Eon
8 openstaande functies22% remoteVerenigde StatenIsraëlVerenigd Koninkrijk
AI en dataSoftwareproductbedrijfIT-aandeel 25% van 8 functies
Sales en verkoop33%
Marketing en communicatie22%
Softwareontwikkeling (algemeen)22%
Data en machine learning11%
HR en recruitment11%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 8 functies in de zoekfunctie
9vacatures, afgelopen 30 dagen
2nieuw, afgelopen 7 dagen
8verschillende functies (elk 1.1 vacatures)
3gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-12)
36open op de vacaturepagina, elke leeftijd
68mediane leeftijd, dagen
33%IT (3)
11%in Europa (1)
22%remote
44%met salaris
Indicatie van de omvang: 36 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 398 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Werkplek niet opgegeven6 · 67%
Remote2 · 22%
Hybride1 · 11%
Ervaringsniveau
Senior5 · 56%
Medior1 · 11%
Functiegebied
Sales en verkoop3 · 33%
Marketing en communicatie2 · 22%
Softwareontwikkeling (algemeen)2 · 22%
Data en machine learning1 · 11%
HR en recruitment1 · 11%
Landen
Verenigde Staten7
Israël1
Verenigd Koninkrijk1
Steden
New York City3
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Growth Marketing Manager
5 dagen geledenOrigineel: Growth Marketing Manager
Remotealleen VSMediorMarketing en communicatie
Senior Onderzoeker, AI & Datasystemen
5 dagen geledenOrigineel: Senior Research Scientist, AI & Data Systems
SeniorData en machine learningPython
Account Executive — New Jersey & Pennsylvania
12 dagen geledenOrigineel: Account Executive — New Jersey & Pennsylvania
USD 160K–180K / jaarSeniorSales en verkoop
Commercieel Account Executive — New York
12 dagen geledenOrigineel: Commercial Account Executive — New York
USD 90K–150K / jaarHybrideSales en verkoop
Product Marketing Manager
23 dagen geledenOrigineel: Product Marketing Manager
USD 155K–190K / jaarSeniorMarketing en communicatie
Software Engineer
27 dagen geledenOrigineel: Software Engineer
Remotealleen VSSoftwareontwikkeling (algemeen)PythonSQLTypeScript
Senior Technical Recruiter
27 dagen geledenOrigineel: Senior Technical Recruiter
USD 130K–190K / jaarSeniorHR en recruitment
Actualiteit van de gegevens
154 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 21:22 UTC, body 265311 bytes.