RoleFalconAlle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt 1 min. geleden
Nederlands
Inloggen
Tämä sivu on saatavilla kielellä Suomi.Vaihda×

← terug

Canopy Works

4 openstaande functies50% remoteVerenigde Staten

ZorgaanbiedersNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 4 functies

Sales en verkoop75%
Financiën en juridisch25%
4vacatures, afgelopen 30 dagen
3nieuw, afgelopen 7 dagen
4verschillende functies (elk 1 vacatures)
1gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-23)
15open op de vacaturepagina, elke leeftijd
100mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
0%in Europa (0)
50%remote
25%met salaris

Indicatie van de omvang: 15 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 220 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
033
041
053
060
072
082
090
104

Werkplek

Remote2 · 50%
Werkplek niet opgegeven2 · 50%

Ervaringsniveau

Senior2 · 50%

Functiegebied

Sales en verkoop3 · 75%
Financiën en juridisch1 · 25%

Landen

Verenigde Staten3

Steden

New York City1

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Sales Engineer

20 u geleden
Origineel: Sales Engineer
Canopy Works·Zorgaanbieders·United Statesorigineel ↗
RemoteSeniorSales en verkoop
Origineel: Strategic Account Executive
Canopy Works·Zorgaanbieders·United Statesorigineel ↗
Sales en verkoop
Origineel: Enterprise Account Executive - East
Canopy Works·Zorgaanbieders·New Yorkorigineel ↗
Sales en verkoop

Controller

17 dagen geleden
Origineel: Controller
Canopy Works·Zorgaanbieders·SF Bay Area or Remoteorigineel ↗
USD 200K–225K / jaarRemoteSeniorFinanciën en juridisch

Actualiteit van de gegevens

21 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 10:14 UTC, body 130388 bytes.