RoleFalcon
Alle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt zojuist
Nederlands

← terug

NetBrain

7 openstaande functies60% remoteVerenigde StatenVerenigd KoninkrijkDuitsland

Bedrijfssoftware (SaaS)Niet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 7 functies

Directie en management30%
Sales en verkoop20%
Product en design20%
Financiën en juridisch10%
Customer success en klantenservice10%
Strategie, advies en analyse10%
10vacatures, afgelopen 30 dagen
5nieuw, afgelopen 7 dagen
7verschillende functies (elk 1.4 vacatures)
3gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-23)
40open op de vacaturepagina, elke leeftijd
53mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
20%in Europa (2)
60%remote
50%met salaris

Indicatie van de omvang: 40 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 224 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
033
044
053
061
072
087
0911
109

Werkplek

Remote6 · 60%
Hybride3 · 30%
Werkplek niet opgegeven1 · 10%

Ervaringsniveau

Directie (C-level)3 · 30%
Medior2 · 20%
Staff2 · 20%

Functiegebied

Directie en management3 · 30%
Product en design2 · 20%
Sales en verkoop2 · 20%
Strategie, advies en analyse1 · 10%
Financiën en juridisch1 · 10%
Customer success en klantenservice1 · 10%

Landen

Verenigde Staten6
Verenigd Koninkrijk1
Duitsland1
Canada1
India1

Steden

Toronto1
Hyderabad1

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Origineel: Chief Information Officer
NetBrain·Bedrijfssoftware (SaaS)·United Kingdom | Remoteorigineel ↗
RemoteDirectie (C-level)Directie en management
Origineel: Chief Information Officer
NetBrain·Bedrijfssoftware (SaaS)·Germany | Remoteorigineel ↗
RemoteDirectie (C-level)Directie en management
Origineel: Chief Information Officer
NetBrain·Bedrijfssoftware (SaaS)·United States | Remoteorigineel ↗
RemoteDirectie (C-level)Directie en management

Product Manager 2

5 dagen geleden
Origineel: Product Manager 2
NetBrain·Bedrijfssoftware (SaaS)·Burlington, Massachusetts, United Statesorigineel ↗
USD 95K–115K / jaarMediorProduct en design

Product Manager

5 dagen geleden
Origineel: Product Manager
NetBrain·Bedrijfssoftware (SaaS)·Toronto, ON| Hybridorigineel ↗
HybrideMediorProduct en design
Origineel: Strategic Account Executive (Florida)
NetBrain·Bedrijfssoftware (SaaS)·United States | Remoteorigineel ↗
USD 300K–330K / jaarRemoteSales en verkoop
Origineel: Senior Manager, Salesforce Platform Strategy & Delivery
NetBrain·Bedrijfssoftware (SaaS)·United States | Remoteorigineel ↗
USD 160K–180K / jaarRemoteStaffStrategie, advies en analyse

Manager, Boekhouding

10 dagen geleden
Origineel: Manager, Accounting
NetBrain·Bedrijfssoftware (SaaS)·Burlington, MA | Hybridorigineel ↗
USD 120K–140K / jaarHybrideStaffFinanciën en juridisch
Origineel: Customer Success Manager, Networks
NetBrain·Bedrijfssoftware (SaaS)·Hyderabad, India | Hybridorigineel ↗
HybrideCustomer success en klantenservice
Origineel: Strategic Account Executive (Tennessee)
NetBrain·Bedrijfssoftware (SaaS)·United States | Remoteorigineel ↗
USD 300K–330K / jaarRemoteSales en verkoop

Actualiteit van de gegevens

21 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 10:24 UTC, body 807483 bytes.