RoleFalconAlle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt zojuist
Nederlands
Inloggen
Ta strona jest dostępna w języku: Polski.Przełącz×

← terug

One Mobility

18 openstaande functiesDuitslandMexicoFrankrijk

Mobiliteit en automotiveNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 11% van 18 functies

Engineering (niet-software) en techniek44%
Operations en administratie17%
HR en recruitment11%
Directie en management11%
Data en machine learning6%
IT-support en beheer6%
Project- en programmamanagement6%
18vacatures, afgelopen 30 dagen
5nieuw, afgelopen 7 dagen
18verschillende functies (elk 1 vacatures)
4gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-12)
41open op de vacaturepagina, elke leeftijd
31mediane leeftijd, dagen
11%IT (2)
44%in Europa (8)
0%remote
11%met salaris

Indicatie van de omvang: 41 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 122 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
030
040
050
061
075
088
0913
1014

Werkplek

Op locatie11 · 61%
Hybride6 · 33%
Werkplek niet opgegeven1 · 6%

Ervaringsniveau

Medior11 · 61%
Junior4 · 22%
Senior1 · 6%

Functiegebied

Engineering (niet-software) en techniek8 · 44%
Operations en administratie3 · 17%
HR en recruitment2 · 11%
Directie en management2 · 11%
Project- en programmamanagement1 · 6%
Data en machine learning1 · 6%
IT-support en beheer1 · 6%

Landen

Duitsland7
Mexico5
Frankrijk2
Vietnam2
Zuid-Korea2
India1

Steden

Reutlingen7
Comonfort3
Haiphong2
Ciudad Juárez2
Seoul2
Pune1

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Origineel: Electrical Design Engineer & Machine Safety Specialist (M/F)
One Mobility·Mobiliteit en automotive·Masevaux-Niederbruck , Grand Est, Franceorigineel ↗
Op locatieMediorEngineering (niet-software) en techniekFrans vereist
Origineel: Process Quality Engineer
One Mobility·Mobiliteit en automotive·Comonfort, Guanajuato, Mexicoorigineel ↗
Op locatieEngineering (niet-software) en techniek

Onderhoudsingenieur

3 dagen geleden
Origineel: Maintenance Engineer
One Mobility·Mobiliteit en automotive·Hai Phong City, Hải Phòng, Vietnamorigineel ↗
Op locatieMediorEngineering (niet-software) en techniek
Origineel: Project Quality Engineer (QM)
One Mobility·Mobiliteit en automotive·Hai Phong City, Hải Phòng, Vietnamorigineel ↗
Op locatieMediorEngineering (niet-software) en techniek

HR Operations Partner

4 dagen geleden
Origineel: HR Operations Partner
One Mobility·Mobiliteit en automotive·Ciudad Juárez, Chihuahua, Mexicoorigineel ↗
Op locatieMediorHR en recruitment
Origineel: Project Manager (m/f/d)
One Mobility·Mobiliteit en automotive·Reutlingen, Baden-Württemberg, Germanyorigineel ↗
HybrideMediorProject- en programmamanagementDuits vereist
Origineel: Process Engineer - Ultra sonic welding (m/f/d)
One Mobility·Mobiliteit en automotive·Masevaux-Niederbruck , Grand-Est, France | Reutlingen, Baden-Württemberg, Germanyorigineel ↗
HybrideMediorEngineering (niet-software) en techniek
Origineel: Application Engineer (Wiring Harness & Electrical Distribution Systems) (m/f/d)
One Mobility·Mobiliteit en automotive·Reutlingen, Baden-Württemberg, Germanyorigineel ↗
HybrideMediorEngineering (niet-software) en techniekDuits vereist
Origineel: 2D Design Engineer (Wiring Harness Development) (m/f/d)
One Mobility·Mobiliteit en automotive·Reutlingen, Baden-Württemberg, Germanyorigineel ↗
HybrideMediorEngineering (niet-software) en techniekDuits vereist
Origineel: Duales Studium Data Science & Künstliche Intelligenz (B.A.) (m/w/d) ab Oktober 2027
One Mobility·Mobiliteit en automotive·Reutlingen, Baden-Württemberg, Deutschlandorigineel ↗
EUR 1.214–1.441 / jaarHybrideJuniorData en machine learningDuits vereistDE
Origineel: Procurement Project Manager (fixed term / contract / maternity leave replacement)
One Mobility·Mobiliteit en automotive·Anyang, Seoul-teukbyeolsi, South Koreaorigineel ↗
Op locatieMediorOperations en administratie
Origineel: Duales Studium BWL - Studienrichtung Industrial Business Management (B.A.) (m/w/d) ab Oktober 2027
One Mobility·Mobiliteit en automotive·Reutlingen, Baden-Württemberg, Deutschlandorigineel ↗
EUR 1.214–1.441 / jaarHybrideJuniorDirectie en managementDuits vereistDE
Origineel: Ausbildung zum Fachinformatiker (m/w/d) für Systemintegration ab Herbst 2027
One Mobility·Mobiliteit en automotive·Reutlingen, Baden-Württemberg, Deutschlandorigineel ↗
Op locatieJuniorIT-support en beheerDuits vereistDE
Origineel: Regional Commodity Manager
One Mobility·Mobiliteit en automotive·Anyang, Seoul-teukbyeolsi, South Koreaorigineel ↗
SeniorDirectie en management

Onderhoudstechnicus

24 dagen geleden
Origineel: Maintenance Technician
One Mobility·Mobiliteit en automotive·Comonfort, Guanajuato, Mexicoorigineel ↗
Op locatieJuniorEngineering (niet-software) en techniek

Directieassistent

24 dagen geleden
Origineel: Executive Assistant
One Mobility·Mobiliteit en automotive·Comonfort, Guanajuato, Mexicoorigineel ↗
Op locatieMediorOperations en administratie

HR Salarisspecialist

24 dagen geleden
Origineel: HR Payroll Specialist
One Mobility·Mobiliteit en automotive·Ciudad Juárez, Chihuahua, Mexicoorigineel ↗
Op locatieMediorHR en recruitment
Origineel: Raw Material Planning Engineer
One Mobility·Mobiliteit en automotive·Pune, Mahārāshtra, Indiaorigineel ↗
Op locatieOperations en administratie

Actualiteit van de gegevens

81 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 200 (unchanged) om 2026-10-24 06:10 UTC, body 990189 bytes.