RoleFalcon
Alle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijven
Nederlands

← terug

Bozzuto

61 openstaande functiesVerenigde Staten

Vastgoed, bouw en proptechNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 61 functies

Engineering (niet-software) en techniek32%
Sales en verkoop19%
Operations en administratie17%
Directie en management12%
Vakmanschap, bouw en productie11%
Horeca, hotels en schoonmaak8%
Financiën en juridisch1%
123vacatures, afgelopen 30 dagen
55nieuw, afgelopen 7 dagen
61verschillende functies (elk 2 vacatures)
23gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-22)
139open op de vacaturepagina, elke leeftijd
10mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
0%in Europa (0)
0%remote
100%met salaris

Indicatie van de omvang: 139 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 54 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
080
0920
10119

Werkplek

Werkplek niet opgegeven123 · 100%

Ervaringsniveau

Senior38 · 31%
Medior26 · 21%
Directie (C-level)5 · 4%
Junior4 · 3%

Functiegebied

Engineering (niet-software) en techniek39 · 32%
Sales en verkoop23 · 19%
Operations en administratie21 · 17%
Directie en management15 · 12%
Vakmanschap, bouw en productie14 · 11%
Horeca, hotels en schoonmaak10 · 8%
Financiën en juridisch1 · 1%

Landen

Verenigde Staten123

Steden

Washington10
Alexandria7
Los Angeles6
Tampa4
Baltimore3
Philadelphia3
Nashville3
Miami3

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Onderhoudstechnicus

Origineel: Maintenance Technician
Vastgoed, bouw en proptechSaugus, MA, 01906
USD 52,5K–55K / jaarEngineering (niet-software) en techniek
2 dagen geledenorigineel ↗

Onderhoudstechnicus

Origineel: Maintenance Technician
Vastgoed, bouw en proptechCAMBRIDGE, MA, 02141
USD 57K–60K / jaarEngineering (niet-software) en techniek
2 dagen geledenorigineel ↗

Directieconciërge

Origineel: Executive Concierge
Vastgoed, bouw en proptechAlexandria, VA, 22301
USD 26,44–26,92 / uurMediorHoreca, hotels en schoonmaak
2 dagen geledenorigineel ↗

Conciërge Dagdienst

Origineel: Daytime Concierge
Vastgoed, bouw en proptechSilver Spring, MD, 20910
USD 23,08 / uurMediorHoreca, hotels en schoonmaak
2 dagen geledenorigineel ↗

Onderhoudsmanager

Origineel: Maintenance Manager
Vastgoed, bouw en proptechAlexandria, VA, 22314
USD 100K / jaarSeniorVakmanschap, bouw en productie
2 dagen geledenorigineel ↗

Vastgoed Manager

Origineel: Property Manager
Vastgoed, bouw en proptechAlexandria, VA, 22314
USD 97,8K–105K / jaarMediorDirectie en management
2 dagen geledenorigineel ↗

Onderhoudstechnicus

Origineel: Maintenance Technician
Vastgoed, bouw en proptechPHILADELPHIA, PA, 19146
USD 54K–55K / jaarEngineering (niet-software) en techniek
2 dagen geledenorigineel ↗

Onderhoudstechnicus

Origineel: Maintenance Technician
Vastgoed, bouw en proptechBaltimore, MD, 21230
USD 51K–52,4K / jaarEngineering (niet-software) en techniek
3 dagen geledenorigineel ↗

Senior Vastgoedmanager

Origineel: Senior Property Manager
Vastgoed, bouw en proptechNashville, TN, 37203
USD 110K–115K / jaarSeniorDirectie en management
3 dagen geledenorigineel ↗

Sr. Vastgoedmanager

Origineel: Sr. Property Manager
Vastgoed, bouw en proptechBROOKLYN, NY, 11238
USD 125K–140K / jaarSeniorDirectie en management
3 dagen geledenorigineel ↗

Assistent Algemeen Manager

Origineel: Assistant General Manager
Vastgoed, bouw en proptechMIAMI, FL, 33137
USD 64,1K–65K / jaarDirectie (C-level)Operations en administratie
3 dagen geledenorigineel ↗

Onderhoudstechnicus

Origineel: Maintenance Technician
Vastgoed, bouw en proptechOSPREY, FL, 34229
USD 50K–55K / jaarEngineering (niet-software) en techniek
3 dagen geledenorigineel ↗

Onderhoudstechnicus

Origineel: Maintenance Technician
Vastgoed, bouw en proptechCHAPEL HILL, NC, 27514
USD 47,8K–49,9K / jaarEngineering (niet-software) en techniek
3 dagen geledenorigineel ↗

Leasing Consultant

Origineel: Leasing Consultant
Vastgoed, bouw en proptechHoboken, NJ, 07030
USD 54K–56K / jaarSales en verkoop
3 dagen geledenorigineel ↗

