RoleFalcon
Alle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt 2 min. geleden
Nederlands

← terug

LINK

7 openstaande functies10% remoteVerenigde Staten

Overheid, onderwijs en non-profitNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 7 functies

Strategie, advies en analyse60%
Creatief, media en tekst20%
Financiën en juridisch10%
Project- en programmamanagement10%
10vacatures, afgelopen 30 dagen
4nieuw, afgelopen 7 dagen
7verschillende functies (elk 1.4 vacatures)
3gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-14)
12open op de vacaturepagina, elke leeftijd
10mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
0%in Europa (0)
10%remote
100%met salaris

Indicatie van de omvang: 12 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 634 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
030
040
050
060
071
080
090
1010

Werkplek

Werkplek niet opgegeven9 · 90%
Remote1 · 10%

Ervaringsniveau

Senior10 · 100%

Functiegebied

Strategie, advies en analyse6 · 60%
Creatief, media en tekst2 · 20%
Financiën en juridisch1 · 10%
Project- en programmamanagement1 · 10%

Landen

Verenigde Staten9

Steden

Washington4
Charleston2
San Diego2

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Strateeg

Origineel: Strategist
Overheid, onderwijs en non-profitWashington, DC
USD 86K–110K / jaarSeniorStrategie, advies en analyse
4 dagen geledenorigineel ↗

Senior Strateeg

Origineel: Senior Strategist
Overheid, onderwijs en non-profitWashington, DC
USD 112K–151K / jaarSeniorStrategie, advies en analyse
4 dagen geledenorigineel ↗

Senior Strateeg

Origineel: Senior Strategist
Overheid, onderwijs en non-profitWashington, DC
USD 112K–151K / jaarSeniorStrategie, advies en analyse
5 dagen geledenorigineel ↗

Senior Project Controller

Origineel: Senior Project Controller
Overheid, onderwijs en non-profitRemote
USD 115K–150K / jaarRemoteSeniorFinanciën en juridisch
5 dagen geledenorigineel ↗

Senior Informatieontwerper

Origineel: Senior Information Designer
Overheid, onderwijs en non-profitCharleston, SC
USD 93K–126K / jaarSeniorCreatief, media en tekst
10 dagen geledenorigineel ↗

Senior Strateeg

Origineel: Senior Strategist
Overheid, onderwijs en non-profitCharleston, SC
USD 112K–151K / jaarSeniorStrategie, advies en analyse
10 dagen geledenorigineel ↗

Senior Strateeg

Origineel: Senior Strategist
Overheid, onderwijs en non-profitWashington, DC
USD 112K–151K / jaarSeniorStrategie, advies en analyse
10 dagen geledenorigineel ↗

Senior Strateeg; Program Manager

Origineel: Senior Strategist; Program Manager
Overheid, onderwijs en non-profitSan Diego, CA
USD 112K–151K / jaarSeniorProject- en programmamanagement
17 dagen geledenorigineel ↗

Senior Designstrateeg

Origineel: Senior Design Strategist
Overheid, onderwijs en non-profitSan Diego, CA
USD 112K–151K / jaarSeniorStrategie, advies en analyse
17 dagen geledenorigineel ↗

Actualiteit van de gegevens

113 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 22:18 UTC, body 158970 bytes.