RoleFalconAlle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt 1 min. geleden
Nederlands
Inloggen
Den här sidan finns på Svenska.Byt×

← terug

Vaxcyte

17 openstaande functiesVerenigde StatenZwitserland

Biotech, farma en medische technologieNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 12% van 17 functies

Wetenschap en onderzoek41%
Operations en administratie18%
Financiën en juridisch12%
HR en recruitment6%
DevOps / SRE / Platform / Cloud6%
IT-support en beheer6%
Strategie, advies en analyse6%
Directie en management6%
17vacatures, afgelopen 30 dagen
3nieuw, afgelopen 7 dagen
17verschillende functies (elk 1 vacatures)
4gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-12)
42open op de vacaturepagina, elke leeftijd
57mediane leeftijd, dagen
12%IT (2)
6%in Europa (1)
0%remote
94%met salaris

Indicatie van de omvang: 42 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 571 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
121
010
022
031
040
051
067
074
082
095
1016

Werkplek

Werkplek niet opgegeven15 · 88%
Hybride1 · 6%
Op locatie1 · 6%

Ervaringsniveau

Staff7 · 41%
Senior3 · 18%
Medior2 · 12%
Junior2 · 12%

Functiegebied

Wetenschap en onderzoek7 · 41%
Operations en administratie3 · 18%
Financiën en juridisch2 · 12%
HR en recruitment1 · 6%
Directie en management1 · 6%
Strategie, advies en analyse1 · 6%
DevOps / SRE / Platform / Cloud1 · 6%
IT-support en beheer1 · 6%

Landen

Verenigde Staten16
Zwitserland1

Steden

geen gegevens

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Origineel: Talent Acquisition Coordinator
Vaxcyte·Biotech, farma en medische technologie·San Carlos, California, United Statesorigineel ↗
USD 47–50 / uurHybrideHR en recruitment
Origineel: Director, Global Drug Substance Commercialization, Polysaccharide
Vaxcyte·Biotech, farma en medische technologie·San Carlos, California, United Statesorigineel ↗
USD 223K–261K / jaarStaffDirectie en management
Origineel: Associate Director, Business Operations & Digital Enablement
Vaxcyte·Biotech, farma en medische technologie·San Carlos, California, United Statesorigineel ↗
USD 176K–206K / jaarStaffOperations en administratie
Origineel: Associate Director, Business Process Management & Operational Excellence
Vaxcyte·Biotech, farma en medische technologie·San Carlos, California, United Statesorigineel ↗
USD 170K–200K / jaarStaffStrategie, advies en analyse
Origineel: Manager Accounting , Inventory and Operations
Vaxcyte·Biotech, farma en medische technologie·San Carlos, California, United Statesorigineel ↗
USD 145K–169K / jaarStaffFinanciën en juridisch

Senior Boekhouder

9 dagen geleden
Origineel: Senior Accountant
Vaxcyte·Biotech, farma en medische technologie·San Carlos, California, United Statesorigineel ↗
USD 119K–139K / jaarSeniorFinanciën en juridisch
Origineel: Scientist II (Contract), Analytical Development
Vaxcyte·Biotech, farma en medische technologie·San Carlos, California, United Statesorigineel ↗
USD 70–76 / uurMediorWetenschap en onderzoek

Systems Engineer

11 dagen geleden
Origineel: Systems Engineer
Vaxcyte·Biotech, farma en medische technologie·San Carlos, California, United Statesorigineel ↗
USD 148K–172,5K / jaarDevOps / SRE / Platform / CloudPython
Origineel: Senior Associate Scientist, Research
Vaxcyte·Biotech, farma en medische technologie·San Carlos, California, United Statesorigineel ↗
USD 121K–141K / jaarSeniorWetenschap en onderzoek
Origineel: Associate Scientist II, Research
Vaxcyte·Biotech, farma en medische technologie·San Carlos, California, United Statesorigineel ↗
USD 108K–120K / jaarJuniorWetenschap en onderzoek

IT Operations Engineer

14 dagen geleden
Origineel: IT Operations Engineer
Vaxcyte·Biotech, farma en medische technologie·San Carlos, California, United Statesorigineel ↗
USD 120K–140K / jaarIT-support en beheer
Origineel: Manager, Facilities Engineering
Vaxcyte·Biotech, farma en medische technologie·San Carlos, California, United Statesorigineel ↗
USD 144K–169K / jaarOp locatieStaffOperations en administratie
Origineel: Scientist I, Drug Product Analytics (Laboratory Automation)
Vaxcyte·Biotech, farma en medische technologie·San Carlos, California, United Statesorigineel ↗
USD 129K–151K / jaarSeniorWetenschap en onderzoek
Origineel: Senior Manager, Quality Control Operations, Global Analytics
Vaxcyte·Biotech, farma en medische technologie·Visp, Valais, Switzerlandorigineel ↗
StaffOperations en administratie
Origineel: Staff Scientist, Immunoassay Development
Vaxcyte·Biotech, farma en medische technologie·San Carlos, California, United Statesorigineel ↗
USD 209K–244K / jaarStaffWetenschap en onderzoek
Origineel: Associate Scientist II, Immunoassay Development
Vaxcyte·Biotech, farma en medische technologie·San Carlos, California, United Statesorigineel ↗
USD 105K–123K / jaarJuniorWetenschap en onderzoek
Origineel: Scientist II, Upstream Polysaccharide Process Development
Vaxcyte·Biotech, farma en medische technologie·San Carlos, California, United Statesorigineel ↗
USD 146K–171K / jaarMediorWetenschap en onderzoek

Actualiteit van de gegevens

97 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 09:14 UTC, body 618097 bytes.