Interdependence
8 openstaande functies100% remote
Media, entertainment en reclameNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 8 functies
Sales en verkoop50%
Directie en management25%
HR en recruitment12%
Strategie, advies en analyse12%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 8 functies in de zoekfunctie
8vacatures, afgelopen 30 dagen
2nieuw, afgelopen 7 dagen
8verschillende functies (elk 1 vacatures)
2gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-12)
32open op de vacaturepagina, elke leeftijd
94mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
0%in Europa (0)
100%remote
0%met salaris
Indicatie van de omvang: 32 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 499 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Remote8 · 100%
Ervaringsniveau
Senior3 · 38%
Medior3 · 38%
Staff2 · 25%
Functiegebied
Sales en verkoop4 · 50%
Directie en management2 · 25%
HR en recruitment1 · 12%
Strategie, advies en analyse1 · 12%
Landen
geen gegevens
Steden
geen gegevens
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
PR Account Manager, Zakelijke Dienstverlening
2 dagen geledenOrigineel: PR Account Manager, Professional Services
RemoteSeniorSales en verkoop
Digital Account Executive, Public Relations
12 dagen geledenOrigineel: Digital Account Executive, Public Relations
RemoteMediorSales en verkoop
Account Executive, Public Relations
12 dagen geledenOrigineel: Account Executive, Public Relations
RemoteMediorSales en verkoop
Organic Social Manager (B2B)
17 dagen geledenOrigineel: Organic Social Manager (B2B)
RemoteSeniorDirectie en management
Sales Development Representative
18 dagen geledenOrigineel: Sales Development Representative
RemoteMediorSales en verkoop
PR Account Supervisor, Gezondheid
18 dagen geledenOrigineel: PR Account Supervisor, Health
RemoteSeniorDirectie en management
Actualiteit van de gegevens
18 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 16:17 UTC, body 914412 bytes.