RoleFalconAlle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt 1 min. geleden
Nederlands
Inloggen
Denne siden finnes på Norsk.Bytt×

← terug

The Quality Group

31 openstaande functies29% remoteDuitslandNederlandVerenigd Koninkrijk

Voeding, dranken en consumentengoederenNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 3% van 31 functies

Sales en verkoop16%
Operations en administratie16%
Directie en management13%
Product en design10%
Marketing en communicatie3%
HR en recruitment3%
Zorg3%
Overig19%
31vacatures, afgelopen 30 dagen
5nieuw, afgelopen 7 dagen
31verschillende functies (elk 1 vacatures)
4gepubliceerd op de drukste dag (2026-09-28)
94open op de vacaturepagina, elke leeftijd
70mediane leeftijd, dagen
3%IT (1)
100%in Europa (31)
29%remote
0%met salaris

Indicatie van de omvang: 94 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 539 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

111
122
010
023
031
046
057
069
0711
086
0923
1023

Werkplek

Hybride15 · 48%
Remote9 · 29%
Werkplek niet opgegeven7 · 23%

Ervaringsniveau

Senior5 · 16%
Staff2 · 6%
Junior2 · 6%

Functiegebied

Sales en verkoop5 · 16%
Operations en administratie5 · 16%
Directie en management4 · 13%
Product en design3 · 10%
Vakmanschap, bouw en productie1 · 3%
Marketing en communicatie1 · 3%
Engineering (niet-software) en techniek1 · 3%
HR en recruitment1 · 3%

Landen

Duitsland30
Nederland1
Verenigd Koninkrijk1

Steden

Elmshorn11
Hamburg11
Amsterdam1
Elsdorf1

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Origineel: Senior Key Account Manager (gn) - Pure-Play E-Commerce
The Quality Group ·Voeding, dranken en consumentengoederen·Deutschland, remoteorigineel ↗
RemoteSeniorSales en verkoopDuits vereistDE
Origineel: Senior Amazon Marketplace Manager (gn)
The Quality Group ·Voeding, dranken en consumentengoederen·Deutschland, remoteorigineel ↗
RemoteSeniorDirectie en managementDE
Origineel: HSE Officer Operations (gn)
The Quality Group ·Voeding, dranken en consumentengoederen·Elmshorn, Schleswig-Holstein (hybrid)origineel ↗
HybrideOperations en administratieDE
Origineel: Packaging Technology Specialist (gn)
The Quality Group ·Voeding, dranken en consumentengoederen·Elmshorn, Schleswig-Holstein ; Hamburg (hybrid)origineel ↗
HybrideVakmanschap, bouw en productieDuits vereist
Origineel: Head of Influencer Marketing (gn) - Netherlands
The Quality Group ·Voeding, dranken en consumentengoederen·Amsterdam, hybridorigineel ↗
HybrideStaffMarketing en communicatieNederlands vereistNL
Origineel: Senior Key Account Manager (gn) - Drugstore
The Quality Group ·Voeding, dranken en consumentengoederen·Deutschland, remoteorigineel ↗
RemoteSeniorSales en verkoopDE
Origineel: Gefahrstoffbeauftragter (gn)
The Quality Group ·Voeding, dranken en consumentengoederen·Hamburg (hybrid)origineel ↗
HybrideDE
Origineel: Global Process Owner (gn) - Manufacturing
The Quality Group ·Voeding, dranken en consumentengoederen·Elmshorn, Schleswig-Holstein origineel ↗
Engineering (niet-software) en techniekDuits vereist
Origineel: Key Account Manager (gn) - EDEKA
The Quality Group ·Voeding, dranken en consumentengoederen·Deutschland, remoteorigineel ↗
RemoteSales en verkoopDuits vereistDE
Origineel: Abteilungsleiter Produktion Dosenabfüllung (gn) bei More & ESN
The Quality Group ·Voeding, dranken en consumentengoederen·Elmshorn, Schleswig-Holstein (hybrid)origineel ↗
HybrideDE
Origineel: Field Sales Representative (gn) - Leipzig/Halle
The Quality Group ·Voeding, dranken en consumentengoederen·Germany, remoteorigineel ↗
RemoteSales en verkoopDE
Origineel: Field Sales Representative (gn) - München Ost
The Quality Group ·Voeding, dranken en consumentengoederen·Germany, remoteorigineel ↗
RemoteSales en verkoopDE
Origineel: Global Process Owner (gn) - Procure-to-Pay (Directs)
The Quality Group ·Voeding, dranken en consumentengoederen·Hamburg (hybrid)origineel ↗
Hybride
Origineel: Global Process Owner (gn) - Planning
The Quality Group ·Voeding, dranken en consumentengoederen·Hamburg (hybrid)origineel ↗
HybrideOperations en administratie
Origineel: Cloud & DevSecOps Architect (gn)
The Quality Group ·Voeding, dranken en consumentengoederen·Deutschland, remoteorigineel ↗
RemoteDuits vereist
Origineel: Global Process Owner (gn) - Logistics
The Quality Group ·Voeding, dranken en consumentengoederen·Elsdorf, Lower Saxony (hybrid)origineel ↗
HybrideOperations en administratieDuits vereist
Origineel: Product Owner (gn) – Product Master Data
The Quality Group ·Voeding, dranken en consumentengoederen·Hamburg (hybrid)origineel ↗
HybrideProduct en designDuits vereistDE
Origineel: Product Owner (gn) – Product Data Flow
The Quality Group ·Voeding, dranken en consumentengoederen·Hamburg (hybrid)origineel ↗
HybrideProduct en designDuits vereistDE
Origineel: Product Owner (gn) - Product Data & Integration
The Quality Group ·Voeding, dranken en consumentengoederen·Hamburg (hybrid)origineel ↗
HybrideProduct en designDuits vereistDE
Origineel: Intern Product Line Management (gn)
The Quality Group ·Voeding, dranken en consumentengoederen·Deutschland, remoteorigineel ↗
RemoteJuniorDirectie en managementDuits vereistDE
Origineel: (Senior) People Operations Specialist (gn)
The Quality Group ·Voeding, dranken en consumentengoederen·Elmshorn, Schleswig-Holstein (hybrid); Hamburg (hybrid)origineel ↗
HybrideSeniorHR en recruitmentDE
Origineel: Head of Customer Service (gn)
The Quality Group ·Voeding, dranken en consumentengoederen·Hamburg (hybrid)origineel ↗
HybrideStaffCustomer success en klantenserviceDuits vereistDE
Origineel: IT Support Specialist (gn)
The Quality Group ·Voeding, dranken en consumentengoederen·Hamburg (hybrid)origineel ↗
HybrideIT-support en beheerDE

