RoleFalcon
Alle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijven
Nederlands
Cette page est disponible en Français.Changer×

← terug

Sealy Mattress Middle East

9 openstaande functiesSaoedi-ArabiëVerenigde Arabische Emiraten

Voeding, dranken en consumentengoederenNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 11% van 9 functies

Operations en administratie44%
Sales en verkoop33%
Softwareontwikkeling (algemeen)11%
Engineering (niet-software) en techniek11%
9vacatures, afgelopen 30 dagen
1nieuw, afgelopen 7 dagen
9verschillende functies (elk 1 vacatures)
4gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-12)
9open op de vacaturepagina, elke leeftijd
15mediane leeftijd, dagen
11%IT (1)
0%in Europa (0)
0%remote
0%met salaris

Indicatie van de omvang: 9 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 22 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
080
090
109

Werkplek

Werkplek niet opgegeven8 · 89%
Op locatie1 · 11%

Ervaringsniveau

Senior5 · 56%
Medior3 · 33%

Functiegebied

Operations en administratie4 · 44%
Sales en verkoop3 · 33%
Softwareontwikkeling (algemeen)1 · 11%
Engineering (niet-software) en techniek1 · 11%

Landen

Saoedi-Arabië8
Verenigde Arabische Emiraten1

Steden

Jeddah8
Dammam2
Riyadh2
Dubai1

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Operations Manager

Origineel: Operations Manager
Voeding, dranken en consumentengoederenJeddah, Makkah Province, Saudi Arabia
  • Senior
  • Operations en administratie
1 dag geledenorigineel ↗

Showroom Verkoper

Origineel: Showroom Salesmen
Voeding, dranken en consumentengoederenJeddah, Makkah Province, Saudi Arabia | Riyadh, Riyadh Province, Saudi Arabia | Dammam, Eastern Province, Saudi Arabia
  • Senior
  • Sales en verkoop
15 dagen geledenorigineel ↗

Supervisor Operations

Origineel: Operations Supervisor
Voeding, dranken en consumentengoederenJeddah, Makkah Province, Saudi Arabia
  • Op locatie
  • Operations en administratie
15 dagen geledenorigineel ↗

Odoo ERP Beheerder

Origineel: Odoo ERP Administrator
Voeding, dranken en consumentengoederenJeddah, Makkah Province, Saudi Arabia
  • Senior
  • Softwareontwikkeling (algemeen)
  • JavaScript
  • Python
15 dagen geledenorigineel ↗

Interieurontwerper

Origineel: Interior Designer
Voeding, dranken en consumentengoederenJeddah, Makkah Province, Saudi Arabia
  • Medior
  • Engineering (niet-software) en techniek
15 dagen geledenorigineel ↗

Showroom Verkoper

Origineel: Showroom Salesperson
Voeding, dranken en consumentengoederenJeddah, Makkah Province, Saudi Arabia | Riyadh, Riyadh Province, Saudi Arabia | Dammam, Eastern Province, Saudi Arabia
  • Medior
  • Sales en verkoop
16 dagen geledenorigineel ↗

Outdoor Sales Manager

Origineel: Outdoor Sales Manager
Voeding, dranken en consumentengoederenDubai, Dubai, United Arab Emirates
  • Senior
  • Sales en verkoop
17 dagen geledenorigineel ↗

Odoo Beheerder

Origineel: Odoo Administrator
Voeding, dranken en consumentengoederenJeddah, Makkah Province, Saudi Arabia
  • Medior
  • Operations en administratie
22 dagen geledenorigineel ↗

Actualiteit van de gegevens

151 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 200 (unchanged) om 2026-10-27 08:27 UTC, body 86150 bytes.