RoleFalconAlle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt 1 min. geleden
Nederlands
Inloggen

← terug

Sidetrade

8 openstaande functies38% remoteFrankrijkDuitslandIerland

AI en dataNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 12% van 8 functies

Sales en verkoop25%
HR en recruitment25%
IT-beveiliging12%
Financiën en juridisch12%
Customer success en klantenservice12%
Strategie, advies en analyse12%
8vacatures, afgelopen 30 dagen
1nieuw, afgelopen 7 dagen
8verschillende functies (elk 1 vacatures)
3gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-08)
25open op de vacaturepagina, elke leeftijd
51mediane leeftijd, dagen
12%IT (1)
75%in Europa (6)
38%remote
0%met salaris

Indicatie van de omvang: 25 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 624 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
021
032
040
050
062
071
082
096
107

Werkplek

Hybride4 · 50%
Remote3 · 38%
Werkplek niet opgegeven1 · 12%

Ervaringsniveau

Medior3 · 38%
Junior1 · 12%
Staff1 · 12%

Functiegebied

Sales en verkoop2 · 25%
HR en recruitment2 · 25%
Strategie, advies en analyse1 · 12%
IT-beveiliging1 · 12%
Customer success en klantenservice1 · 12%
Financiën en juridisch1 · 12%

Landen

Frankrijk3
Duitsland2
Ierland1
Verenigd Koninkrijk1
Verenigde Staten1
Canada1

Steden

Paris2
Munich2
Dublin1
Birmingham1
London1

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Origineel: Enterprise Business Development Representative (French Speaking)
Sidetrade·AI en data·Dublin, County Dublin, Irelandorigineel ↗
HybrideJuniorSales en verkoopFrans vereist

Consultant Trainer

10 dagen geleden
Origineel: Consultant Trainer
Sidetrade·AI en data·Paris, Île-de-France, Franceorigineel ↗
HybrideMediorStrategie, advies en analyseFrans vereist
Origineel: Senior Manager, Cyber Security
Sidetrade·AI en data·Paris, Île-de-France, France | London, England, United Kingdom | Birmingham, England, United Kingdomorigineel ↗
HybrideStaffIT-beveiligingFrans vereist
Origineel: HR Business Partner - DACH
Sidetrade·AI en data·Munich, Bavaria, Germanyorigineel ↗
HybrideHR en recruitmentDuits vereist
Origineel: Regional Sales Manager DACH (m/f/d)
Sidetrade·AI en data·Munich, Bavaria, Germanyorigineel ↗
RemoteSales en verkoop
Origineel: HR Business Partner, 9-Month Fixed-Term Contract (Maternity Cover)
Sidetrade·AI en data·Boulogne-Billancourt, Île-de-France, Franceorigineel ↗
HR en recruitmentFrans vereist

Customer Success Manager

16 dagen geleden
Origineel: Customer Success Manager
Sidetrade·AI en data·United Statesorigineel ↗
RemoteMediorCustomer success en klantenservice

Juridisch Manager

25 dagen geleden
Origineel: Legal Manager
Sidetrade·AI en data·Canadaorigineel ↗
RemoteMediorFinanciën en juridisch

Actualiteit van de gegevens

90 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 200 (unchanged) om 2026-10-24 03:25 UTC, body 223624 bytes.