Thatch
9 openstaande functies89% remoteVerenigde Staten
HR-techSoftwareproductbedrijfIT-aandeel 22% van 9 functies
HR en recruitment22%
Financiën en juridisch22%
Data en machine learning11%
Marketing en communicatie11%
IT-support en beheer11%
Product en design11%
Strategie, advies en analyse11%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 9 functies in de zoekfunctie
9vacatures, afgelopen 30 dagen
2nieuw, afgelopen 7 dagen
9verschillende functies (elk 1 vacatures)
3gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-07)
28open op de vacaturepagina, elke leeftijd
50mediane leeftijd, dagen
22%IT (2)
0%in Europa (0)
89%remote
100%met salaris
Indicatie van de omvang: 28 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 380 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Remote8 · 89%
Werkplek niet opgegeven1 · 11%
Ervaringsniveau
Senior2 · 22%
Medior2 · 22%
Staff1 · 11%
Functiegebied
Financiën en juridisch2 · 22%
HR en recruitment2 · 22%
Data en machine learning1 · 11%
Product en design1 · 11%
Strategie, advies en analyse1 · 11%
IT-support en beheer1 · 11%
Marketing en communicatie1 · 11%
Landen
Verenigde Staten9
Steden
Austin4
New York City3
San Francisco3
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Data Scientist: Product
13 u geledenOrigineel: Data Scientist: Product
USD 160K–230K / jaarRemotealleen VSData en machine learningPythonRubySQL
Product Manager: Finfra
3 dagen geledenOrigineel: Product Manager: Finfra
USD 160K–210K / jaarRemotealleen VSSeniorProduct en design
Teamleider GTM Analytics
15 dagen geledenOrigineel: GTM Analytics Lead
USD 112K–145K / jaarRemotealleen VSSeniorStrategie, advies en analyse
IT Systems Engineer
16 dagen geledenOrigineel: IT Systems Engineer
USD 145K–158K / jaarIT-support en beheer
Leidend Product Jurist
16 dagen geledenOrigineel: Managing Product Counsel
USD 200K–230K / jaarRemotealleen VSFinanciën en juridisch
Compliance Analist
16 dagen geledenOrigineel: Compliance Analyst
USD 65K–77K / jaarRemotealleen VSMediorFinanciën en juridisch
Head of Communications
18 dagen geledenOrigineel: Head of Communications
USD 160K–210K / jaarRemotealleen VSStaffMarketing en communicatie
Technisch Sourcer
18 dagen geledenOrigineel: Technical Sourcer
USD 115K–130K / jaarRemotealleen VSMediorHR en recruitment
Technisch Recruiter
18 dagen geledenOrigineel: Technical Recruiter
USD 160K–180K / jaarRemotealleen VSHR en recruitment
Actualiteit van de gegevens
93 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 04:22 UTC, body 251869 bytes.