RoleFalcon
Alle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt 3 min. geleden
Nederlands
Ta strona jest dostępna w języku: Polski.Przełącz×

← terug

Sago

6 openstaande functies50% remoteVerenigde StatenNicaraguaVerenigd Koninkrijk

Advies, bureaus en zakelijke dienstverleningNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 6 functies

Sales en verkoop33%
Project- en programmamanagement33%
Product en design17%
Customer success en klantenservice17%
6vacatures, afgelopen 30 dagen
3nieuw, afgelopen 7 dagen
6verschillende functies (elk 1 vacatures)
2gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-19)
27open op de vacaturepagina, elke leeftijd
60mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
17%in Europa (1)
50%remote
33%met salaris

Indicatie van de omvang: 27 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 338 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

111
121
010
021
031
040
050
060
077
085
095
106

Werkplek

Remote3 · 50%
Op locatie2 · 33%
Werkplek niet opgegeven1 · 17%

Ervaringsniveau

Medior4 · 67%
Staff1 · 17%
Junior1 · 17%

Functiegebied

Project- en programmamanagement2 · 33%
Sales en verkoop2 · 33%
Customer success en klantenservice1 · 17%
Product en design1 · 17%

Landen

Verenigde Staten3
Nicaragua1
Verenigd Koninkrijk1
Canada1

Steden

New York City2
Managua1
Toronto1

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Project Manager

1 dag geleden
Origineel: Project Manager
Sago·Advies, bureaus en zakelijke dienstverlening·Managua, Managua, Nicaraguaorigineel ↗
MediorProject- en programmamanagement

Teamleider Sales

5 dagen geleden
Origineel: Sales Team Leader
Sago·Advies, bureaus en zakelijke dienstverlening·Woodbridge Township, New Jersey, United Statesorigineel ↗
RemoteStaffSales en verkoop
Origineel: APAC Account Executive / Account Manager
Sago·Advies, bureaus en zakelijke dienstverlening·United Kingdomorigineel ↗
RemoteMediorSales en verkoop

Customer Success Manager

15 dagen geleden
Origineel: Customer Success Manager
Sago·Advies, bureaus en zakelijke dienstverlening·Toronto, Ontario, Canadaorigineel ↗
RemoteMediorCustomer success en klantenservice
Origineel: UX Research Assistant (temporary)
Sago·Advies, bureaus en zakelijke dienstverlening·New York, New York, United Statesorigineel ↗
USD 35 / uurOp locatieMediorProduct en design
Origineel: Research Project Coordinator (temporary, PT)
Sago·Advies, bureaus en zakelijke dienstverlening·New York, New York, United Statesorigineel ↗
USD 25 / uurOp locatieJuniorProject- en programmamanagement

Actualiteit van de gegevens

19 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 200 (unchanged) om 2026-10-24 04:44 UTC, body 118385 bytes.