RoleFalconAlle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt 2 min. geleden
Nederlands
Inloggen
Ova je stranica dostupna na jeziku: Hrvatski.Promijeni×

← terug

Vonage

7 openstaande functies67% remotePolenSpanjeAustralië

Developer tools en infrastructuurSoftwareproductbedrijfIT-aandeel 43% van 7 functies

Softwareontwikkeling (algemeen)44%
Sales en verkoop22%
Marketing en communicatie11%
DevOps / SRE / Platform / Cloud11%
Product en design11%
9vacatures, afgelopen 30 dagen
7nieuw, afgelopen 7 dagen
7verschillende functies (elk 1.3 vacatures)
5gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-23)
23open op de vacaturepagina, elke leeftijd
60mediane leeftijd, dagen
56%IT (5)
44%in Europa (4)
67%remote
33%met salaris

Indicatie van de omvang: 23 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 206 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
030
042
052
061
073
084
092
109

Werkplek

Remote6 · 67%
Werkplek niet opgegeven3 · 33%

Ervaringsniveau

Staff5 · 56%
Medior2 · 22%
Senior1 · 11%

Functiegebied

Softwareontwikkeling (algemeen)4 · 44%
Sales en verkoop2 · 22%
Marketing en communicatie1 · 11%
Product en design1 · 11%
DevOps / SRE / Platform / Cloud1 · 11%

Landen

Polen2
Spanje2
Australië1
India1
Verenigde Staten1

Steden

Wrocław1
Sydney1
Bengaluru1

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Origineel: Senior Director, Product Management – Unified Communications
Vonage·Developer tools en infrastructuur·Work from Home - Eastern US origineel ↗
USD 221K–290K / jaarRemoteStaffMarketing en communicatie
Origineel: Senior Director, BSS Engineering & Product​
Vonage·Developer tools en infrastructuur·Work from Home - Eastern USorigineel ↗
USD 240K–318K / jaarRemoteStaffSoftwareontwikkeling (algemeen)

Product Manager

20 u geleden
Origineel: Product Manager
Vonage·Developer tools en infrastructuur·Poland, Wrocławorigineel ↗
MediorProduct en designPools vereist
Origineel: Senior Software Engineer
Vonage·Developer tools en infrastructuur·Work from Home - Spainorigineel ↗
RemoteSeniorSoftwareontwikkeling (algemeen)GolangJavaPython
Origineel: Customer Solutions Architect
Vonage·Developer tools en infrastructuur·Sydney, Australiaorigineel ↗
DevOps / SRE / Platform / CloudC#JavaJavaScript
Origineel: Senior Director, BSS Engineering & Product​
Vonage·Developer tools en infrastructuur·Work from Home - Polandorigineel ↗
RemoteStaffSoftwareontwikkeling (algemeen)
Origineel: Senior Director, BSS Engineering & Product​
Vonage·Developer tools en infrastructuur·Work from Home - Spainorigineel ↗
RemoteStaffSoftwareontwikkeling (algemeen)

Salescoördinator

16 dagen geleden
Origineel: Sales Coordinator
Vonage·Developer tools en infrastructuur·Bangaloreorigineel ↗
MediorSales en verkoop
Origineel: Enterprise Account Director, New Business (API/CPaaS)
Vonage·Developer tools en infrastructuur·Work from Home - USorigineel ↗
USD 120,3K–157,9K / jaarRemotealleen VSStaffSales en verkoop

Actualiteit van de gegevens

68 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 08:13 UTC, body 405103 bytes.