4 dagen geledenorigineel ↗
LINK
7 openstaande functies10% remoteVerenigde Staten
Overheid, onderwijs en non-profitNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 7 functies
Strategie, advies en analyse60%
Creatief, media en tekst20%
Financiën en juridisch10%
Project- en programmamanagement10%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 7 functies in de zoekfunctie
10vacatures, afgelopen 30 dagen
4nieuw, afgelopen 7 dagen
7verschillende functies (elk 1.4 vacatures)
3gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-14)
12open op de vacaturepagina, elke leeftijd
10mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
0%in Europa (0)
10%remote
100%met salaris
Indicatie van de omvang: 12 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 634 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Werkplek niet opgegeven9 · 90%
Remote1 · 10%
Ervaringsniveau
Senior10 · 100%
Functiegebied
Strategie, advies en analyse6 · 60%
Creatief, media en tekst2 · 20%
Financiën en juridisch1 · 10%
Project- en programmamanagement1 · 10%
Landen
Verenigde Staten9
Steden
Washington4
Charleston2
San Diego2
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
4 dagen geledenorigineel ↗
5 dagen geledenorigineel ↗
Senior Project Controller
Origineel: Senior Project ControllerUSD 115K–150K / jaarRemoteSeniorFinanciën en juridisch
5 dagen geledenorigineel ↗
Senior Informatieontwerper
Origineel: Senior Information DesignerUSD 93K–126K / jaarSeniorCreatief, media en tekst
10 dagen geledenorigineel ↗
10 dagen geledenorigineel ↗
10 dagen geledenorigineel ↗
Senior Strateeg; Program Manager
Origineel: Senior Strategist; Program ManagerUSD 112K–151K / jaarSeniorProject- en programmamanagement
17 dagen geledenorigineel ↗
Senior Designstrateeg
Origineel: Senior Design StrategistUSD 112K–151K / jaarSeniorStrategie, advies en analyse
17 dagen geledenorigineel ↗
Senior Informatieontwerper (Fort Meade)
Origineel: Senior Information Designer (Fort Meade)USD 93K–126K / jaarSeniorCreatief, media en tekst
23 dagen geledenorigineel ↗
Actualiteit van de gegevens
113 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 22:18 UTC, body 158970 bytes.