Ōura
34 openstaande functies26% remoteVerenigde StatenVerenigd KoninkrijkFinland
Branche onbekendNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 21% van 34 functies
Product en design14%
Engineering (niet-software) en techniek14%
Marketing en communicatie11%
Operations en administratie11%
Financiën en juridisch11%
Data en machine learning9%
IT-support en beheer6%
Overig3%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 34 functies in de zoekfunctie
35vacatures, afgelopen 30 dagen
13nieuw, afgelopen 7 dagen
34verschillende functies (elk 1 vacatures)
5gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-22)
86open op de vacaturepagina, elke leeftijd
49mediane leeftijd, dagen
20%IT (7)
20%in Europa (7)
26%remote
80%met salaris
Indicatie van de omvang: 86 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 395 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Hybride23 · 66%
Remote9 · 26%
Op locatie3 · 9%
Ervaringsniveau
Senior21 · 60%
Staff10 · 29%
Medior3 · 9%
Functiegebied
Product en design5 · 14%
Engineering (niet-software) en techniek5 · 14%
Operations en administratie4 · 11%
Financiën en juridisch4 · 11%
Marketing en communicatie4 · 11%
Data en machine learning3 · 9%
IT-support en beheer2 · 6%
Project- en programmamanagement1 · 3%
Landen
Verenigde Staten28
Verenigd Koninkrijk5
Finland2
Steden
San Francisco21
London5
Helsinki1
Boston1
Oulu1
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Voice AI Lead (Tijdelijk contract (6 maanden))
13 u geledenOrigineel: Voice AI Lead (Fixed-Term 6 Months)
USD 185K–200K / jaarHybrideSenior
Office Manager
20 u geledenOrigineel: Office Manager
Op locatieMediorOperations en administratieFins vereist
Product Manager, B2B Klantoplossingen
1 dag geledenOrigineel: Product Manager, B2B Customer Solutions
USD 151K–178K / jaarRemoteSeniorProduct en design
Origineel: Senior Manufacturing Data Science & Machine Vision Engineer
USD 172,6K–203K / jaarHybrideSeniorEngineering (niet-software) en techniek
Origineel: Senior Manager, Commercial Partnerships Revenue Accounting and Lifecycle Enablement
USD 170K–200K / jaarRemotealleen VSStaffFinanciën en juridisch
Senior Materiaal Program Manager
1 dag geledenOrigineel: Senior Materials Program Manager
USD 143,6K–169K / jaarHybrideSeniorProject- en programmamanagement
Staff AI Engineer
1 dag geledenOrigineel: Staff AI Engineer
USD 198,0K–233K / jaarRemoteStaffData en machine learning
Senior Sourcing Manager
2 dagen geledenOrigineel: Senior Sourcing Manager
USD 172,6K–203K / jaarHybrideSeniorOperations en administratie
Senior Retail Marketing Manager, LATAM
3 dagen geledenOrigineel: Senior Retail Marketing Manager, LATAM
USD 143,6K–169K / jaarRemotealleen VSSeniorMarketing en communicatie
Lead Jurist, Commercieel en Marketing, EMEA
3 dagen geledenOrigineel: Lead Counsel, Commercial and Marketing, EMEA
HybrideSeniorMarketing en communicatie
Directieassistent, Marketing
4 dagen geledenOrigineel: Executive Assistant, Marketing
USD 143,6K–169K / jaarHybrideSeniorMarketing en communicatie
Senior Business Systems Engineer
4 dagen geledenOrigineel: Senior Business Systems Engineer
USD 172K–203K / jaarRemotealleen VSSeniorDevOps / SRE / Platform / Cloud
Senior Product Manager, Vrouwengezondheid
4 dagen geledenOrigineel: Senior Product Manager, Women’s Health
USD 172,6K–203K / jaarHybrideSeniorProduct en design
Senior ML Data Scientist - Vrouwengezondheid
7 dagen geledenOrigineel: Senior ML Data Scientist - Women’s Health
