2 dagen geledenorigineel ↗
Clarkson Eyecare
22 openstaande functiesVerenigde Staten
Branche onbekendNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 22 functies
Zorg38%
Sales en verkoop23%
Operations en administratie22%
Engineering (niet-software) en techniek17%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 22 functies in de zoekfunctie
60vacatures, afgelopen 30 dagen
9nieuw, afgelopen 7 dagen
22verschillende functies (elk 2.7 vacatures)
13gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-14)
125open op de vacaturepagina, elke leeftijd
31mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
0%in Europa (0)
0%remote
3%met salaris
Indicatie van de omvang: 125 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 578 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Werkplek niet opgegeven60 · 100%
Ervaringsniveau
Junior12 · 20%
Functiegebied
Zorg23 · 38%
Sales en verkoop14 · 23%
Operations en administratie13 · 22%
Engineering (niet-software) en techniek10 · 17%
Landen
Verenigde Staten60
Steden
St. Louis4
Eureka3
Union2
Alexandria2
Columbus2
Rock Hill2
Novi2
Suwanee2
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
2 dagen geledenorigineel ↗
2 dagen geledenorigineel ↗
Optiek Verkoopmedewerker / Opticien - Opleiding geboden!
Origineel: Optical Sales Associate / Optician - Training Provided!- Junior
- Sales en verkoop
3 dagen geledenorigineel ↗
5 dagen geledenorigineel ↗
5 dagen geledenorigineel ↗
6 dagen geledenorigineel ↗
6 dagen geledenorigineel ↗
6 dagen geledenorigineel ↗
Verkoopmedewerker / Opticien - Opleiding wordt verzorgd!
Origineel: Sales Associate / Optician - Training provided!- Junior
- Sales en verkoop
10 dagen geledenorigineel ↗
10 dagen geledenorigineel ↗
10 dagen geledenorigineel ↗
10 dagen geledenorigineel ↗
10 dagen geledenorigineel ↗
11 dagen geledenorigineel ↗
11 dagen geledenorigineel ↗
11 dagen geledenorigineel ↗
11 dagen geledenorigineel ↗
11 dagen geledenorigineel ↗
11 dagen geledenorigineel ↗
11 dagen geledenorigineel ↗
11 dagen geledenorigineel ↗
11 dagen geledenorigineel ↗
11 dagen geledenorigineel ↗
11 dagen geledenorigineel ↗
11 dagen geledenorigineel ↗
Verkoopmedewerker Brillen / Opticien - Opleiding verzorgd!
Origineel: Eyewear Sales Associate / Optician - Training Provided!- Junior
- Sales en verkoop
11 dagen geledenorigineel ↗
Optisch Technicus / Opticien - Opleiding voorzien!
Origineel: Optical Technician / Optician - Training Provided!- Zorg
12 dagen geledenorigineel ↗
12 dagen geledenorigineel ↗
Verkoopmedewerker Optiek - Betaalde training
Origineel: Optical Sales Associate - Paid Training- Junior
- Sales en verkoop
13 dagen geledenorigineel ↗
Verkoopmedewerker Optiek - Betaalde training
Origineel: Optical Sales Associate - Paid Training- Junior
- Sales en verkoop
13 dagen geledenorigineel ↗
16 dagen geledenorigineel ↗
Optiek Verkoopmedewerker / Opticien - Opleiding geboden!
Origineel: Optical Sales Associate / Optician - Training Provided!- Junior
- Sales en verkoop
16 dagen geledenorigineel ↗
16 dagen geledenorigineel ↗
16 dagen geledenorigineel ↗
Optiek Verkoopmedewerker / Opticien - Opleiding geboden!
Origineel: Optical Sales Associate / Optician - Training Provided!- Junior
- Sales en verkoop
17 dagen geledenorigineel ↗
19 dagen geledenorigineel ↗
19 dagen geledenorigineel ↗
19 dagen geledenorigineel ↗
19 dagen geledenorigineel ↗
19 dagen geledenorigineel ↗
19 dagen geledenorigineel ↗
Verkoopmedewerker / Opticien - Opleiding wordt verzorgd!
Origineel: Sales Associate / Optician - Training Provided!- Junior
- Sales en verkoop
20 dagen geledenorigineel ↗
Optometrisch Technicus - Opleiding Inbegrepen!
Origineel: Optometric Technician - Training Provided!- Engineering (niet-software) en techniek
20 dagen geledenorigineel ↗
Optiek Verkoopmedewerker / Opticien - Opleiding geboden!
Origineel: Optical Sales Associate / Optician - Training Provided!- Junior
- Sales en verkoop
23 dagen geledenorigineel ↗
Medewerker Front Office - Opleiding voorzien!
Origineel: Front Office Specialist - Training Provided!- Operations en administratie
23 dagen geledenorigineel ↗
Medewerker Front Office
Origineel: Front Office Specialist- USD 16–16,5 / uur
- Operations en administratie
24 dagen geledenorigineel ↗
24 dagen geledenorigineel ↗
26 dagen geledenorigineel ↗
26 dagen geledenorigineel ↗
Actualiteit van de gegevens
258 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-25 21:35 UTC, body 2549775 bytes.