Vaxcyte
17 openstaande functiesVerenigde StatenZwitserland
Biotech, farma en medische technologieNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 12% van 17 functies
Wetenschap en onderzoek41%
Operations en administratie18%
Financiën en juridisch12%
HR en recruitment6%
DevOps / SRE / Platform / Cloud6%
IT-support en beheer6%
Strategie, advies en analyse6%
Directie en management6%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 17 functies in de zoekfunctie
17vacatures, afgelopen 30 dagen
3nieuw, afgelopen 7 dagen
17verschillende functies (elk 1 vacatures)
4gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-12)
42open op de vacaturepagina, elke leeftijd
57mediane leeftijd, dagen
12%IT (2)
6%in Europa (1)
0%remote
94%met salaris
Indicatie van de omvang: 42 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 571 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Werkplek niet opgegeven15 · 88%
Hybride1 · 6%
Op locatie1 · 6%
Ervaringsniveau
Staff7 · 41%
Senior3 · 18%
Medior2 · 12%
Junior2 · 12%
Functiegebied
Wetenschap en onderzoek7 · 41%
Operations en administratie3 · 18%
Financiën en juridisch2 · 12%
HR en recruitment1 · 6%
Directie en management1 · 6%
Strategie, advies en analyse1 · 6%
DevOps / SRE / Platform / Cloud1 · 6%
IT-support en beheer1 · 6%
Landen
Verenigde Staten16
Zwitserland1
Steden
geen gegevens
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Talent Acquisition Coördinator
10 u geledenOrigineel: Talent Acquisition Coordinator
USD 47–50 / uurHybrideHR en recruitment
Origineel: Director, Global Drug Substance Commercialization, Polysaccharide
USD 223K–261K / jaarStaffDirectie en management
Associate Director, Business Operations & Digital Enablement
4 dagen geledenOrigineel: Associate Director, Business Operations & Digital Enablement
USD 176K–206K / jaarStaffOperations en administratie
Origineel: Associate Director, Business Process Management & Operational Excellence
USD 170K–200K / jaarStaffStrategie, advies en analyse
Manager Boekhouding , Voorraad en Operaties
9 dagen geledenOrigineel: Manager Accounting , Inventory and Operations
USD 145K–169K / jaarStaffFinanciën en juridisch
Senior Boekhouder
9 dagen geledenOrigineel: Senior Accountant
USD 119K–139K / jaarSeniorFinanciën en juridisch
Wetenschapper II (Contract), Analytische Ontwikkeling
11 dagen geledenOrigineel: Scientist II (Contract), Analytical Development
USD 70–76 / uurMediorWetenschap en onderzoek
Systems Engineer
11 dagen geledenOrigineel: Systems Engineer
USD 148K–172,5K / jaarDevOps / SRE / Platform / CloudPython
Senior Medewerker Wetenschapper, Onderzoek
11 dagen geledenOrigineel: Senior Associate Scientist, Research
USD 121K–141K / jaarSeniorWetenschap en onderzoek
Medewerker Wetenschapper II, Onderzoek
11 dagen geledenOrigineel: Associate Scientist II, Research
USD 108K–120K / jaarJuniorWetenschap en onderzoek
IT Operations Engineer
14 dagen geledenOrigineel: IT Operations Engineer
USD 120K–140K / jaarIT-support en beheer
Manager, Facilities Engineering
15 dagen geledenOrigineel: Manager, Facilities Engineering
USD 144K–169K / jaarOp locatieStaffOperations en administratie
Origineel: Scientist I, Drug Product Analytics (Laboratory Automation)
USD 129K–151K / jaarSeniorWetenschap en onderzoek
Senior Manager, Kwaliteitscontrole Operations, Global Analytics
18 dagen geledenOrigineel: Senior Manager, Quality Control Operations, Global Analytics
StaffOperations en administratie
Staff Wetenschapper, Immunoassay-ontwikkeling
21 dagen geledenOrigineel: Staff Scientist, Immunoassay Development
USD 209K–244K / jaarStaffWetenschap en onderzoek
Wetenschappelijk Medewerker II, Ontwikkeling Immunoassays
22 dagen geledenOrigineel: Associate Scientist II, Immunoassay Development
USD 105K–123K / jaarJuniorWetenschap en onderzoek
Wetenschapper II, Upstream Polysaccharide Procesontwikkeling
23 dagen geledenOrigineel: Scientist II, Upstream Polysaccharide Process Development
USD 146K–171K / jaarMediorWetenschap en onderzoek
Actualiteit van de gegevens
97 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 09:14 UTC, body 618097 bytes.