RoleFalconAlle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt 3 min. geleden
Nederlands
Inloggen
Ta stran je na voljo v jeziku: Slovenščina.Preklopi×

← terug

TransferGo

6 openstaande functiesLitouwenPolen

Fintech en betalingenSoftwareproductbedrijfIT-aandeel 0% van 6 functies

Marketing en communicatie60%
Financiën en juridisch20%
Operations en administratie10%
Directie en management10%
10vacatures, afgelopen 30 dagen
4nieuw, afgelopen 7 dagen
6verschillende functies (elk 1.7 vacatures)
4gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-23)
10open op de vacaturepagina, elke leeftijd
21mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
100%in Europa (10)
0%remote
100%met salaris

Indicatie van de omvang: 10 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 28 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
080
091
109

Werkplek

Hybride10 · 100%

Ervaringsniveau

Senior3 · 30%
Junior1 · 10%
Directie (C-level)1 · 10%
Medior1 · 10%

Functiegebied

Marketing en communicatie6 · 60%
Financiën en juridisch2 · 20%
Directie en management1 · 10%
Operations en administratie1 · 10%

Landen

Litouwen6
Polen4

Steden

Vilnius6
Warsaw2
Kraków2

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Origineel: Junior Finance & Accounting Specialist
TransferGo·Fintech en betalingen·Vilnius, Lithuaniaorigineel ↗
EUR 1.370–1.710 / maandHybrideJuniorFinanciën en juridisch

CRM Manager

21 u geleden
Origineel: CRM Manager
TransferGo·Fintech en betalingen·Vilnius, Lithuaniaorigineel ↗
EUR 3.030–4.500 / maandHybrideMarketing en communicatie

CRM Manager

21 u geleden
Origineel: CRM Manager
TransferGo·Fintech en betalingen·Warsaw, Polandorigineel ↗
PLN 11,8K / maandHybrideMarketing en communicatie

CRM Manager

21 u geleden
Origineel: CRM Manager
TransferGo·Fintech en betalingen·Kraków, Polandorigineel ↗
PLN 11,8K / maandHybrideMarketing en communicatie

Commercieel Directeur

16 dagen geleden
Origineel: Chief Commercial Officer
TransferGo·Fintech en betalingen·Vilnius, Lithuaniaorigineel ↗
EUR 10,7K–16,1K / maandHybrideDirectie (C-level)Directie en management

Executive Teamassistent

21 dagen geleden
Origineel: Executive Team Assistant
TransferGo·Fintech en betalingen·Vilnius, Lithuaniaorigineel ↗
EUR 3.030–4.550 / maandHybrideOperations en administratie

Organic Growth Lead

21 dagen geleden
Origineel: Organic Growth Lead
TransferGo·Fintech en betalingen·Warsaw, Polandorigineel ↗
PLN 14,9K–22,4K / maandHybrideSeniorMarketing en communicatie

Organic Growth Lead

22 dagen geleden
Origineel: Organic Growth Lead
TransferGo·Fintech en betalingen·Kraków, Polandorigineel ↗
PLN 14,9K–22,4K / maandHybrideSeniorMarketing en communicatie

Organic Growth Lead

22 dagen geleden
Origineel: Organic Growth Lead
TransferGo·Fintech en betalingen·Vilnius, Lithuaniaorigineel ↗
EUR 3.850–5.770 / maandHybrideSeniorMarketing en communicatie
Origineel: Regulatory Compliance and Reporting Manager
TransferGo·Fintech en betalingen·Vilnius, Lithuaniaorigineel ↗
EUR 4.300–6.400 / maandHybrideMediorFinanciën en juridisch

Actualiteit van de gegevens

16 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 04:22 UTC, body 123076 bytes.