RoleFalcon
Alle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt 1 min. geleden
Nederlands

← terug

Eon

8 openstaande functies22% remoteVerenigde StatenIsraëlVerenigd Koninkrijk

AI en dataSoftwareproductbedrijfIT-aandeel 25% van 8 functies

Sales en verkoop33%
Marketing en communicatie22%
Softwareontwikkeling (algemeen)22%
Data en machine learning11%
HR en recruitment11%
9vacatures, afgelopen 30 dagen
2nieuw, afgelopen 7 dagen
8verschillende functies (elk 1.1 vacatures)
3gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-12)
36open op de vacaturepagina, elke leeftijd
68mediane leeftijd, dagen
33%IT (3)
11%in Europa (1)
22%remote
44%met salaris

Indicatie van de omvang: 36 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 398 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

112
120
011
020
031
041
050
061
076
087
099
106

Werkplek

Werkplek niet opgegeven6 · 67%
Remote2 · 22%
Hybride1 · 11%

Ervaringsniveau

Senior5 · 56%
Medior1 · 11%

Functiegebied

Sales en verkoop3 · 33%
Marketing en communicatie2 · 22%
Softwareontwikkeling (algemeen)2 · 22%
Data en machine learning1 · 11%
HR en recruitment1 · 11%

Landen

Verenigde Staten7
Israël1
Verenigd Koninkrijk1

Steden

New York City3

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Origineel: Growth Marketing Manager
Eon·AI en data·US - Remoteorigineel ↗
Remotealleen VSMediorMarketing en communicatie
Origineel: Senior Research Scientist, AI & Data Systems
Eon·AI en data·Tel-Aviv, Israelorigineel ↗
SeniorData en machine learningPython

Account Executive — UK

11 dagen geleden
Origineel: Account Executive — UK
Eon·AI en data·UKorigineel ↗
SeniorSales en verkoop
Origineel: Account Executive — New Jersey & Pennsylvania
Eon·AI en data·New Jerseyorigineel ↗
USD 160K–180K / jaarSeniorSales en verkoop
Origineel: Commercial Account Executive — New York
Eon·AI en data·New Yorkorigineel ↗
USD 90K–150K / jaarHybrideSales en verkoop
Origineel: Product Marketing Manager
Eon·AI en data·New Yorkorigineel ↗
USD 155K–190K / jaarSeniorMarketing en communicatie

Software Engineer

27 dagen geleden
Origineel: Software Engineer
Eon·AI en data·US - NYorigineel ↗
Softwareontwikkeling (algemeen)Python

Software Engineer

27 dagen geleden
Origineel: Software Engineer
Eon·AI en data·US- Remote origineel ↗
Remotealleen VSSoftwareontwikkeling (algemeen)PythonSQLTypeScript
Origineel: Senior Technical Recruiter
Eon·AI en data·US - New Yorkorigineel ↗
USD 130K–190K / jaarSeniorHR en recruitment

Actualiteit van de gegevens

154 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 21:22 UTC, body 265311 bytes.