Sago
6 openstaande functies50% remoteVerenigde StatenNicaraguaVerenigd Koninkrijk
Advies, bureaus en zakelijke dienstverleningNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 6 functies
Sales en verkoop33%
Project- en programmamanagement33%
Product en design17%
Customer success en klantenservice17%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 6 functies in de zoekfunctie
6vacatures, afgelopen 30 dagen
3nieuw, afgelopen 7 dagen
6verschillende functies (elk 1 vacatures)
2gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-19)
27open op de vacaturepagina, elke leeftijd
60mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
17%in Europa (1)
50%remote
33%met salaris
Indicatie van de omvang: 27 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 338 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Remote3 · 50%
Op locatie2 · 33%
Werkplek niet opgegeven1 · 17%
Ervaringsniveau
Medior4 · 67%
Staff1 · 17%
Junior1 · 17%
Functiegebied
Project- en programmamanagement2 · 33%
Sales en verkoop2 · 33%
Customer success en klantenservice1 · 17%
Product en design1 · 17%
Landen
Verenigde Staten3
Nicaragua1
Verenigd Koninkrijk1
Canada1
Steden
New York City2
Managua1
Toronto1
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
APAC Account Executive / Account Manager
5 dagen geledenOrigineel: APAC Account Executive / Account Manager
RemoteMediorSales en verkoop
Customer Success Manager
15 dagen geledenOrigineel: Customer Success Manager
RemoteMediorCustomer success en klantenservice
UX Research Assistent (tijdelijk)
23 dagen geledenOrigineel: UX Research Assistant (temporary)
USD 35 / uurOp locatieMediorProduct en design
Onderzoeksprojectcoördinator (tijdelijk, PT)
23 dagen geledenOrigineel: Research Project Coordinator (temporary, PT)
USD 25 / uurOp locatieJuniorProject- en programmamanagement
Actualiteit van de gegevens
19 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 200 (unchanged) om 2026-10-24 04:44 UTC, body 118385 bytes.