4 dagen geledenorigineel ↗
Forge Biologics
10 openstaande functiesVerenigde Staten
Biotech, farma en medische technologieNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 10% van 10 functies
Engineering (niet-software) en techniek50%
Vakmanschap, bouw en productie20%
IT-support en beheer10%
Operations en administratie10%
Financiën en juridisch10%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 10 functies in de zoekfunctie
10vacatures, afgelopen 30 dagen
3nieuw, afgelopen 7 dagen
10verschillende functies (elk 1 vacatures)
2gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-19)
18open op de vacaturepagina, elke leeftijd
23mediane leeftijd, dagen
10%IT (1)
0%in Europa (0)
0%remote
0%met salaris
Indicatie van de omvang: 18 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 82 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Werkplek niet opgegeven10 · 100%
Ervaringsniveau
Junior3 · 30%
Medior2 · 20%
Senior1 · 10%
Functiegebied
Engineering (niet-software) en techniek5 · 50%
Vakmanschap, bouw en productie2 · 20%
Financiën en juridisch1 · 10%
Operations en administratie1 · 10%
IT-support en beheer1 · 10%
Landen
Verenigde Staten10
Steden
Columbus10
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
QC Analist I, QC - Micro & EM(2e Shift)
Origineel: QC Analyst I, QC - Micro & EM(2nd Shift)- Junior
- Vakmanschap, bouw en productie
6 dagen geledenorigineel ↗
6 dagen geledenorigineel ↗
Technicus I, GMP Productieondersteuning - Buffers (3e ploeg)
Origineel: Technician I, GMP Manufacturing Support - Buffers (3rd Shift)- Engineering (niet-software) en techniek
12 dagen geledenorigineel ↗
Associate Manager, GMP Productieondersteuning
Origineel: Associate Manager, GMP Manufacturing Support- Junior
- Engineering (niet-software) en techniek
17 dagen geledenorigineel ↗
Associate Manager, QA Operations - AAV Manufacturing (2e ploeg)
Origineel: Associate Manager, QA Operations - AAV Manufacturing (2nd Shift)- Junior
- Operations en administratie
19 dagen geledenorigineel ↗
GMP Apparatuurmonitoring Technicus, 3e ploeg
Origineel: GMP Equipment Monitoring Technician, 3rd Shift- Engineering (niet-software) en techniek
20 dagen geledenorigineel ↗
20 dagen geledenorigineel ↗
GMP Technicus I, Downstream
Origineel: GMP Technician I, Downstream- Engineering (niet-software) en techniek
23 dagen geledenorigineel ↗
24 dagen geledenorigineel ↗
Actualiteit van de gegevens
139 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 200 (new_body) om 2026-10-26 13:12 UTC, body 547417 bytes.