Prozessingenieur (gn)

23 dagen geleden
Origineel: Prozessingenieur (gn)
The Quality Group ·Voeding, dranken en consumentengoederen·Elmshorn, Schleswig-Holstein (hybrid)origineel ↗
HybrideDuits vereistDE
Origineel: (Junior) Quality Manager (gn) - More Nutrition
The Quality Group ·Voeding, dranken en consumentengoederen·Hamburg origineel ↗
JuniorDirectie en managementDuits vereist
Origineel: Sensory Specialist (gn) - Nightshift
The Quality Group ·Voeding, dranken en consumentengoederen·Elmshorn, Schleswig-Holstein origineel ↗
Duits vereist
Origineel: Laboratory Sample Coordinator (gn) - Nightshift
The Quality Group ·Voeding, dranken en consumentengoederen·Elmshorn, Schleswig-Holstein origineel ↗
Wetenschap en onderzoekDuits vereist
Origineel: Chemical Lab Technician (gn) - Nightshift
The Quality Group ·Voeding, dranken en consumentengoederen·Elmshorn, Schleswig-Holstein origineel ↗
Zorg
Origineel: Laboratory Assistant (gn) - Nightshift
The Quality Group ·Voeding, dranken en consumentengoederen·Elmshorn, Schleswig-Holstein origineel ↗
Operations en administratieDuits vereist
Origineel: HSE Planning & Administration (gn)
The Quality Group ·Voeding, dranken en consumentengoederen·Elmshorn, Schleswig-Holstein origineel ↗
Operations en administratieDE
Origineel: Business Unit Lead - Protein Powders (gn) - More Nutrition
The Quality Group ·Voeding, dranken en consumentengoederen·Germany, remote; Netherlands, remote; United Kingdomorigineel ↗
RemoteSeniorDirectie en management

Actualiteit van de gegevens

187 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 04:22 UTC, body 1047217 bytes.