RoleFalcon
Alle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt 1 min. geleden
Nederlands

← terug

MKS2 Technologies

8 openstaande functies38% remoteVerenigde Staten

Advies, bureaus en zakelijke dienstverleningNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 25% van 8 functies

Strategie, advies en analyse38%
Backend-ontwikkeling25%
Directie en management25%
Beveiliging en bewaking12%
8vacatures, afgelopen 30 dagen
1nieuw, afgelopen 7 dagen
8verschillende functies (elk 1 vacatures)
4gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-16)
39open op de vacaturepagina, elke leeftijd
42mediane leeftijd, dagen
25%IT (2)
0%in Europa (0)
38%remote
25%met salaris

Indicatie van de omvang: 39 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 225 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
031
040
050
060
0712
082
0916
108

Werkplek

Werkplek niet opgegeven5 · 62%
Remote3 · 38%

Ervaringsniveau

Senior8 · 100%

Functiegebied

Strategie, advies en analyse3 · 38%
Directie en management2 · 25%
Backend-ontwikkeling2 · 25%
Beveiliging en bewaking1 · 12%

Landen

Verenigde Staten5

Steden

Salt Lake City1

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Origineel: Safety Lead/Analyst
MKS2 Technologies·Advies, bureaus en zakelijke dienstverlening·Salt Lake City, UTorigineel ↗
SeniorBeveiliging en bewaking
Origineel: Lead Functional Support Analyst – Army Training Products
MKS2 Technologies·Advies, bureaus en zakelijke dienstverlening·Fort Leavenworth, KSorigineel ↗
SeniorStrategie, advies en analyse
Origineel: Senior Analyst - Army Training Products
MKS2 Technologies·Advies, bureaus en zakelijke dienstverlening·Fort Leavenworth, KSorigineel ↗
SeniorStrategie, advies en analyse

Contract Manager

8 dagen geleden
Origineel: Contract Manager
MKS2 Technologies·Advies, bureaus en zakelijke dienstverlening·Fort Leavenworth, KSorigineel ↗
SeniorDirectie en management
Origineel: Senior Team Lead -3D Modeling & Virtual Simulation
MKS2 Technologies·Advies, bureaus en zakelijke dienstverlening·Fort Leavenworth, KSorigineel ↗
SeniorDirectie en management

Ruby Developer

12 dagen geleden
Origineel: Ruby Developer
MKS2 Technologies·Advies, bureaus en zakelijke dienstverlening·Remoteorigineel ↗
USD 130K–140K / jaarRemoteSeniorBackend-ontwikkelingRubyJava

Senior Java Developer

12 dagen geleden
Origineel: Senior Java Developer
MKS2 Technologies·Advies, bureaus en zakelijke dienstverlening·Remoteorigineel ↗
USD 130K–140K / jaarRemoteSeniorBackend-ontwikkelingJavaRuby
Origineel: Organizational Change Management Consultant
MKS2 Technologies·Advies, bureaus en zakelijke dienstverlening·Remoteorigineel ↗
RemoteSeniorStrategie, advies en analyse

Actualiteit van de gegevens

106 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 19:16 UTC, body 395340 bytes.