RoleFalcon
Alle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt 19 min. geleden
Nederlands

← terug

Interdependence

8 openstaande functies100% remote

Media, entertainment en reclameNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 8 functies

Sales en verkoop50%
Directie en management25%
HR en recruitment12%
Strategie, advies en analyse12%
8vacatures, afgelopen 30 dagen
2nieuw, afgelopen 7 dagen
8verschillende functies (elk 1 vacatures)
2gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-12)
32open op de vacaturepagina, elke leeftijd
94mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
0%in Europa (0)
100%remote
0%met salaris

Indicatie van de omvang: 32 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 499 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
121
010
022
036
044
050
060
073
083
094
108

Werkplek

Remote8 · 100%

Ervaringsniveau

Senior3 · 38%
Medior3 · 38%
Staff2 · 25%

Functiegebied

Sales en verkoop4 · 50%
Directie en management2 · 25%
HR en recruitment1 · 12%
Strategie, advies en analyse1 · 12%

Landen

geen gegevens

Steden

geen gegevens

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Origineel: Fractional HR Director
Interdependence·Media, entertainment en reclame·Remoteorigineel ↗
RemoteStaffHR en recruitment
Origineel: PR Account Manager, Professional Services
Interdependence·Media, entertainment en reclame·Remoteorigineel ↗
RemoteSeniorSales en verkoop

Directeur M&A

9 dagen geleden
Origineel: Director of M&A
Interdependence·Media, entertainment en reclame·Remoteorigineel ↗
RemoteStaffStrategie, advies en analyse
Origineel: Digital Account Executive, Public Relations
Interdependence·Media, entertainment en reclame·Remoteorigineel ↗
RemoteMediorSales en verkoop
Origineel: Account Executive, Public Relations
Interdependence·Media, entertainment en reclame·Remoteorigineel ↗
RemoteMediorSales en verkoop
Origineel: Organic Social Manager (B2B)
Interdependence·Media, entertainment en reclame·Remoteorigineel ↗
RemoteSeniorDirectie en management
Origineel: Sales Development Representative
Interdependence·Media, entertainment en reclame·Remoteorigineel ↗
RemoteMediorSales en verkoop
Origineel: PR Account Supervisor, Health
Interdependence·Media, entertainment en reclame·Remoteorigineel ↗
RemoteSeniorDirectie en management

Actualiteit van de gegevens

18 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 16:17 UTC, body 914412 bytes.