RoleFalcon
Alle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijven
Nederlands

← terug

Unite Us

9 openstaande functies100% remoteVerenigde Staten

Advies, bureaus en zakelijke dienstverleningNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 9 functies

Customer success en klantenservice40%
Strategie, advies en analyse20%
Directie en management20%
Financiën en juridisch10%
Project- en programmamanagement10%
10vacatures, afgelopen 30 dagen
2nieuw, afgelopen 7 dagen
9verschillende functies (elk 1.1 vacatures)
4gepubliceerd op de drukste dag (2026-09-28)
15open op de vacaturepagina, elke leeftijd
26mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
0%in Europa (0)
100%remote
100%met salaris

Indicatie van de omvang: 15 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 61 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
081
098
106

Werkplek

Remote10 · 100%

Ervaringsniveau

Medior4 · 40%
Senior4 · 40%
Directie (C-level)1 · 10%
Staff1 · 10%

Functiegebied

Customer success en klantenservice4 · 40%
Directie en management2 · 20%
Strategie, advies en analyse2 · 20%
Financiën en juridisch1 · 10%
Project- en programmamanagement1 · 10%

Landen

Verenigde Staten10

Steden

geen gegevens

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Vice President, Productmanagement

Origineel: Vice President, Product Management
Advies, bureaus en zakelijke dienstverleningUnited States
USD 225K–265K / jaarRemoteDirectie (C-level)Directie en management
2 dagen geledenorigineel ↗

Community Strategy Manager - Hawaii

Origineel: Community Strategy Manager - Hawaii
Advies, bureaus en zakelijke dienstverleningUnited States
USD 75K–85K / jaarRemoteMediorStrategie, advies en analyse
5 dagen geledenorigineel ↗

Staff Boekhouder

Origineel: Staff Accountant
Advies, bureaus en zakelijke dienstverleningUnited States
USD 75K–87,5K / jaarRemoteMediorFinanciën en juridisch
10 dagen geledenorigineel ↗

Enterprise Implementation Manager

Origineel: Enterprise Implementation Manager
Advies, bureaus en zakelijke dienstverleningUnited States
USD 100K–125K / jaarRemoteMediorProject- en programmamanagement
18 dagen geledenorigineel ↗

Senior Customer Success Manager - Hawaii

Origineel: Senior Customer Success Manager - Hawaii
Advies, bureaus en zakelijke dienstverleningUnited States
USD 95K–110K / jaarRemoteSeniorCustomer success en klantenservice
18 dagen geledenorigineel ↗

Senior Manager, Enterprise Implementatie

Origineel: Senior Manager, Enterprise Implementation
Advies, bureaus en zakelijke dienstverleningUnited States
USD 120K–130K / jaarRemoteStaffDirectie en management
26 dagen geledenorigineel ↗

Customer Success Executive - Florida

Origineel: Customer Success Executive - Florida
Advies, bureaus en zakelijke dienstverleningUnited States
USD 110K–140K / jaarRemoteSeniorCustomer success en klantenservice
26 dagen geledenorigineel ↗

Customer Success Manager, Digital - Florida

Origineel: Customer Success Manager, Digital - Florida
Advies, bureaus en zakelijke dienstverleningUnited States
USD 75K–87,5K / jaarRemoteMediorCustomer success en klantenservice
26 dagen geledenorigineel ↗

Actualiteit van de gegevens

92 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 22:21 UTC, body 190445 bytes.