3 dagen geledenorigineel ↗
Kinder's
29 openstaande functiesVerenigde Staten
Branche onbekendNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 3% van 29 functies
Operations en administratie28%
Strategie, advies en analyse14%
Sales en verkoop10%
Financiën en juridisch10%
Engineering (niet-software) en techniek7%
Retail en winkels3%
Marketing en communicatie3%
Overig7%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 29 functies in de zoekfunctie
29vacatures, afgelopen 30 dagen
4nieuw, afgelopen 7 dagen
29verschillende functies (elk 1 vacatures)
7gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-14)
76open op de vacaturepagina, elke leeftijd
40mediane leeftijd, dagen
3%IT (1)
0%in Europa (0)
0%remote
41%met salaris
Indicatie van de omvang: 76 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 397 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Werkplek niet opgegeven15 · 52%
Hybride14 · 48%
Ervaringsniveau
Senior10 · 34%
Staff10 · 34%
Medior4 · 14%
Directie (C-level)1 · 3%
Functiegebied
Operations en administratie8 · 28%
Strategie, advies en analyse4 · 14%
Financiën en juridisch3 · 10%
Sales en verkoop3 · 10%
Engineering (niet-software) en techniek2 · 7%
IT-support en beheer1 · 3%
Retail en winkels1 · 3%
Directie en management1 · 3%
Landen
Verenigde Staten29
Steden
Walnut Creek26
Bentonville6
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Senior Analist, Klantfinanciering
Origineel: Senior Analyst, Customer Finance- USD 115K–125K / jaar
- Hybride
- Senior
- Financiën en juridisch
4 dagen geledenorigineel ↗
Senior Analist, Demand Spend
Origineel: Senior Analyst, Demand Spend- USD 115K–125K / jaar
- Hybride
- Senior
- Strategie, advies en analyse
4 dagen geledenorigineel ↗
6 dagen geledenorigineel ↗
Senior Manager, Voorraadbeheer
Origineel: Senior Manager, Inventory Control- Staff
- Operations en administratie
9 dagen geledenorigineel ↗
Voorraadbeheer Analist - Grondstoffen/WIP
Origineel: Inventory Control Analyst - Raw Material/WIP- Medior
- Operations en administratie
10 dagen geledenorigineel ↗
Voorraadinzet Analist - Grondstoffen/WIP
Origineel: Inventory Deployment Analyst - Raw Material/WIP- Medior
- Operations en administratie
10 dagen geledenorigineel ↗
Directeur, Innovatiestrategie
Origineel: Director, Innovation Strategy- Staff
- Strategie, advies en analyse
10 dagen geledenorigineel ↗
11 dagen geledenorigineel ↗
11 dagen geledenorigineel ↗
11 dagen geledenorigineel ↗
Directeur, Retail Customer Operations
Origineel: Director, Retail Customer Operations- Staff
- Retail en winkels
11 dagen geledenorigineel ↗
Directeur, Segment CFO
Origineel: Director, Segment CFO- Hybride
- Directie (C-level)
- Directie en management
11 dagen geledenorigineel ↗
Senior Manager, Transport (Ambient Logistiek)
Origineel: Senior Manager, Transportation (Ambient Logistics)- Hybride
- Staff
- Operations en administratie
11 dagen geledenorigineel ↗
Senior Manager, Transport (Temperatuurgecontroleerde Logistiek)
Origineel: Senior Manager, Transportation (Temperature-Controlled Logistics)- Hybride
- Staff
- Operations en administratie
11 dagen geledenorigineel ↗
Directeur, Supply Planning
Origineel: Director, Supply Planning- Hybride
- Staff
- Operations en administratie
16 dagen geledenorigineel ↗
Directeur, Customer Operations - Walmart, Inc.
Origineel: Director, Customer Operations - Walmart, Inc.- Hybride
- Staff
- Operations en administratie
16 dagen geledenorigineel ↗
Project Manager, Pre-commercialization
Origineel: Project Manager, Pre-commercialization- USD 135K–155K / jaar
- Senior
- Project- en programmamanagement
17 dagen geledenorigineel ↗
Senior Directeur, Co-Manufacturing
Origineel: Senior Director, Co-Manufacturing- USD 215K–235K / jaar
- Staff
- Engineering (niet-software) en techniek
17 dagen geledenorigineel ↗
Senior Kostprijsboekhouder
Origineel: Senior Cost Accountant- USD 105K–115K / jaar
- Senior
- Financiën en juridisch
18 dagen geledenorigineel ↗
Specialist Talent Engagement (Tijdelijk naar Vast)
Origineel: Talent Engagement Specialist (Temp to Perm)- USD 50 / uur
- Medior
19 dagen geledenorigineel ↗
G&A Finance Recruiter (Contract)
Origineel: G&A Finance Recruiter (Contract)- USD 45–60 / uur
- Medior
- Financiën en juridisch
- Pools vereist
19 dagen geledenorigineel ↗
19 dagen geledenorigineel ↗
Sr. Recruiter, G&A (Operations, Sales, Financiën)
Origineel: Sr. Recruiter, G&A (Operations, Sales, Finance)- USD 135K–155K / jaar
- Senior
- Sales en verkoop
19 dagen geledenorigineel ↗
Senior Directeur, Ontwikkeling Co-Manufacturingnetwerk
Origineel: Senior Director, Co-Manufacturing Network Development- USD 0–235 / uur
- Hybride
- Staff
- Engineering (niet-software) en techniek
19 dagen geledenorigineel ↗
Senior Analist, Sales Operations
Origineel: Senior Analyst, Sales Operations- Hybride
- Senior
- Sales en verkoop
25 dagen geledenorigineel ↗
Senior Manager, Digital Marketing
Origineel: Senior Manager, Digital Marketing- USD 160K–180K / jaar
- Hybride
- Staff
- Marketing en communicatie
25 dagen geledenorigineel ↗
Senior Analist, Verpakkingsspecificaties & Systemen - Tijdelijk naar Vast
Origineel: Senior Analyst, Packaging Specs & Systems - Temp to Perm- USD 45–50 / uur
- Senior
- Vakmanschap, bouw en productie
25 dagen geledenorigineel ↗
Business Development Manager - Sam's Club
Origineel: Business Development Manager - Sam's Club- USD 125K–145K / jaar
- Hybride
- Senior
- Sales en verkoop
26 dagen geledenorigineel ↗
Actualiteit van de gegevens
131 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-26 02:11 UTC, body 2215212 bytes.