1 dag geledenorigineel ↗
Bozzuto
61 openstaande functiesVerenigde Staten
Vastgoed, bouw en proptechNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 61 functies
Engineering (niet-software) en techniek32%
Sales en verkoop19%
Operations en administratie17%
Directie en management12%
Vakmanschap, bouw en productie11%
Horeca, hotels en schoonmaak8%
Financiën en juridisch1%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 61 functies in de zoekfunctie
123vacatures, afgelopen 30 dagen
55nieuw, afgelopen 7 dagen
61verschillende functies (elk 2 vacatures)
23gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-22)
139open op de vacaturepagina, elke leeftijd
10mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
0%in Europa (0)
0%remote
100%met salaris
Indicatie van de omvang: 139 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 54 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Werkplek niet opgegeven123 · 100%
Ervaringsniveau
Senior38 · 31%
Medior26 · 21%
Directie (C-level)5 · 4%
Junior4 · 3%
Functiegebied
Engineering (niet-software) en techniek39 · 32%
Sales en verkoop23 · 19%
Operations en administratie21 · 17%
Directie en management15 · 12%
Vakmanschap, bouw en productie14 · 11%
Horeca, hotels en schoonmaak10 · 8%
Financiën en juridisch1 · 1%
Landen
Verenigde Staten123
Steden
Washington10
Alexandria7
Los Angeles6
Tampa4
Baltimore3
Philadelphia3
Nashville3
Miami3
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Onderhoudstechnicus (Hiring Event, Northern Virginia, November 20, 10a - 4p)
Origineel: Maintenance Technician (Hiring Event, Northern Virginia, November 20, 10a - 4p)USD 50K–52K / jaarEngineering (niet-software) en techniek
2 dagen geledenorigineel ↗
Onderhoudstechnicus
Origineel: Maintenance TechnicianUSD 52,5K–55K / jaarEngineering (niet-software) en techniek
2 dagen geledenorigineel ↗
Onderhoudstechnicus ($2,500 Tekenbonus)
Origineel: Maintenance Technician ($2,500 Sign-On Bonus)USD 53K–55K / jaarEngineering (niet-software) en techniek
2 dagen geledenorigineel ↗
Onderhoudstechnicus
Origineel: Maintenance TechnicianUSD 57K–60K / jaarEngineering (niet-software) en techniek
2 dagen geledenorigineel ↗
Directieconciërge
Origineel: Executive ConciergeUSD 26,44–26,92 / uurMediorHoreca, hotels en schoonmaak
2 dagen geledenorigineel ↗
2 dagen geledenorigineel ↗
2 dagen geledenorigineel ↗
2 dagen geledenorigineel ↗
Onderhoudsmonteur Wervingsevenement - Maandag, 16 november van 10u tot 16u
Origineel: Maintenance Technician Hiring Event - Monday, November 16th from 10a to 4pUSD 50K–52K / jaarEngineering (niet-software) en techniek
2 dagen geledenorigineel ↗
Rondtrekkend Medewerker Sales & Marketing
Origineel: Roving Sales & Marketing AssociateUSD 50K–51K / jaarJuniorSales en verkoop
2 dagen geledenorigineel ↗
Onderhoudstechnicus
Origineel: Maintenance TechnicianUSD 54K–55K / jaarEngineering (niet-software) en techniek
2 dagen geledenorigineel ↗
Rondtrekkend Onderhoudstechnicus - Providence, Foxborough, Hopkinton, Plymouth ($2,500 Instapbonus)
Origineel: Roving Maintenance Technician - Providence, Foxborough, Hopkinton, Plymouth ($2,500 Sign-On Bonus)USD 52K–56K / jaarEngineering (niet-software) en techniek
3 dagen geledenorigineel ↗
Onderhoudstechnicus
Origineel: Maintenance TechnicianUSD 51K–52,4K / jaarEngineering (niet-software) en techniek
3 dagen geledenorigineel ↗
Senior Vastgoedmanager
Origineel: Senior Property ManagerUSD 110K–115K / jaarSeniorDirectie en management
3 dagen geledenorigineel ↗
3 dagen geledenorigineel ↗
Assistent Algemeen Manager
Origineel: Assistant General ManagerUSD 64,1K–65K / jaarDirectie (C-level)Operations en administratie
3 dagen geledenorigineel ↗
Onderhoudstechnicus
Origineel: Maintenance TechnicianUSD 50K–55K / jaarEngineering (niet-software) en techniek
3 dagen geledenorigineel ↗
Onderhoudstechnicus
Origineel: Maintenance TechnicianUSD 47,8K–49,9K / jaarEngineering (niet-software) en techniek
3 dagen geledenorigineel ↗
3 dagen geledenorigineel ↗
