RoleFalcon
Alle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijven
Nederlands

← terug

Unlock Health

7 openstaande functies29% remoteVerenigde Staten

Advies, bureaus en zakelijke dienstverleningNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 14% van 7 functies

Sales en verkoop43%
Data en machine learning14%
HR en recruitment14%
Financiën en juridisch14%
Strategie, advies en analyse14%
7vacatures, afgelopen 30 dagen
3nieuw, afgelopen 7 dagen
7verschillende functies (elk 1 vacatures)
2gepubliceerd op de drukste dag (2026-09-28)
16open op de vacaturepagina, elke leeftijd
31mediane leeftijd, dagen
14%IT (1)
0%in Europa (0)
29%remote
14%met salaris

Indicatie van de omvang: 16 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 73 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
083
098
105

Werkplek

Werkplek niet opgegeven5 · 71%
Remote2 · 29%

Ervaringsniveau

Junior3 · 43%
Staff1 · 14%
Senior1 · 14%

Functiegebied

Sales en verkoop3 · 43%
Data en machine learning1 · 14%
HR en recruitment1 · 14%
Financiën en juridisch1 · 14%
Strategie, advies en analyse1 · 14%

Landen

Verenigde Staten7

Steden

Chicago7
Nashville6
New York City6

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Data Engineer

Origineel: Data Engineer
Advies, bureaus en zakelijke dienstverleningChicago, Illinois, United States; Nashville, Tennessee, United States; New York, NY, USA; Remote
  • Remote
  • alleen VS
  • Data en machine learning
  • Python
  • SQL
2 dagen geledenorigineel ↗

Talent Acquisition Medewerker

Origineel: Talent Acquisition Associate
Advies, bureaus en zakelijke dienstverleningChicago, Illinois, United States; Nashville, Tennessee, United States; New York, NY, USA; Remote
  • USD 60K–70K / jaar
  • Remote
  • Junior
  • HR en recruitment
4 dagen geledenorigineel ↗

Account Coördinator

Origineel: Account Coordinator
Advies, bureaus en zakelijke dienstverleningChicago, Illinois, United States
  • Junior
  • Sales en verkoop
5 dagen geledenorigineel ↗

Accountdirecteur

Origineel: Account Director
Advies, bureaus en zakelijke dienstverleningChicago, Illinois, United States; Nashville, Tennessee, United States; New York, NY, USA
  • Staff
  • Sales en verkoop
16 dagen geledenorigineel ↗

Senior Analist, Financial Planning & Analysis

Origineel: Senior Analyst, Financial Planning & Analysis
Advies, bureaus en zakelijke dienstverleningChicago, Illinois, United States; Nashville, Tennessee, United States; New York, NY, USA
  • Senior
  • Financiën en juridisch
24 dagen geledenorigineel ↗

Account Manager

Origineel: Account Manager
Advies, bureaus en zakelijke dienstverleningChicago, Illinois, United States; Nashville, Tennessee, United States; New York, NY, USA
  • Sales en verkoop
27 dagen geledenorigineel ↗

Managed Care Analist

Origineel: Managed Care Analyst
Advies, bureaus en zakelijke dienstverleningChicago, Illinois, United States; Nashville, Tennessee, United States; New York, NY, USA
  • Junior
  • Strategie, advies en analyse
27 dagen geledenorigineel ↗

Actualiteit van de gegevens

60 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-26 02:13 UTC, body 171804 bytes.