RoleFalconAlle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt 8 min. geleden
Nederlands
Inloggen
Diese Seite ist auf Deutsch verfügbar.Wechseln×

← terug

Ōura

34 openstaande functies26% remoteVerenigde StatenVerenigd KoninkrijkFinland

Branche onbekendNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 21% van 34 functies

Product en design14%
Engineering (niet-software) en techniek14%
Marketing en communicatie11%
Operations en administratie11%
Financiën en juridisch11%
Data en machine learning9%
IT-support en beheer6%
Overig3%
35vacatures, afgelopen 30 dagen
13nieuw, afgelopen 7 dagen
34verschillende functies (elk 1 vacatures)
5gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-22)
86open op de vacaturepagina, elke leeftijd
49mediane leeftijd, dagen
20%IT (7)
20%in Europa (7)
26%remote
80%met salaris

Indicatie van de omvang: 86 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 395 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
011
023
033
043
052
061
078
0813
0922
1028

Werkplek

Hybride23 · 66%
Remote9 · 26%
Op locatie3 · 9%

Ervaringsniveau

Senior21 · 60%
Staff10 · 29%
Medior3 · 9%

Functiegebied

Product en design5 · 14%
Engineering (niet-software) en techniek5 · 14%
Operations en administratie4 · 11%
Financiën en juridisch4 · 11%
Marketing en communicatie4 · 11%
Data en machine learning3 · 9%
IT-support en beheer2 · 6%
Project- en programmamanagement1 · 3%

Landen

Verenigde Staten28
Verenigd Koninkrijk5
Finland2

Steden

San Francisco21
London5
Helsinki1
Boston1
Oulu1

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Origineel: Voice AI Lead (Fixed-Term 6 Months)
Ōura·Hybrid - San Francisco, Californiaorigineel ↗
USD 185K–200K / jaarHybrideSenior

Office Manager

1 dag geleden
Origineel: Office Manager
Ōura·On-site - Helsinki, Varsinais-Suomiorigineel ↗
Op locatieMediorOperations en administratieFins vereist
Origineel: Product Manager, B2B Customer Solutions
Ōura·Remote - San Francisco, Californiaorigineel ↗
USD 151K–178K / jaarRemoteSeniorProduct en design
Origineel: Senior Manufacturing Data Science & Machine Vision Engineer
Ōura·Hybrid - San Francisco, Californiaorigineel ↗
USD 172,6K–203K / jaarHybrideSeniorEngineering (niet-software) en techniek
Origineel: Senior Manager, Commercial Partnerships Revenue Accounting and Lifecycle Enablement
Ōura·Remote - United Statesorigineel ↗
USD 170K–200K / jaarRemotealleen VSStaffFinanciën en juridisch
Origineel: Senior Materials Program Manager
Ōura·Hybrid - San Francisco, Californiaorigineel ↗
USD 143,6K–169K / jaarHybrideSeniorProject- en programmamanagement

