SpyCloud
6 openstaande functies67% remoteVerenigde Staten
CybersecuritySoftwareproductbedrijfIT-aandeel 33% van 6 functies
Sales en verkoop33%
Data en machine learning17%
Operations en administratie17%
Product en design17%
Softwareontwikkeling (algemeen)17%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 6 functies in de zoekfunctie
6vacatures, afgelopen 30 dagen
3nieuw, afgelopen 7 dagen
6verschillende functies (elk 1 vacatures)
3gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-21)
10open op de vacaturepagina, elke leeftijd
22mediane leeftijd, dagen
33%IT (2)
0%in Europa (0)
67%remote
100%met salaris
Indicatie van de omvang: 10 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 91 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Remote4 · 67%
Werkplek niet opgegeven2 · 33%
Ervaringsniveau
Senior3 · 50%
Medior3 · 50%
Functiegebied
Sales en verkoop2 · 33%
Product en design1 · 17%
Data en machine learning1 · 17%
Softwareontwikkeling (algemeen)1 · 17%
Operations en administratie1 · 17%
Landen
Verenigde Staten5
Steden
Austin5
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Senior Revenue Enablement Manager, Pre-Sales
2 dagen geledenOrigineel: Senior Revenue Enablement Manager, Pre-Sales
USD 115K–150K / jaarRemoteSeniorSales en verkoop
Senior Revenue Enablement Manager, Post-Sales
2 dagen geledenOrigineel: Senior Revenue Enablement Manager, Post-Sales
USD 115K–150K / jaarRemoteSeniorSales en verkoop
Product Manager, Onderzoeken
2 dagen geledenOrigineel: Product Manager, Investigations
USD 115K–150K / jaarRemoteMediorProduct en design
Data Engineer II
10 dagen geledenOrigineel: Data Engineer II
USD 104K–135K / jaarMediorData en machine learningPython
Senior Cloud Ops Engineer
21 dagen geledenOrigineel: Senior Cloud Ops Engineer
USD 146K–190K / jaarSeniorSoftwareontwikkeling (algemeen)BashPython
Revenue Operations Analist
22 dagen geledenOrigineel: Revenue Operations Analyst
USD 67K–87K / jaarRemoteMediorOperations en administratie
Actualiteit van de gegevens
94 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 06:14 UTC, body 170473 bytes.