RoleFalcon
Alle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt 9 min. geleden
Nederlands
Diese Seite ist auf Deutsch verfügbar.Wechseln×

← terug

WITHIN

12 openstaande functies12% remoteVerenigde StatenColombiaMexico

E-commerce en retailNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 12 functies

Directie en management38%
Marketing en communicatie21%
Creatief, media en tekst17%
Strategie, advies en analyse12%
Sales en verkoop8%
Operations en administratie4%
24vacatures, afgelopen 30 dagen
3nieuw, afgelopen 7 dagen
12verschillende functies (elk 2 vacatures)
10gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-06)
82open op de vacaturepagina, elke leeftijd
175mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
4%in Europa (1)
12%remote
33%met salaris

Indicatie van de omvang: 82 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 1151 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

111
120
015
024
030
040
052
064
072
082
098
1024

Werkplek

Werkplek niet opgegeven17 · 71%
Hybride4 · 17%
Remote3 · 12%

Ervaringsniveau

Staff7 · 29%
Senior4 · 17%
Junior1 · 4%
Medior1 · 4%

Functiegebied

Directie en management9 · 38%
Marketing en communicatie5 · 21%
Creatief, media en tekst4 · 17%
Strategie, advies en analyse3 · 12%
Sales en verkoop2 · 8%
Operations en administratie1 · 4%

Landen

Verenigde Staten9
Colombia7
Mexico7
Duitsland1
Verenigd Koninkrijk1

Steden

Mexico City7
Bogotá6
New York City5
Dallas4
Berlin1
London1

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Origineel: Community Manager (Freelancer)
WITHIN·E-commerce en retail·New York Cityorigineel ↗
Marketing en communicatie

Medewerker Operations

3 dagen geleden
Origineel: Operations Associate
WITHIN·E-commerce en retail·Bogotá, Bogota D.C., Colombiaorigineel ↗
HybrideJuniorOperations en administratie

Senior Creatief Lead

4 dagen geleden
Origineel: Senior Creative Lead
WITHIN·E-commerce en retail·Mexico City, Mexicoorigineel ↗
SeniorCreatief, media en tekst
Origineel: Senior Programmatic Strategist
WITHIN·E-commerce en retail·Dallas-Fort Worth, Texasorigineel ↗
USD 1–95K / jaarSeniorStrategie, advies en analyse
Origineel: Google Ad Senior Manager
WITHIN·E-commerce en retail·Dallas-Fort Worth, Texasorigineel ↗
USD 1–95K / jaarStaffDirectie en management

Google Ad Manager

7 dagen geleden
Origineel: Google Ad Manager
WITHIN·E-commerce en retail·Dallas-Fort Worth, Texasorigineel ↗
USD 1–95K / jaarDirectie en management
Origineel: Digital Associate Director
WITHIN·E-commerce en retail·Dallas-Fort Worth, Texasorigineel ↗
USD 62,4K–220K / jaarHybrideStaffDirectie en management
Origineel: Pitch Deck Designer - Freelance
WITHIN·E-commerce en retail·Mexico City, Mexicoorigineel ↗
RemoteMediorCreatief, media en tekst
Origineel: AI Creative Specialist - Freelance
WITHIN·E-commerce en retail·Colombiaorigineel ↗
RemoteCreatief, media en tekst
Origineel: AI Creative Specialist - Freelance
WITHIN·E-commerce en retail·Mexico City, Mexicoorigineel ↗
RemoteCreatief, media en tekst
Origineel: Community Manager (Freelancer)
WITHIN·E-commerce en retail·Mexico Cityorigineel ↗
Marketing en communicatie
Origineel: Community Manager (Freelancer)
WITHIN·E-commerce en retail·Bogota, Colombiaorigineel ↗
Marketing en communicatie
Origineel: Paid Media Director - Europe
WITHIN·E-commerce en retail·London, Berlinorigineel ↗
StaffMarketing en communicatie
Origineel: Telehealth Paid Media Director
WITHIN·E-commerce en retail·New York Cityorigineel ↗
USD 63,9K–135K / jaarHybrideStaffMarketing en communicatie
Origineel: Senior Programmatic Strategist
WITHIN·E-commerce en retail·Bogota, Colombiaorigineel ↗
SeniorStrategie, advies en analyse
Origineel: Senior Programmatic Strategist
WITHIN·E-commerce en retail·Mexico City, Mexicoorigineel ↗
SeniorStrategie, advies en analyse

Google Ad Senior Manager

18 dagen geleden
Origineel: Google Ad Senior Manager
WITHIN·E-commerce en retail·Mexico City, Mexicoorigineel ↗
StaffDirectie en management

Google Ad Senior Manager

18 dagen geleden
Origineel: Google Ad Senior Manager
WITHIN·E-commerce en retail·New York Cityorigineel ↗
USD 3–120K / jaarStaffDirectie en management

Google Ad Senior Manager

18 dagen geleden
Origineel: Google Ad Senior Manager
WITHIN·E-commerce en retail·Bogota, Colombiaorigineel ↗
StaffDirectie en management

Google Ad Manager

18 dagen geleden
Origineel: Google Ad Manager
WITHIN·E-commerce en retail·Mexico City, Mexicoorigineel ↗
Directie en management

Google Ad Manager

18 dagen geleden
Origineel: Google Ad Manager
WITHIN·E-commerce en retail·New York Cityorigineel ↗
USD 3–120K / jaarDirectie en management

Google Ad Manager

18 dagen geleden
Origineel: Google Ad Manager
WITHIN·E-commerce en retail·Bogota, Colombiaorigineel ↗
Directie en management

Creatief Account Manager

19 dagen geleden
Origineel: Creative Account Manager
WITHIN·E-commerce en retail·Bogota, Colombiaorigineel ↗
Sales en verkoop
Origineel: Creative Account Manager - NYC
WITHIN·E-commerce en retail·New York City, New Yorkorigineel ↗
USD 62,4K–110K / jaarHybrideSales en verkoop

Actualiteit van de gegevens

18 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 16:14 UTC, body 1297347 bytes.