Vonage
7 openstaande functies67% remotePolenSpanjeAustralië
Developer tools en infrastructuurSoftwareproductbedrijfIT-aandeel 43% van 7 functies
Softwareontwikkeling (algemeen)44%
Sales en verkoop22%
Marketing en communicatie11%
DevOps / SRE / Platform / Cloud11%
Product en design11%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 7 functies in de zoekfunctie
9vacatures, afgelopen 30 dagen
7nieuw, afgelopen 7 dagen
7verschillende functies (elk 1.3 vacatures)
5gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-23)
23open op de vacaturepagina, elke leeftijd
60mediane leeftijd, dagen
56%IT (5)
44%in Europa (4)
67%remote
33%met salaris
Indicatie van de omvang: 23 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 206 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Remote6 · 67%
Werkplek niet opgegeven3 · 33%
Ervaringsniveau
Staff5 · 56%
Medior2 · 22%
Senior1 · 11%
Functiegebied
Softwareontwikkeling (algemeen)4 · 44%
Sales en verkoop2 · 22%
Marketing en communicatie1 · 11%
Product en design1 · 11%
DevOps / SRE / Platform / Cloud1 · 11%
Landen
Polen2
Spanje2
Australië1
India1
Verenigde Staten1
Steden
Wrocław1
Sydney1
Bengaluru1
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Origineel: Senior Director, Product Management – Unified Communications
USD 221K–290K / jaarRemoteStaffMarketing en communicatie
Senior Directeur, BSS Engineering & Product
16 u geledenOrigineel: Senior Director, BSS Engineering & Product
USD 240K–318K / jaarRemoteStaffSoftwareontwikkeling (algemeen)
Senior Software Engineer
20 u geledenOrigineel: Senior Software Engineer
RemoteSeniorSoftwareontwikkeling (algemeen)GolangJavaPython
Customer Solutions Architect
21 u geledenOrigineel: Customer Solutions Architect
DevOps / SRE / Platform / CloudC#JavaJavaScript
Senior Directeur, BSS Engineering & Product
2 dagen geledenOrigineel: Senior Director, BSS Engineering & Product
RemoteStaffSoftwareontwikkeling (algemeen)
Senior Directeur, BSS Engineering & Product
2 dagen geledenOrigineel: Senior Director, BSS Engineering & Product
RemoteStaffSoftwareontwikkeling (algemeen)
Enterprise Account Director, New Business (API/CPaaS)
18 dagen geledenOrigineel: Enterprise Account Director, New Business (API/CPaaS)
USD 120,3K–157,9K / jaarRemotealleen VSStaffSales en verkoop
Actualiteit van de gegevens
68 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 08:13 UTC, body 405103 bytes.