TransferGo
6 openstaande functiesLitouwenPolen
Fintech en betalingenSoftwareproductbedrijfIT-aandeel 0% van 6 functies
Marketing en communicatie60%
Financiën en juridisch20%
Operations en administratie10%
Directie en management10%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 6 functies in de zoekfunctie
10vacatures, afgelopen 30 dagen
4nieuw, afgelopen 7 dagen
6verschillende functies (elk 1.7 vacatures)
4gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-23)
10open op de vacaturepagina, elke leeftijd
21mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
100%in Europa (10)
0%remote
100%met salaris
Indicatie van de omvang: 10 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 28 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Hybride10 · 100%
Ervaringsniveau
Senior3 · 30%
Junior1 · 10%
Directie (C-level)1 · 10%
Medior1 · 10%
Functiegebied
Marketing en communicatie6 · 60%
Financiën en juridisch2 · 20%
Directie en management1 · 10%
Operations en administratie1 · 10%
Landen
Litouwen6
Polen4
Steden
Vilnius6
Warsaw2
Kraków2
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Junior Specialist Financiën & Boekhouding
15 u geledenOrigineel: Junior Finance & Accounting Specialist
EUR 1.370–1.710 / maandHybrideJuniorFinanciën en juridisch
CRM Manager
21 u geledenOrigineel: CRM Manager
EUR 3.030–4.500 / maandHybrideMarketing en communicatie
Commercieel Directeur
16 dagen geledenOrigineel: Chief Commercial Officer
EUR 10,7K–16,1K / maandHybrideDirectie (C-level)Directie en management
Executive Teamassistent
21 dagen geledenOrigineel: Executive Team Assistant
EUR 3.030–4.550 / maandHybrideOperations en administratie
Organic Growth Lead
21 dagen geledenOrigineel: Organic Growth Lead
PLN 14,9K–22,4K / maandHybrideSeniorMarketing en communicatie
Organic Growth Lead
22 dagen geledenOrigineel: Organic Growth Lead
PLN 14,9K–22,4K / maandHybrideSeniorMarketing en communicatie
Organic Growth Lead
22 dagen geledenOrigineel: Organic Growth Lead
EUR 3.850–5.770 / maandHybrideSeniorMarketing en communicatie
Regulatory Compliance en Reporting Manager
28 dagen geledenOrigineel: Regulatory Compliance and Reporting Manager
EUR 4.300–6.400 / maandHybrideMediorFinanciën en juridisch
Actualiteit van de gegevens
16 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 04:22 UTC, body 123076 bytes.