NetBrain
7 openstaande functies60% remoteVerenigde StatenVerenigd KoninkrijkDuitsland
Bedrijfssoftware (SaaS)Niet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 7 functies
Directie en management30%
Sales en verkoop20%
Product en design20%
Financiën en juridisch10%
Customer success en klantenservice10%
Strategie, advies en analyse10%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 7 functies in de zoekfunctie
10vacatures, afgelopen 30 dagen
5nieuw, afgelopen 7 dagen
7verschillende functies (elk 1.4 vacatures)
3gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-23)
40open op de vacaturepagina, elke leeftijd
53mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
20%in Europa (2)
60%remote
50%met salaris
Indicatie van de omvang: 40 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 224 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Remote6 · 60%
Hybride3 · 30%
Werkplek niet opgegeven1 · 10%
Ervaringsniveau
Directie (C-level)3 · 30%
Medior2 · 20%
Staff2 · 20%
Functiegebied
Directie en management3 · 30%
Product en design2 · 20%
Sales en verkoop2 · 20%
Strategie, advies en analyse1 · 10%
Financiën en juridisch1 · 10%
Customer success en klantenservice1 · 10%
Landen
Verenigde Staten6
Verenigd Koninkrijk1
Duitsland1
Canada1
India1
Steden
Toronto1
Hyderabad1
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Chief Information Officer
21 u geledenOrigineel: Chief Information Officer
RemoteDirectie (C-level)Directie en management
Chief Information Officer
21 u geledenOrigineel: Chief Information Officer
RemoteDirectie (C-level)Directie en management
Chief Information Officer
21 u geledenOrigineel: Chief Information Officer
RemoteDirectie (C-level)Directie en management
Product Manager 2
5 dagen geledenOrigineel: Product Manager 2
USD 95K–115K / jaarMediorProduct en design
Strategic Account Executive (Florida)
9 dagen geledenOrigineel: Strategic Account Executive (Florida)
USD 300K–330K / jaarRemoteSales en verkoop
Senior Manager, Salesforce Platformstrategie & Delivery
9 dagen geledenOrigineel: Senior Manager, Salesforce Platform Strategy & Delivery
USD 160K–180K / jaarRemoteStaffStrategie, advies en analyse
Manager, Boekhouding
10 dagen geledenOrigineel: Manager, Accounting
USD 120K–140K / jaarHybrideStaffFinanciën en juridisch
Customer Success Manager, Netwerken
15 dagen geledenOrigineel: Customer Success Manager, Networks
HybrideCustomer success en klantenservice
Strategisch Account Executive (Tennessee)
30 dagen geledenOrigineel: Strategic Account Executive (Tennessee)
USD 300K–330K / jaarRemoteSales en verkoop
Actualiteit van de gegevens
21 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 10:24 UTC, body 807483 bytes.