RoleFalcon
Alle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt 3 min. geleden
Nederlands

← terug

OneTouch Direct

13 openstaande functies15% remoteVerenigde StatenColombia

TelecomNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 13 functies

Sales en verkoop38%
Customer success en klantenservice23%
Financiën en juridisch15%
HR en recruitment8%
Operations en administratie8%
Overig8%
13vacatures, afgelopen 30 dagen
6nieuw, afgelopen 7 dagen
13verschillende functies (elk 1 vacatures)
3gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-21)
29open op de vacaturepagina, elke leeftijd
53mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
0%in Europa (0)
15%remote
0%met salaris

Indicatie van de omvang: 29 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 374 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
023
033
041
050
061
072
082
094
1012

Werkplek

Werkplek niet opgegeven11 · 85%
Remote2 · 15%

Ervaringsniveau

Junior6 · 46%
Medior3 · 23%

Functiegebied

Sales en verkoop5 · 38%
Customer success en klantenservice3 · 23%
Financiën en juridisch2 · 15%
Operations en administratie1 · 8%
HR en recruitment1 · 8%

Landen

Verenigde Staten10
Colombia3

Steden

Tampa7
Bogotá3
San Antonio2
Oklahoma City1

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Origineel: Customer Service & Sales Representative - T-Mobile - SAT
OneTouch Direct·Telecom·San Antonio, Texas, United Statesorigineel ↗
JuniorSales en verkoop
Origineel: Call Center Sales and Customer Support Agent - T Mobile - TPA
OneTouch Direct·Telecom·Tampa, Florida, United Statesorigineel ↗
JuniorSales en verkoop
Origineel: Remote Customer Service Representative - TX, GA, OK
OneTouch Direct·Telecom·San Antonio, Texas, United States | Georgia, United States | Oklahoma, United Statesorigineel ↗
RemoteMediorCustomer success en klantenservice
Origineel: Facility Manager - Multi-Site Operations
OneTouch Direct·Telecom·Tampa, Florida, United Statesorigineel ↗
MediorOperations en administratie
Origineel: Aprendiz Universitario - Nómina (Payroll)
OneTouch Direct·Telecom·Bogotá, Bogota, Colombiaorigineel ↗
HR en recruitmentES
Origineel: Aprendiz Universitario - Área de Workforce
OneTouch Direct·Telecom·Bogotá, Bogota, Colombiaorigineel ↗
ES
Origineel: Entry Level Sales Agent - Verizon
OneTouch Direct·Telecom·Tampa, Florida, United Statesorigineel ↗
JuniorSales en verkoop
Origineel: Bilingual Remote Client Support Agent - GA
OneTouch Direct·Telecom·Georgia, United Statesorigineel ↗
RemoteJuniorCustomer success en klantenserviceSpaans vereist
Origineel: Aprendiz Universitario de Derecho - Área Legal
OneTouch Direct·Telecom·Bogotá, Bogota, Colombiaorigineel ↗
Financiën en juridischES

Wereldwijd Controller

12 dagen geleden
Origineel: Global Controller
OneTouch Direct·Telecom·Tampa, Florida, United Statesorigineel ↗
MediorFinanciën en juridisch
Origineel: Chat Customer Support Representative - AT&T
OneTouch Direct·Telecom·Tampa, Florida, United Statesorigineel ↗
Customer success en klantenservice
Origineel: Call Center Sales Agent - Verizon
OneTouch Direct·Telecom·Tampa, Florida, United Statesorigineel ↗
JuniorSales en verkoop
Origineel: Bilingual Inside Sales Representative - Verizon
OneTouch Direct·Telecom·Tampa, Florida, United Statesorigineel ↗
JuniorSales en verkoopSpaans vereist

Actualiteit van de gegevens

208 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 200 (unchanged) om 2026-10-24 22:29 UTC, body 104046 bytes.