USD 172,6K–203K / jaarRemotealleen VSSeniorData en machine learningPythonSQL
Staff Manager, Internationale Handelscompliance
8 dagen geledenOrigineel: Staff Manager, Global Trade Compliance
USD 170K–200K / jaarHybrideSeniorFinanciën en juridisch
Staff Antenneontwerp Ingenieur
8 dagen geledenOrigineel: Staff Antenna Design Engineer
Op locatieStaffEngineering (niet-software) en techniek
Senior Retail Account Manager EMEA
8 dagen geledenOrigineel: Senior Retail Account Manager EMEA
HybrideSeniorSales en verkoop
Manager Technische Omzetboekhouding en Beleid
9 dagen geledenOrigineel: Technical Revenue Accounting and Policy Manager
USD 143,6K–169K / jaarRemotealleen VSSeniorFinanciën en juridisch
IT-ondersteuningsspecialist II
10 dagen geledenOrigineel: IT Support Specialist II
USD 93,5K–110K / jaarOp locatieMediorIT-support en beheer
Senior Technical Product Manager, IT Service Management
10 dagen geledenOrigineel: Senior Technical Product Manager, IT Service Management
USD 143K–169K / jaarRemotealleen VSSeniorIT-support en beheerJavaScriptPython
Staff Technisch Product Manager
14 dagen geledenOrigineel: Staff Technical Product Manager
USD 198K–233K / jaarRemotealleen VSStaffProduct en design
Staff Full Stack Engineer
15 dagen geledenOrigineel: Staff Full Stack Engineer
USD 198,0K–233K / jaarHybrideStaffFull-stack-ontwikkelingPythonTypeScript
Senior Manufacturing Designer, Mechanica
16 dagen geledenOrigineel: Senior Manufacturing Designer, Mechanics
USD 172,6K–203K / jaarHybrideSeniorEngineering (niet-software) en techniek
Senior Inkoop Manager (PCB/SiP)
16 dagen geledenOrigineel: Senior Sourcing Manager (PCB/SiP)
USD 172,6K–203K / jaarHybrideSeniorOperations en administratie
Product Manager Verpakkingen
17 dagen geledenOrigineel: Packaging Product Manager
USD 151,3K–178K / jaarHybrideMediorProduct en design
Staff AI Datatransformatie Architect
18 dagen geledenOrigineel: Staff AI Data Transformation Architect
USD 198,0K–233K / jaarHybrideStaffStrategie, advies en analyse
Origineel: Senior Director, Assistant General Counsel for International Employment
HybrideStaffFinanciën en juridisch
Senior ML Algoritme Wetenschapper
23 dagen geledenOrigineel: Senior ML Algorithm Scientist
HybrideSeniorData en machine learningPython
Senior Programmaspecialist Hardware Operations
23 dagen geledenOrigineel: Senior Hardware Operations Program Specialist
USD 143,6K–169K / jaarHybrideSeniorOperations en administratie
Senior Product Designer, Movement
24 dagen geledenOrigineel: Senior Product Designer, Movement
USD 172,6K–203K / jaarHybrideSeniorProduct en design
Directeur Betalingen
25 dagen geledenOrigineel: Director of Payments
USD 200,6K–236K / jaarHybrideStaffDirectie en management
Staff Elektrotechnisch Ingenieur
28 dagen geledenOrigineel: Staff Electrical Engineer
USD 216K–255K / jaarHybrideStaffEngineering (niet-software) en techniek
Manager, Visual Merchandising, EMEA
29 dagen geledenOrigineel: Manager, Visual Merchandising, EMEA
HybrideStaffRetail en winkels
Senior CMF Kwaliteitsingenieur
29 dagen geledenOrigineel: Senior CMF Quality Engineer
USD 172,6K–203K / jaarHybrideSeniorEngineering (niet-software) en techniek
Vraagplanner, E-Commerce
29 dagen geledenOrigineel: Demand Planner, E-Commerce
USD 119K–140K / jaarHybrideMarketing en communicatie
Actualiteit van de gegevens
263 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 10:42 UTC, body 1027772 bytes.