WITHIN
12 openstaande functies12% remoteVerenigde StatenColombiaMexico
E-commerce en retailNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 12 functies
Directie en management38%
Marketing en communicatie21%
Creatief, media en tekst17%
Strategie, advies en analyse12%
Sales en verkoop8%
Operations en administratie4%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 12 functies in de zoekfunctie
24vacatures, afgelopen 30 dagen
3nieuw, afgelopen 7 dagen
12verschillende functies (elk 2 vacatures)
10gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-06)
82open op de vacaturepagina, elke leeftijd
175mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
4%in Europa (1)
12%remote
33%met salaris
Indicatie van de omvang: 82 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 1151 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Werkplek niet opgegeven17 · 71%
Hybride4 · 17%
Remote3 · 12%
Ervaringsniveau
Staff7 · 29%
Senior4 · 17%
Junior1 · 4%
Medior1 · 4%
Functiegebied
Directie en management9 · 38%
Marketing en communicatie5 · 21%
Creatief, media en tekst4 · 17%
Strategie, advies en analyse3 · 12%
Sales en verkoop2 · 8%
Operations en administratie1 · 4%
Landen
Verenigde Staten9
Colombia7
Mexico7
Duitsland1
Verenigd Koninkrijk1
Steden
Mexico City7
Bogotá6
New York City5
Dallas4
Berlin1
London1
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Community Manager (Freelancer)
1 dag geledenOrigineel: Community Manager (Freelancer)
Marketing en communicatie
Medewerker Operations
3 dagen geledenOrigineel: Operations Associate
HybrideJuniorOperations en administratie
Senior Programmatic Strateeg
7 dagen geledenOrigineel: Senior Programmatic Strategist
USD 1–95K / jaarSeniorStrategie, advies en analyse
Google Ad Senior Manager
7 dagen geledenOrigineel: Google Ad Senior Manager
USD 1–95K / jaarStaffDirectie en management
Digital Associate Director
8 dagen geledenOrigineel: Digital Associate Director
USD 62,4K–220K / jaarHybrideStaffDirectie en management
Pitch Deck Ontwerper - Freelance
8 dagen geledenOrigineel: Pitch Deck Designer - Freelance
RemoteMediorCreatief, media en tekst
AI Creatief Specialist - Freelance
9 dagen geledenOrigineel: AI Creative Specialist - Freelance
RemoteCreatief, media en tekst
AI Creatief Specialist - Freelance
9 dagen geledenOrigineel: AI Creative Specialist - Freelance
RemoteCreatief, media en tekst
Community Manager (Freelancer)
17 dagen geledenOrigineel: Community Manager (Freelancer)
Marketing en communicatie
Community Manager (Freelancer)
17 dagen geledenOrigineel: Community Manager (Freelancer)
Marketing en communicatie
Paid Media Directeur - Europe
17 dagen geledenOrigineel: Paid Media Director - Europe
StaffMarketing en communicatie
Director Paid Media Telehealth
17 dagen geledenOrigineel: Telehealth Paid Media Director
USD 63,9K–135K / jaarHybrideStaffMarketing en communicatie
Senior Programmatic Strateeg
18 dagen geledenOrigineel: Senior Programmatic Strategist
SeniorStrategie, advies en analyse
Senior Programmatic Strateeg
18 dagen geledenOrigineel: Senior Programmatic Strategist
SeniorStrategie, advies en analyse
Google Ad Senior Manager
18 dagen geledenOrigineel: Google Ad Senior Manager
StaffDirectie en management
Google Ad Senior Manager
18 dagen geledenOrigineel: Google Ad Senior Manager
USD 3–120K / jaarStaffDirectie en management
Google Ad Senior Manager
18 dagen geledenOrigineel: Google Ad Senior Manager
StaffDirectie en management
Google Ad Manager
18 dagen geledenOrigineel: Google Ad Manager
USD 3–120K / jaarDirectie en management
Creative Account Manager - NYC
22 dagen geledenOrigineel: Creative Account Manager - NYC
USD 62,4K–110K / jaarHybrideSales en verkoop
Actualiteit van de gegevens
18 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 16:14 UTC, body 1297347 bytes.