2 dagen geledenorigineel ↗
Quisitive
9 openstaande functies100% remote
Advies, bureaus en zakelijke dienstverleningNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 22% van 9 functies
Strategie, advies en analyse33%
Data en machine learning11%
IT-beveiliging11%
Marketing en communicatie11%
Financiën en juridisch11%
Project- en programmamanagement11%
Overig11%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 9 functies in de zoekfunctie
9vacatures, afgelopen 30 dagen
6nieuw, afgelopen 7 dagen
9verschillende functies (elk 1 vacatures)
4gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-20)
12open op de vacaturepagina, elke leeftijd
8mediane leeftijd, dagen
22%IT (2)
0%in Europa (0)
100%remote
0%met salaris
Indicatie van de omvang: 12 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 108 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Remote9 · 100%
Ervaringsniveau
Senior4 · 44%
Medior3 · 33%
Functiegebied
Strategie, advies en analyse3 · 33%
Marketing en communicatie1 · 11%
IT-beveiliging1 · 11%
Project- en programmamanagement1 · 11%
Data en machine learning1 · 11%
Financiën en juridisch1 · 11%
Landen
geen gegevens
Steden
geen gegevens
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Copilot Verandermanagement Consultant
Origineel: Copilot Change Management ConsultantRemoteMediorStrategie, advies en analyse
4 dagen geledenorigineel ↗
4 dagen geledenorigineel ↗
Microsoft Security Consultant
Origineel: Microsoft Security ConsultantRemoteMediorStrategie, advies en analyse
4 dagen geledenorigineel ↗
4 dagen geledenorigineel ↗
5 dagen geledenorigineel ↗
8 dagen geledenorigineel ↗
Dynamics 365 Customer Engagement (CE) Technisch Architect
Origineel: Dynamics 365 Customer Engagement (CE) Technical ArchitectRemote
23 dagen geledenorigineel ↗
Financieel Analist - FP&A / Modellering
Origineel: Financial Analyst - FP&A / ModelingRemoteMediorFinanciën en juridisch
24 dagen geledenorigineel ↗
Actualiteit van de gegevens
289 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-25 01:13 UTC, body 153904 bytes.