Collibra
9 openstaande functies38% remoteVerenigde StatenVerenigd KoninkrijkTsjechië
Branche onbekendNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 22% van 9 functies
Directie en management38%
Strategie, advies en analyse31%
Sales en verkoop15%
Softwareontwikkeling (algemeen)15%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 9 functies in de zoekfunctie
13vacatures, afgelopen 30 dagen
2nieuw, afgelopen 7 dagen
9verschillende functies (elk 1.4 vacatures)
5gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-14)
26open op de vacaturepagina, elke leeftijd
33mediane leeftijd, dagen
15%IT (2)
54%in Europa (7)
38%remote
54%met salaris
Indicatie van de omvang: 26 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 68 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Hybride8 · 62%
Remote5 · 38%
Ervaringsniveau
Senior7 · 54%
Staff5 · 38%
Functiegebied
Directie en management5 · 38%
Strategie, advies en analyse4 · 31%
Sales en verkoop2 · 15%
Softwareontwikkeling (algemeen)2 · 15%
Landen
Verenigde Staten5
Verenigd Koninkrijk2
Tsjechië2
België2
Australië1
Polen1
Steden
Raleigh2
London2
Prague2
Brussels2
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Manager, Professional Services Federaal
1 dag geledenOrigineel: Manager, Professional Services Federal
USD 128K–160K / jaarRemotealleen VSStaffDirectie en management
Senior Workday Analist
3 dagen geledenOrigineel: Senior Workday Analyst
USD 100K–120K / jaarHybrideSeniorStrategie, advies en analyse
Directeur Security Assurance & Trust
10 dagen geledenOrigineel: Director of Security Assurance & Trust
HybrideStaffDirectie en management
Directeur Security Assurance & Trust
10 dagen geledenOrigineel: Director of Security Assurance & Trust
USD 224K–280K / jaarHybrideStaffDirectie en management
Directeur Security Assurance & Trust
10 dagen geledenOrigineel: Director of Security Assurance & Trust
HybrideStaffDirectie en management
Directeur Security Assurance & Trust
10 dagen geledenOrigineel: Director of Security Assurance & Trust
HybrideStaffDirectie en management
Senior Account Executive II
10 dagen geledenOrigineel: Senior Account Executive II
HybrideSeniorSales en verkoop
Senior Customer Support Engineer
17 dagen geledenOrigineel: Senior Customer Support Engineer
RemoteSeniorSoftwareontwikkeling (algemeen)Java
Origineel: Senior Account Executive II, Federal Civilian Agencies DOE & DHS
USD 140K–175K / jaarRemotealleen VSSeniorSales en verkoop
Senior People Solutions Analist
22 dagen geledenOrigineel: Senior People Solutions Analyst
PLN 128K–160K / jaarRemoteSeniorStrategie, advies en analyse
Senior People Solutions Analist
22 dagen geledenOrigineel: Senior People Solutions Analyst
PLN 128K–160K / jaarHybrideSeniorStrategie, advies en analyse
Senior Customer Engineer - Collibra Public Sector
23 dagen geledenOrigineel: Senior Customer Engineer - Collibra Public Sector
USD 140K–175K / jaarRemotealleen VSSeniorSoftwareontwikkeling (algemeen)SQL
AI Enablement Manager
23 dagen geledenOrigineel: AI Enablement Manager
HybrideStrategie, advies en analyse
Actualiteit van de gegevens
106 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 19:15 UTC, body 264436 bytes.