Canopy Works
4 openstaande functies50% remoteVerenigde Staten
ZorgaanbiedersNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 4 functies
Sales en verkoop75%
Financiën en juridisch25%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 4 functies in de zoekfunctie
4vacatures, afgelopen 30 dagen
3nieuw, afgelopen 7 dagen
4verschillende functies (elk 1 vacatures)
1gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-23)
15open op de vacaturepagina, elke leeftijd
100mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
0%in Europa (0)
50%remote
25%met salaris
Indicatie van de omvang: 15 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 220 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Remote2 · 50%
Werkplek niet opgegeven2 · 50%
Ervaringsniveau
Senior2 · 50%
Functiegebied
Sales en verkoop3 · 75%
Financiën en juridisch1 · 25%
Landen
Verenigde Staten3
Steden
New York City1
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Enterprise Account Executive - East
4 dagen geledenOrigineel: Enterprise Account Executive - East
Sales en verkoop
Controller
17 dagen geledenOrigineel: Controller
USD 200K–225K / jaarRemoteSeniorFinanciën en juridisch
Actualiteit van de gegevens
21 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 10:14 UTC, body 130388 bytes.