RoleFalcon
Alle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt zojuist
Nederlands

← terug

RapidSOS

6 openstaande functies83% remoteVerenigde Staten

AI en dataSoftwareproductbedrijfIT-aandeel 0% van 6 functies

Strategie, advies en analyse33%
Financiën en juridisch17%
Overig50%
6vacatures, afgelopen 30 dagen
0nieuw, afgelopen 7 dagen
6verschillende functies (elk 1 vacatures)
4gepubliceerd op de drukste dag (2026-09-25)
7open op de vacaturepagina, elke leeftijd
28mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
0%in Europa (0)
83%remote
33%met salaris

Indicatie van de omvang: 7 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 36 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
080
096
101

Werkplek

Remote5 · 83%
Werkplek niet opgegeven1 · 17%

Ervaringsniveau

Senior1 · 17%

Functiegebied

Strategie, advies en analyse2 · 33%
Financiën en juridisch1 · 17%

Landen

Verenigde Staten5

Steden

New York City1

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

FP&A Manager

11 dagen geleden
Origineel: FP&A Manager
RapidSOS·AI en data·Remoteorigineel ↗
USD 130K–160K / jaarRemoteFinanciën en juridisch
Origineel: Senior Corporate Development & Strategy Associate
RapidSOS·AI en data·New York Cityorigineel ↗
USD 120K–140K / jaarSeniorStrategie, advies en analyse
Origineel: Join our Technical Talent Community
RapidSOS·AI en data·United States (Remote)origineel ↗
Remotealleen VS
Origineel: Join our Public Sector Talent Community
RapidSOS·AI en data·United States (Remote)origineel ↗
Remotealleen VS
Origineel: Join our Go-To-Market Talent Community
RapidSOS·AI en data·United States (Remote)origineel ↗
Remotealleen VSStrategie, advies en analyse
Origineel: Join our Business Talent Community
RapidSOS·AI en data·United States (Remote)origineel ↗
Remotealleen VS

Actualiteit van de gegevens

22 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 16:19 UTC, body 54056 bytes.