One Mobility
18 openstaande functiesDuitslandMexicoFrankrijk
Mobiliteit en automotiveNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 11% van 18 functies
Engineering (niet-software) en techniek44%
Operations en administratie17%
HR en recruitment11%
Directie en management11%
Data en machine learning6%
IT-support en beheer6%
Project- en programmamanagement6%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 18 functies in de zoekfunctie
18vacatures, afgelopen 30 dagen
5nieuw, afgelopen 7 dagen
18verschillende functies (elk 1 vacatures)
4gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-12)
41open op de vacaturepagina, elke leeftijd
31mediane leeftijd, dagen
11%IT (2)
44%in Europa (8)
0%remote
11%met salaris
Indicatie van de omvang: 41 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 122 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Op locatie11 · 61%
Hybride6 · 33%
Werkplek niet opgegeven1 · 6%
Ervaringsniveau
Medior11 · 61%
Junior4 · 22%
Senior1 · 6%
Functiegebied
Engineering (niet-software) en techniek8 · 44%
Operations en administratie3 · 17%
HR en recruitment2 · 11%
Directie en management2 · 11%
Project- en programmamanagement1 · 6%
Data en machine learning1 · 6%
IT-support en beheer1 · 6%
Landen
Duitsland7
Mexico5
Frankrijk2
Vietnam2
Zuid-Korea2
India1
Steden
Reutlingen7
Comonfort3
Haiphong2
Ciudad Juárez2
Seoul2
Pune1
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Origineel: Electrical Design Engineer & Machine Safety Specialist (M/F)
Op locatieMediorEngineering (niet-software) en techniekFrans vereist
Proceskwaliteitsingenieur
2 dagen geledenOrigineel: Process Quality Engineer
Op locatieEngineering (niet-software) en techniek
Onderhoudsingenieur
3 dagen geledenOrigineel: Maintenance Engineer
Op locatieMediorEngineering (niet-software) en techniek
Projectkwaliteitsingenieur (QM)
4 dagen geledenOrigineel: Project Quality Engineer (QM)
Op locatieMediorEngineering (niet-software) en techniek
HR Operations Partner
4 dagen geledenOrigineel: HR Operations Partner
Op locatieMediorHR en recruitment
Project Manager (m/f/d)
8 dagen geledenOrigineel: Project Manager (m/f/d)
HybrideMediorProject- en programmamanagementDuits vereist
Procesingenieur - Ultrasoon lassen (m/f/d)
10 dagen geledenOrigineel: Process Engineer - Ultra sonic welding (m/f/d)
HybrideMediorEngineering (niet-software) en techniek
Origineel: Application Engineer (Wiring Harness & Electrical Distribution Systems) (m/f/d)
HybrideMediorEngineering (niet-software) en techniekDuits vereist
2D Design Engineer (Wiring Harness Development) (m/f/d)
10 dagen geledenOrigineel: 2D Design Engineer (Wiring Harness Development) (m/f/d)
HybrideMediorEngineering (niet-software) en techniekDuits vereist
Origineel: Duales Studium Data Science & Künstliche Intelligenz (B.A.) (m/w/d) ab Oktober 2027
EUR 1.214–1.441 / jaarHybrideJuniorData en machine learningDuits vereistDE
Procurement Project Manager (tijdelijk contract / contract / zwangerschapsverlofvervanging)
11 dagen geledenOrigineel: Procurement Project Manager (fixed term / contract / maternity leave replacement)
Op locatieMediorOperations en administratie
Duales Studium BWL - Studienrichtung Industrial Business Management (B.A.) (m/w/d) ab Oktober 2027
11 dagen geledenOrigineel: Duales Studium BWL - Studienrichtung Industrial Business Management (B.A.) (m/w/d) ab Oktober 2027
EUR 1.214–1.441 / jaarHybrideJuniorDirectie en managementDuits vereistDE
Origineel: Ausbildung zum Fachinformatiker (m/w/d) für Systemintegration ab Herbst 2027
Op locatieJuniorIT-support en beheerDuits vereistDE
Regionaal Commodity Manager
17 dagen geledenOrigineel: Regional Commodity Manager
SeniorDirectie en management
Onderhoudstechnicus
24 dagen geledenOrigineel: Maintenance Technician
Op locatieJuniorEngineering (niet-software) en techniek
Directieassistent
24 dagen geledenOrigineel: Executive Assistant
Op locatieMediorOperations en administratie
HR Salarisspecialist
24 dagen geledenOrigineel: HR Payroll Specialist
Op locatieMediorHR en recruitment
Ingenieur Grondstoffenplanning
26 dagen geledenOrigineel: Raw Material Planning Engineer
Op locatieOperations en administratie
Actualiteit van de gegevens
81 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 200 (unchanged) om 2026-10-24 06:10 UTC, body 990189 bytes.