RoleFalcon
Alle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt zojuist
Nederlands

← terug

Collibra

9 openstaande functies38% remoteVerenigde StatenVerenigd KoninkrijkTsjechië

Branche onbekendNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 22% van 9 functies

Directie en management38%
Strategie, advies en analyse31%
Sales en verkoop15%
Softwareontwikkeling (algemeen)15%
13vacatures, afgelopen 30 dagen
2nieuw, afgelopen 7 dagen
9verschillende functies (elk 1.4 vacatures)
5gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-14)
26open op de vacaturepagina, elke leeftijd
33mediane leeftijd, dagen
15%IT (2)
54%in Europa (7)
38%remote
54%met salaris

Indicatie van de omvang: 26 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 68 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
085
098
1013

Werkplek

Hybride8 · 62%
Remote5 · 38%

Ervaringsniveau

Senior7 · 54%
Staff5 · 38%

Functiegebied

Directie en management5 · 38%
Strategie, advies en analyse4 · 31%
Sales en verkoop2 · 15%
Softwareontwikkeling (algemeen)2 · 15%

Landen

Verenigde Staten5
Verenigd Koninkrijk2
Tsjechië2
België2
Australië1
Polen1

Steden

Raleigh2
London2
Prague2
Brussels2

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Origineel: Manager, Professional Services Federal
USD 128K–160K / jaarRemotealleen VSStaffDirectie en management

Senior Workday Analist

3 dagen geleden
Origineel: Senior Workday Analyst
Collibra·Raleigh, North Carolina, USAorigineel ↗
USD 100K–120K / jaarHybrideSeniorStrategie, advies en analyse
Origineel: Director of Security Assurance & Trust
Collibra·London, United Kingdomorigineel ↗
HybrideStaffDirectie en management
Origineel: Director of Security Assurance & Trust
Collibra·Raleigh, North Carolina, USAorigineel ↗
USD 224K–280K / jaarHybrideStaffDirectie en management
Origineel: Director of Security Assurance & Trust
Collibra·Prague, Czech Republicorigineel ↗
HybrideStaffDirectie en management
Origineel: Director of Security Assurance & Trust
Collibra·Brussels, Belgiumorigineel ↗
HybrideStaffDirectie en management
Origineel: Senior Account Executive II
Collibra·London, United Kingdomorigineel ↗
HybrideSeniorSales en verkoop
Origineel: Senior Customer Support Engineer
Collibra·Remote, Australiaorigineel ↗
RemoteSeniorSoftwareontwikkeling (algemeen)Java
Origineel: Senior Account Executive II, Federal Civilian Agencies DOE & DHS
USD 140K–175K / jaarRemotealleen VSSeniorSales en verkoop
Origineel: Senior People Solutions Analyst
Collibra·Remote, Polandorigineel ↗
PLN 128K–160K / jaarRemoteSeniorStrategie, advies en analyse
Origineel: Senior People Solutions Analyst
Collibra·Prague, Czech Republicorigineel ↗
PLN 128K–160K / jaarHybrideSeniorStrategie, advies en analyse
Origineel: Senior Customer Engineer - Collibra Public Sector
USD 140K–175K / jaarRemotealleen VSSeniorSoftwareontwikkeling (algemeen)SQL

AI Enablement Manager

23 dagen geleden
Origineel: AI Enablement Manager
Collibra·Brussels, Belgiumorigineel ↗
HybrideStrategie, advies en analyse

Actualiteit van de gegevens

106 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 19:15 UTC, body 264436 bytes.