Staff AI Engineer

2 dagen geleden
Origineel: Staff AI Engineer
Ōura·Remote - United Statesorigineel ↗
USD 198,0K–233K / jaarRemoteStaffData en machine learning
Origineel: Senior Sourcing Manager
Ōura·Hybrid - San Francisco, Californiaorigineel ↗
USD 172,6K–203K / jaarHybrideSeniorOperations en administratie
Origineel: Senior Retail Marketing Manager, LATAM
Ōura·Remote - San Francisco, California; Remote - United Statesorigineel ↗
USD 143,6K–169K / jaarRemotealleen VSSeniorMarketing en communicatie
Origineel: Lead Counsel, Commercial and Marketing, EMEA
Ōura·Hybrid - London, Englandorigineel ↗
HybrideSeniorMarketing en communicatie
Origineel: Executive Assistant, Marketing
Ōura·Hybrid - San Francisco, Californiaorigineel ↗
USD 143,6K–169K / jaarHybrideSeniorMarketing en communicatie
Origineel: Senior Business Systems Engineer
Ōura·Remote - United Statesorigineel ↗
USD 172K–203K / jaarRemotealleen VSSeniorDevOps / SRE / Platform / Cloud
Origineel: Senior Product Manager, Women’s Health
Ōura·Hybrid - San Francisco, California; Remote - Boston, Massachusettsorigineel ↗
USD 172,6K–203K / jaarHybrideSeniorProduct en design
Origineel: Senior ML Data Scientist - Women’s Health
Ōura·Remote - United Statesorigineel ↗
USD 172,6K–203K / jaarRemotealleen VSSeniorData en machine learningPythonSQL
Origineel: Staff Manager, Global Trade Compliance
Ōura·Hybrid - San Francisco, Californiaorigineel ↗
USD 170K–200K / jaarHybrideSeniorFinanciën en juridisch
Origineel: Staff Antenna Design Engineer
Ōura·On-site - Oulu, North Ostrobothnia·solliciteren vóór 2026-10-29origineel ↗
Op locatieStaffEngineering (niet-software) en techniek
Origineel: Senior Retail Account Manager EMEA
Ōura·Hybrid - London, Englandorigineel ↗
HybrideSeniorSales en verkoop
Origineel: Technical Revenue Accounting and Policy Manager
Ōura·Remote - United Statesorigineel ↗
USD 143,6K–169K / jaarRemotealleen VSSeniorFinanciën en juridisch
Origineel: IT Support Specialist II
Ōura·On-site - San Francisco, Californiaorigineel ↗
USD 93,5K–110K / jaarOp locatieMediorIT-support en beheer
Origineel: Senior Technical Product Manager, IT Service Management
Ōura·Remote - United Statesorigineel ↗
USD 143K–169K / jaarRemotealleen VSSeniorIT-support en beheerJavaScriptPython
Origineel: Staff Technical Product Manager
Ōura·Remote - United Statesorigineel ↗
USD 198K–233K / jaarRemotealleen VSStaffProduct en design
Origineel: Staff Full Stack Engineer
Ōura·Hybrid - San Francisco, Californiaorigineel ↗
USD 198,0K–233K / jaarHybrideStaffFull-stack-ontwikkelingPythonTypeScript
Origineel: Senior Manufacturing Designer, Mechanics
Ōura·Hybrid - San Francisco, Californiaorigineel ↗
USD 172,6K–203K / jaarHybrideSeniorEngineering (niet-software) en techniek
Origineel: Senior Sourcing Manager (PCB/SiP)
Ōura·Hybrid - San Francisco, Californiaorigineel ↗
USD 172,6K–203K / jaarHybrideSeniorOperations en administratie
Origineel: Packaging Product Manager
Ōura·Hybrid - San Francisco, Californiaorigineel ↗
USD 151,3K–178K / jaarHybrideMediorProduct en design
Origineel: Staff AI Data Transformation Architect
Ōura·Hybrid - San Francisco, Californiaorigineel ↗
USD 198,0K–233K / jaarHybrideStaffStrategie, advies en analyse
Origineel: Senior Director, Assistant General Counsel for International Employment
Ōura·Hybrid - London, Englandorigineel ↗
HybrideStaffFinanciën en juridisch
Origineel: Senior ML Algorithm Scientist
Ōura·Hybrid - London, Englandorigineel ↗
HybrideSeniorData en machine learningPython
Origineel: Senior Hardware Operations Program Specialist
Ōura·Hybrid - San Francisco, Californiaorigineel ↗
USD 143,6K–169K / jaarHybrideSeniorOperations en administratie
Origineel: Senior Product Designer, Movement
Ōura·Hybrid - San Francisco, Californiaorigineel ↗
USD 172,6K–203K / jaarHybrideSeniorProduct en design

Directeur Betalingen

25 dagen geleden
Origineel: Director of Payments
Ōura·Hybrid - San Francisco, California; Remote - United Statesorigineel ↗
USD 200,6K–236K / jaarHybrideStaffDirectie en management
Origineel: Staff Electrical Engineer
Ōura·Hybrid - San Francisco, Californiaorigineel ↗
USD 216K–255K / jaarHybrideStaffEngineering (niet-software) en techniek
Origineel: Manager, Visual Merchandising, EMEA
Ōura·Hybrid - London, Englandorigineel ↗
HybrideStaffRetail en winkels
Origineel: Senior CMF Quality Engineer
Ōura·Hybrid - San Francisco, Californiaorigineel ↗
USD 172,6K–203K / jaarHybrideSeniorEngineering (niet-software) en techniek

Vraagplanner, E-Commerce

29 dagen geleden
Origineel: Demand Planner, E-Commerce
Ōura·Hybrid - San Francisco, Californiaorigineel ↗
USD 119K–140K / jaarHybrideMarketing en communicatie

Actualiteit van de gegevens

274 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 14:54 UTC, body 1027772 bytes.