RoleFalcon
Alle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijven
Nederlands

← terug

Collective Residential

5 openstaande functies80% remoteMexicoBraziliëArgentinië

Vastgoed, bouw en proptechNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 5 functies

Operations en administratie40%
Financiën en juridisch20%
Engineering (niet-software) en techniek20%
Strategie, advies en analyse20%
5vacatures, afgelopen 30 dagen
1nieuw, afgelopen 7 dagen
5verschillende functies (elk 1 vacatures)
1gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-23)
8open op de vacaturepagina, elke leeftijd
22mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
0%in Europa (0)
80%remote
40%met salaris

Indicatie van de omvang: 8 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 37 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
080
093
105

Werkplek

Remote4 · 80%
Werkplek niet opgegeven1 · 20%

Ervaringsniveau

Senior1 · 20%
Directie (C-level)1 · 20%
Staff1 · 20%

Functiegebied

Operations en administratie2 · 40%
Financiën en juridisch1 · 20%
Engineering (niet-software) en techniek1 · 20%
Strategie, advies en analyse1 · 20%

Landen

Mexico4
Brazilië2
Argentinië2
Colombia2
Filipijnen1
Verenigde Staten1
Chili1
India1

Steden

Mexico City1
Monterrey1
Columbia1

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Directieassistent (C-Level)

Origineel: Executive Assistant (C-Level)
Vastgoed, bouw en proptechMexico | Monterrey, Nuevo Leon, Mexico | Mexico City, Mexico City, Mexico
RemoteSeniorOperations en administratie
2 dagen geledenorigineel ↗

M&A Data & Financieel Analist (Remote)

Origineel: M&A Data & Financial Analyst (Remote)
Vastgoed, bouw en proptechBrazil | Mexico | Philippines
RemoteFinanciën en juridisch
9 dagen geledenorigineel ↗

Schilder / Turn Technicus

Origineel: Painter / Turn Technician
Vastgoed, bouw en proptechColumbia, South Carolina, United States
USD 20–25 / uurEngineering (niet-software) en techniek
13 dagen geledenorigineel ↗

Offshore Virtueel Directieassistent van de CEO

Origineel: Offshore Virtual Executive Assistant to the CEO
Vastgoed, bouw en proptechArgentina | Brazil | Chile | Colombia | Mexico
USD 2.500–3.000 / maandRemoteDirectie (C-level)Operations en administratie
16 dagen geledenorigineel ↗

Directeur Digitale Strategie

Origineel: Director of Digital Strategy
Vastgoed, bouw en proptechMexico | Argentina | Colombia | India
RemoteStaffStrategie, advies en analyse
22 dagen geledenorigineel ↗

Actualiteit van de gegevens

90 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 200 (unchanged) om 2026-10-25 05:45 UTC, body 98014 bytes.