RoleFalconAlle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt zojuist
Nederlands
Inloggen
Diese Seite ist auf Deutsch verfügbar.Wechseln×

← terug

Forward

10 openstaande functies20% remoteVerenigde StatenIndia

AI en dataSoftwareproductbedrijfIT-aandeel 20% van 10 functies

Sales en verkoop50%
Marketing en communicatie20%
DevOps / SRE / Platform / Cloud10%
Softwareontwikkeling (algemeen)10%
Directie en management10%
10vacatures, afgelopen 30 dagen
2nieuw, afgelopen 7 dagen
10verschillende functies (elk 1 vacatures)
2gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-22)
21open op de vacaturepagina, elke leeftijd
38mediane leeftijd, dagen
20%IT (2)
0%in Europa (0)
20%remote
60%met salaris

Indicatie van de omvang: 21 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 284 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
011
020
032
040
052
062
071
081
095
107

Werkplek

Werkplek niet opgegeven8 · 80%
Remote2 · 20%

Ervaringsniveau

Senior5 · 50%
Staff3 · 30%

Functiegebied

Sales en verkoop5 · 50%
Marketing en communicatie2 · 20%
Softwareontwikkeling (algemeen)1 · 10%
DevOps / SRE / Platform / Cloud1 · 10%
Directie en management1 · 10%

Landen

Verenigde Staten9
India1

Steden

Santa Clara3
Bengaluru1

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Origineel: Regional Sales Director- North California
Forward ·AI en data·Santa Claraorigineel ↗
StaffSales en verkoop
Origineel: Regional Sales Director- East Enterprise, Ohio Valley
Forward ·AI en data·Pennsylvania, Ohioorigineel ↗
StaffSales en verkoop
Origineel: Senior Product Marketing Manager
Forward ·AI en data·Santa Clara, CAorigineel ↗
USD 165K–200K / jaarSeniorMarketing en communicatie
Origineel: Technical Account Manager FED (TAM)
Forward ·AI en data·DC / VA / MDorigineel ↗
USD 240K–270K / jaarSeniorSales en verkoop
Origineel: Customer Success Engineer Federal with a TS/SCI w/CI
Forward ·AI en data·Virginiaorigineel ↗
USD 190K–240K / jaarSeniorSoftwareontwikkeling (algemeen)BashPython
Origineel: Enterprise - Business Development Representative
Forward ·AI en data·MN, IL, MIorigineel ↗
USD 100K–120K / jaarSales en verkoop

Network Engineer

18 dagen geleden
Origineel: Network Engineer
Forward ·AI en data·Bengaluru, Indiaorigineel ↗
SeniorDevOps / SRE / Platform / CloudPerlPython
Origineel: Senior Marketing Events Contractor
Forward ·AI en data·Remote USAorigineel ↗
USD 35–45 / uurRemotealleen VSSeniorMarketing en communicatie

Web Manager

25 dagen geleden
Origineel: Web Manager
Forward ·AI en data·Santa Clara, CAorigineel ↗
USD 140K–170K / jaarDirectie en management
Origineel: Regional Sales Director Federal-Civilian-HHS, DHS
Forward ·AI en data·DC, MD, VA Remoteorigineel ↗
RemoteStaffSales en verkoop

Actualiteit van de gegevens

97 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 09:12 UTC, body 157060 bytes.