RoleFalconAlle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt 1 min. geleden
Nederlands
Inloggen
Această pagină este disponibilă în Română.Schimbați×

← terug

SpyCloud

6 openstaande functies67% remoteVerenigde Staten

CybersecuritySoftwareproductbedrijfIT-aandeel 33% van 6 functies

Sales en verkoop33%
Data en machine learning17%
Operations en administratie17%
Product en design17%
Softwareontwikkeling (algemeen)17%
6vacatures, afgelopen 30 dagen
3nieuw, afgelopen 7 dagen
6verschillende functies (elk 1 vacatures)
3gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-21)
10open op de vacaturepagina, elke leeftijd
22mediane leeftijd, dagen
33%IT (2)
0%in Europa (0)
67%remote
100%met salaris

Indicatie van de omvang: 10 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 91 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
030
040
050
060
071
081
092
106

Werkplek

Remote4 · 67%
Werkplek niet opgegeven2 · 33%

Ervaringsniveau

Senior3 · 50%
Medior3 · 50%

Functiegebied

Sales en verkoop2 · 33%
Product en design1 · 17%
Data en machine learning1 · 17%
Softwareontwikkeling (algemeen)1 · 17%
Operations en administratie1 · 17%

Landen

Verenigde Staten5

Steden

Austin5

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Origineel: Senior Revenue Enablement Manager, Pre-Sales
SpyCloud·Cybersecurity·Austin, Texas | Remoteorigineel ↗
USD 115K–150K / jaarRemoteSeniorSales en verkoop
Origineel: Senior Revenue Enablement Manager, Post-Sales
SpyCloud·Cybersecurity·Austin, Texas | Remoteorigineel ↗
USD 115K–150K / jaarRemoteSeniorSales en verkoop
Origineel: Product Manager, Investigations
SpyCloud·Cybersecurity·Austin, Texasorigineel ↗
USD 115K–150K / jaarRemoteMediorProduct en design

Data Engineer II

10 dagen geleden
Origineel: Data Engineer II
SpyCloud·Cybersecurity·Austin, Texasorigineel ↗
USD 104K–135K / jaarMediorData en machine learningPython
Origineel: Senior Cloud Ops Engineer
SpyCloud·Cybersecurity·Austin, Texasorigineel ↗
USD 146K–190K / jaarSeniorSoftwareontwikkeling (algemeen)BashPython
Origineel: Revenue Operations Analyst
SpyCloud·Cybersecurity·Remoteorigineel ↗
USD 67K–87K / jaarRemoteMediorOperations en administratie

Actualiteit van de gegevens

94 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 06:14 UTC, body 170473 bytes.