Sidetrade
8 openstaande functies38% remoteFrankrijkDuitslandIerland
AI en dataNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 12% van 8 functies
Sales en verkoop25%
HR en recruitment25%
IT-beveiliging12%
Financiën en juridisch12%
Customer success en klantenservice12%
Strategie, advies en analyse12%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 8 functies in de zoekfunctie
8vacatures, afgelopen 30 dagen
1nieuw, afgelopen 7 dagen
8verschillende functies (elk 1 vacatures)
3gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-08)
25open op de vacaturepagina, elke leeftijd
51mediane leeftijd, dagen
12%IT (1)
75%in Europa (6)
38%remote
0%met salaris
Indicatie van de omvang: 25 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 624 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Hybride4 · 50%
Remote3 · 38%
Werkplek niet opgegeven1 · 12%
Ervaringsniveau
Medior3 · 38%
Junior1 · 12%
Staff1 · 12%
Functiegebied
Sales en verkoop2 · 25%
HR en recruitment2 · 25%
Strategie, advies en analyse1 · 12%
IT-beveiliging1 · 12%
Customer success en klantenservice1 · 12%
Financiën en juridisch1 · 12%
Landen
Frankrijk3
Duitsland2
Ierland1
Verenigd Koninkrijk1
Verenigde Staten1
Canada1
Steden
Paris2
Munich2
Dublin1
Birmingham1
London1
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Enterprise Business Development Representative (Franstalig)
2 dagen geledenOrigineel: Enterprise Business Development Representative (French Speaking)
HybrideJuniorSales en verkoopFrans vereist
Consultant Trainer
10 dagen geledenOrigineel: Consultant Trainer
HybrideMediorStrategie, advies en analyseFrans vereist
Senior Manager, Cybersecurity
11 dagen geledenOrigineel: Senior Manager, Cyber Security
HybrideStaffIT-beveiligingFrans vereist
HR Business Partner - DACH
15 dagen geledenOrigineel: HR Business Partner - DACH
HybrideHR en recruitmentDuits vereist
Regionaal Sales Manager DACH (m/f/d)
16 dagen geledenOrigineel: Regional Sales Manager DACH (m/f/d)
RemoteSales en verkoop
Origineel: HR Business Partner, 9-Month Fixed-Term Contract (Maternity Cover)
HR en recruitmentFrans vereist
Customer Success Manager
16 dagen geledenOrigineel: Customer Success Manager
RemoteMediorCustomer success en klantenservice
Actualiteit van de gegevens
90 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 200 (unchanged) om 2026-10-24 03:25 UTC, body 223624 bytes.