RoleFalcon
Alle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijven
Nederlands

← terug

Vox Media Group

10 openstaande functies10% remoteVerenigde Staten

Media, entertainment en reclameNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 10% van 10 functies

Creatief, media en tekst30%
Operations en administratie20%
Strategie, advies en analyse20%
Marketing en communicatie10%
Vakmanschap, bouw en productie10%
Softwareontwikkeling (algemeen)10%
10vacatures, afgelopen 30 dagen
2nieuw, afgelopen 7 dagen
10verschillende functies (elk 1 vacatures)
3gepubliceerd op de drukste dag (2026-09-30)
19open op de vacaturepagina, elke leeftijd
29mediane leeftijd, dagen
10%IT (1)
0%in Europa (0)
10%remote
100%met salaris

Indicatie van de omvang: 19 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 576 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
085
097
106

Werkplek

Werkplek niet opgegeven6 · 60%
Hybride3 · 30%
Remote1 · 10%

Ervaringsniveau

Staff3 · 30%
Medior2 · 20%
Senior2 · 20%
Directie (C-level)1 · 10%

Functiegebied

Creatief, media en tekst3 · 30%
Operations en administratie2 · 20%
Strategie, advies en analyse2 · 20%
Softwareontwikkeling (algemeen)1 · 10%
Vakmanschap, bouw en productie1 · 10%
Marketing en communicatie1 · 10%

Landen

Verenigde Staten10

Steden

New York City9

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Fotografiedirecteur, The Cut

Origineel: Photography Director, The Cut
Media, entertainment en reclameNew York, NY
USD 175K–195K / jaarStaffCreatief, media en tekst
5 dagen geledenorigineel ↗

Supervisor Postproductie

Origineel: Post Production Supervisor
Media, entertainment en reclameNew York, NY
USD 110K–130K / jaarHybrideMediorVakmanschap, bouw en productie
10 dagen geledenorigineel ↗

Assistent Videomonteur

Origineel: Assistant Video Editor
Media, entertainment en reclameNew York, NY
USD 70K–80K / jaarHybrideMediorOperations en administratie
10 dagen geledenorigineel ↗

Commerce Analist

Origineel: Commerce Analyst
Media, entertainment en reclameNew York, NY
USD 78K–92K / jaarStrategie, advies en analyse
15 dagen geledenorigineel ↗

Senior Experiential Strateeg

Origineel: Senior Experiential Strategist
Media, entertainment en reclameNew York, NY
USD 85K–95K / jaarSeniorStrategie, advies en analyse
24 dagen geledenorigineel ↗

Motion Design Lead

Origineel: Motion Design Lead
Media, entertainment en reclameNew York, NY
USD 110K–125K / jaarHybrideSeniorCreatief, media en tekst
24 dagen geledenorigineel ↗

Actualiteit van de gegevens

96 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-25 13:15 UTC, body 183448 bytes.