Senior Onderhoudsmonteur - Takoma

Origineel: Senior Maintenance Technician - Takoma
Vastgoed, bouw en proptechWashington, DC, 20012
USD 56K–60K / jaarSeniorEngineering (niet-software) en techniek
3 dagen geledenorigineel ↗

Senior Leasing Consultant

Origineel: Senior Leasing Consultant
Vastgoed, bouw en proptechWASHINGTON, DC, 20003
USD 54,1K–58K / jaarSeniorSales en verkoop
3 dagen geledenorigineel ↗

Assistent Property Manager

Origineel: Assistant Property Manager
Vastgoed, bouw en proptechMUKILTEO, WA, 98275
USD 66K–73K / jaarMediorOperations en administratie
3 dagen geledenorigineel ↗

Leasing Consultant

Origineel: Leasing Consultant
Vastgoed, bouw en proptechFairfax, VA, 22033
USD 50K–52K / jaarSales en verkoop
3 dagen geledenorigineel ↗

Assistent Algemeen Manager

Origineel: Assistant General Manager
Vastgoed, bouw en proptechNew York, NY, 10036
USD 77,2K–81K / jaarDirectie (C-level)Operations en administratie
3 dagen geledenorigineel ↗

Senior Vastgoedmanager

Origineel: Senior Property Manager
Vastgoed, bouw en proptechSAN FRANCISCO, CA, 94103
USD 100K–120K / jaarSeniorDirectie en management
3 dagen geledenorigineel ↗

Avondconciërge

Origineel: Evening Concierge
Vastgoed, bouw en proptechSUNNYVALE, CA, 94086
USD 23,06–24 / uurMediorHoreca, hotels en schoonmaak
3 dagen geledenorigineel ↗

Leasing Consultant

Origineel: Leasing Consultant
Vastgoed, bouw en proptechBOCA RATON, FL, 33431
USD 48K–51K / jaarSales en verkoop
5 dagen geledenorigineel ↗

Onderhoudsmanager

Origineel: Maintenance Manager
Vastgoed, bouw en proptechNewark, NJ, 07102
USD 85K–100K / jaarSeniorVakmanschap, bouw en productie
5 dagen geledenorigineel ↗

Onderhoudstechnicus

Origineel: Maintenance Technician
Vastgoed, bouw en proptechNASHVILLE, TN, 37210
USD 45,8K–47,8K / jaarEngineering (niet-software) en techniek
5 dagen geledenorigineel ↗

Onderhoudstechnicus

Origineel: Maintenance Technician
Vastgoed, bouw en proptechReston, VA, 20190
USD 52K–54K / jaarEngineering (niet-software) en techniek
5 dagen geledenorigineel ↗

Leasing Manager

Origineel: Leasing Manager
Vastgoed, bouw en proptechCentreville, VA, 20120
USD 60K–63K / jaarMediorDirectie en management
5 dagen geledenorigineel ↗

Assistent Algemeen Manager

Origineel: Assistant General Manager
Vastgoed, bouw en proptechSaint Petersburg, FL, 33705
USD 65K–69K / jaarDirectie (C-level)Operations en administratie
5 dagen geledenorigineel ↗

Senior Vastgoedmanager

Origineel: Senior Property Manager
Vastgoed, bouw en proptechPhiladelphia, PA, 19123
USD 120K–123K / jaarSeniorDirectie en management
5 dagen geledenorigineel ↗

Vastgoed Manager

Origineel: Property Manager
Vastgoed, bouw en proptechGLEN COVE, NY, 11542
USD 105K–110K / jaarMediorDirectie en management
5 dagen geledenorigineel ↗

Leasing Consultant

Origineel: Leasing Consultant
Vastgoed, bouw en proptechCoram, NY, 11727
USD 56,7K–60K / jaarSales en verkoop
5 dagen geledenorigineel ↗

Senior Onderhoudstechnicus

Origineel: Senior Maintenance Technician
Vastgoed, bouw en proptechCAMBRIDGE, MA, 02141
USD 58K–60K / jaarSeniorEngineering (niet-software) en techniek
5 dagen geledenorigineel ↗

Onderhoudsmanager

Origineel: Maintenance Manager
Vastgoed, bouw en proptechOSPREY, FL, 34229
USD 75K–80K / jaarSeniorVakmanschap, bouw en productie
5 dagen geledenorigineel ↗

Directieconciërge

Origineel: Executive Concierge
Vastgoed, bouw en proptechPORTLAND, OR, 97205
USD 24,04–25 / uurMediorHoreca, hotels en schoonmaak
5 dagen geledenorigineel ↗

Bewonersconciërge

Origineel: Resident Concierge
Vastgoed, bouw en proptechPORTLAND, OR, 97205
USD 24–25 / uurMediorHoreca, hotels en schoonmaak
5 dagen geledenorigineel ↗

alle 123 vacatures bekijken →

Actualiteit van de gegevens

684 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-25 16:12 UTC, body 1459340 bytes.