sales en verkoop38%
Customer success en klantenservice23%
Financiën en juridisch15%
HR en recruitment8%
Operations en administratie8%
Overig8%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 13 functies in de zoekfunctie
13vacatures, afgelopen 30 dagen
6nieuw, afgelopen 7 dagen
13verschillende functies (elk 1 vacatures)
3gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-21)
29open op de vacaturepagina, elke leeftijd
53mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
0%in Europa (0)
15%remote
0%met salaris
Indicatie van de omvang: 29 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 374 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Werkplek niet opgegeven11 · 85%
Remote2 · 15%
Ervaringsniveau
Junior6 · 46%
Medior3 · 23%
Functiegebied
Sales en verkoop5 · 38%
Customer success en klantenservice3 · 23%
Financiën en juridisch2 · 15%
Operations en administratie1 · 8%
HR en recruitment1 · 8%
Landen
Verenigde Staten10
Colombia3
Steden
Tampa7
Bogotá3
San Antonio2
Oklahoma City1
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Customer Service & Verkoopmedewerker - T-Mobile - SAT
3 dagen geledenOrigineel: Customer Service & Sales Representative - T-Mobile - SAT
JuniorSales en verkoop
Origineel: Call Center Sales and Customer Support Agent - T Mobile - TPA
JuniorSales en verkoop
Remote Klantenservicemedewerker - TX, GA, OK
3 dagen geledenOrigineel: Remote Customer Service Representative - TX, GA, OK
RemoteMediorCustomer success en klantenservice
Facility Manager - Operaties op meerdere locaties
4 dagen geledenOrigineel: Facility Manager - Multi-Site Operations
MediorOperations en administratie
Aprendiz Universitario - Nómina (Payroll)
5 dagen geledenOrigineel: Aprendiz Universitario - Nómina (Payroll)
HR en recruitmentES
Aprendiz Universitario - Área de Workforce
5 dagen geledenOrigineel: Aprendiz Universitario - Área de Workforce
ES
Entry Level Verkoopmedewerker - Verizon
10 dagen geledenOrigineel: Entry Level Sales Agent - Verizon
JuniorSales en verkoop
Tweetalig Remote Client Support Agent - GA
10 dagen geledenOrigineel: Bilingual Remote Client Support Agent - GA
RemoteJuniorCustomer success en klantenserviceSpaans vereist
Aprendiz Universitario de Derecho - Área Legal
10 dagen geledenOrigineel: Aprendiz Universitario de Derecho - Área Legal
Financiën en juridischES
Chat Klantenservicemedewerker - AT&T
22 dagen geledenOrigineel: Chat Customer Support Representative - AT&T
Customer success en klantenservice
Callcenter Verkoopmedewerker - Verizon
22 dagen geledenOrigineel: Call Center Sales Agent - Verizon
JuniorSales en verkoop
Tweetalig Binnendienst Vertegenwoordiger - Verizon
29 dagen geledenOrigineel: Bilingual Inside Sales Representative - Verizon
JuniorSales en verkoopSpaans vereist
Actualiteit van de gegevens
208 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 200 (unchanged) om 2026-10-24 22:29 UTC, body 104046 bytes.