Senior Onderhoudsmonteur - Takoma
Origineel: Senior Maintenance Technician - TakomaUSD 56K–60K / jaarSeniorEngineering (niet-software) en techniek
3 dagen geledenorigineel ↗
Senior Leasing Consultant
Origineel: Senior Leasing ConsultantUSD 54,1K–58K / jaarSeniorSales en verkoop
3 dagen geledenorigineel ↗
Assistent Property Manager
Origineel: Assistant Property ManagerUSD 66K–73K / jaarMediorOperations en administratie
3 dagen geledenorigineel ↗
Assistent Onderhoudsmanager - SW Waterfront
Origineel: Assistant Maintenance Manager - SW WaterfrontUSD 70K–75K / jaarSeniorOperations en administratie
3 dagen geledenorigineel ↗
Assistent Onderhoudsmanager - Cathedral Heights - $3,500 Sign-On Bonus
Origineel: Assistant Maintenance Manager - Cathedral Heights - $3,500 Sign-On BonusUSD 70K–75K / jaarSeniorOperations en administratie
3 dagen geledenorigineel ↗
Assistent Property Manager - Tax Credit
Origineel: Assistant Property Manager - Tax CreditUSD 63K–70K / jaarMediorFinanciën en juridisch
3 dagen geledenorigineel ↗
3 dagen geledenorigineel ↗
Assistent Algemeen Manager
Origineel: Assistant General ManagerUSD 77,2K–81K / jaarDirectie (C-level)Operations en administratie
3 dagen geledenorigineel ↗
Senior Vastgoedmanager
Origineel: Senior Property ManagerUSD 100K–120K / jaarSeniorDirectie en management
3 dagen geledenorigineel ↗
Fulltime Conciërge (Hiring Event, Miami, November 4th, 10AM-3PM)
Origineel: Full Time Concierge (Hiring Event, Miami, November 4th, 10AM-3PM)USD 42K–47K / jaarMediorHoreca, hotels en schoonmaak
3 dagen geledenorigineel ↗
3 dagen geledenorigineel ↗
Senior Onderhoudsmonteur ($2,500 Sign-On Bonus)
Origineel: Senior Maintenance Technician ($2,500 Sign-On Bonus)USD 60K–63K / jaarSeniorEngineering (niet-software) en techniek
3 dagen geledenorigineel ↗
Onderhoudsmanager - $2.500 Tekenbonus!
Origineel: Maintenance Manager - $2,500 Sign-On Bonus!USD 82,4K–83K / jaarSeniorVakmanschap, bouw en productie
5 dagen geledenorigineel ↗
5 dagen geledenorigineel ↗
Onderhoudsmanager
Origineel: Maintenance ManagerUSD 85K–100K / jaarSeniorVakmanschap, bouw en productie
5 dagen geledenorigineel ↗
Onderhoudstechnicus
Origineel: Maintenance TechnicianUSD 45,8K–47,8K / jaarEngineering (niet-software) en techniek
5 dagen geledenorigineel ↗
Onderhoudstechnicus ($2,500 Tekenbonus)
Origineel: Maintenance Technician ($2,500 Sign-On Bonus)USD 46,4K–49K / jaarEngineering (niet-software) en techniek
5 dagen geledenorigineel ↗
Onderhoudstechnicus
Origineel: Maintenance TechnicianUSD 52K–54K / jaarEngineering (niet-software) en techniek
5 dagen geledenorigineel ↗
Onderhoudstechnicus ($2,500 Tekenbonus!)
Origineel: Maintenance Technician ($2,500 Sign On Bonus!)USD 50K–51,5K / jaarEngineering (niet-software) en techniek
5 dagen geledenorigineel ↗
5 dagen geledenorigineel ↗
Avondconciërge (maandag-vrijdag, 15-23 uur)
Origineel: Evening Concierge (Monday-Friday, 3-11pm)USD 48K–52K / jaarMediorHoreca, hotels en schoonmaak
5 dagen geledenorigineel ↗
Assistent Algemeen Manager
Origineel: Assistant General ManagerUSD 65K–69K / jaarDirectie (C-level)Operations en administratie
5 dagen geledenorigineel ↗
Senior Vastgoedmanager
Origineel: Senior Property ManagerUSD 120K–123K / jaarSeniorDirectie en management
5 dagen geledenorigineel ↗
Senior Onderhoudsmonteur ($2,500 Aanwervingsbonus)
Origineel: Senior Maintenance Technician ($2,500 Sign On Bonus)USD 56K / jaarSeniorEngineering (niet-software) en techniek
5 dagen geledenorigineel ↗
5 dagen geledenorigineel ↗
5 dagen geledenorigineel ↗
Senior Onderhoudstechnicus
Origineel: Senior Maintenance TechnicianUSD 58K–60K / jaarSeniorEngineering (niet-software) en techniek
5 dagen geledenorigineel ↗
Onderhoudsmanager
Origineel: Maintenance ManagerUSD 75K–80K / jaarSeniorVakmanschap, bouw en productie
5 dagen geledenorigineel ↗
5 dagen geledenorigineel ↗
5 dagen geledenorigineel ↗
Actualiteit van de gegevens
684 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-25 16:12 UTC, body 1459340 bytes.