RoleFalconAlle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt zojuist
Nederlands
Inloggen

← terug

Thatch

9 openstaande functies89% remoteVerenigde Staten

HR-techSoftwareproductbedrijfIT-aandeel 22% van 9 functies

HR en recruitment22%
Financiën en juridisch22%
Data en machine learning11%
Marketing en communicatie11%
IT-support en beheer11%
Product en design11%
Strategie, advies en analyse11%
9vacatures, afgelopen 30 dagen
2nieuw, afgelopen 7 dagen
9verschillende functies (elk 1 vacatures)
3gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-07)
28open op de vacaturepagina, elke leeftijd
50mediane leeftijd, dagen
22%IT (2)
0%in Europa (0)
89%remote
100%met salaris

Indicatie van de omvang: 28 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 380 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
022
032
040
051
063
070
083
097
109

Werkplek

Remote8 · 89%
Werkplek niet opgegeven1 · 11%

Ervaringsniveau

Senior2 · 22%
Medior2 · 22%
Staff1 · 11%

Functiegebied

Financiën en juridisch2 · 22%
HR en recruitment2 · 22%
Data en machine learning1 · 11%
Product en design1 · 11%
Strategie, advies en analyse1 · 11%
IT-support en beheer1 · 11%
Marketing en communicatie1 · 11%

Landen

Verenigde Staten9

Steden

Austin4
New York City3
San Francisco3

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Origineel: Data Scientist: Product
Thatch·HR-tech·Austin, Texas, United States; New York, New York, United States; Remote (US); San Francisco, California, United Statesorigineel ↗
USD 160K–230K / jaarRemotealleen VSData en machine learningPythonRubySQL
Origineel: Product Manager: Finfra
Thatch·HR-tech·Austin, Texas, United States; New York, New York, United States; Remote (US); San Francisco, California, United Statesorigineel ↗
USD 160K–210K / jaarRemotealleen VSSeniorProduct en design

Teamleider GTM Analytics

15 dagen geleden
Origineel: GTM Analytics Lead
Thatch·HR-tech·Remote (US)origineel ↗
USD 112K–145K / jaarRemotealleen VSSeniorStrategie, advies en analyse

IT Systems Engineer

16 dagen geleden
Origineel: IT Systems Engineer
Thatch·HR-tech·Austin, Texas, United Statesorigineel ↗
USD 145K–158K / jaarIT-support en beheer

Leidend Product Jurist

16 dagen geleden
Origineel: Managing Product Counsel
Thatch·HR-tech·Remote (US)origineel ↗
USD 200K–230K / jaarRemotealleen VSFinanciën en juridisch

Compliance Analist

16 dagen geleden
Origineel: Compliance Analyst
Thatch·HR-tech·Remote (US)origineel ↗
USD 65K–77K / jaarRemotealleen VSMediorFinanciën en juridisch

Head of Communications

18 dagen geleden
Origineel: Head of Communications
Thatch·HR-tech·Austin, Texas, United States; New York, New York, United States; Remote (US); San Francisco, California, United Statesorigineel ↗
USD 160K–210K / jaarRemotealleen VSStaffMarketing en communicatie

Technisch Sourcer

18 dagen geleden
Origineel: Technical Sourcer
Thatch·HR-tech·Remote (US)origineel ↗
USD 115K–130K / jaarRemotealleen VSMediorHR en recruitment

Technisch Recruiter

18 dagen geleden
Origineel: Technical Recruiter
Thatch·HR-tech·Remote (US)origineel ↗
USD 160K–180K / jaarRemotealleen VSHR en recruitment

Actualiteit van de gegevens

93 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 04:22 UTC, body 251869 bytes.