RoleFalcon
Alle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijven
Nederlands

← terug

SeatGeek

10 openstaande functies33% remoteVerenigde Staten

Developer tools en infrastructuurSoftwareproductbedrijfIT-aandeel 50% van 10 functies

Product en design27%
Data en machine learning20%
Softwareontwikkeling (algemeen)20%
Financiën en juridisch13%
Strategie, advies en analyse13%
IT-beveiliging7%
15vacatures, afgelopen 30 dagen
3nieuw, afgelopen 7 dagen
10verschillende functies (elk 1.5 vacatures)
4gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-01)
39open op de vacaturepagina, elke leeftijd
43mediane leeftijd, dagen
47%IT (7)
0%in Europa (0)
33%remote
100%met salaris

Indicatie van de omvang: 39 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 466 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
030
040
052
060
072
084
0916
1011

Werkplek

Werkplek niet opgegeven8 · 53%
Remote5 · 33%
Hybride2 · 13%

Ervaringsniveau

Senior8 · 53%
Junior4 · 27%
Staff2 · 13%
Medior1 · 7%

Functiegebied

Product en design4 · 27%
Softwareontwikkeling (algemeen)3 · 20%
Data en machine learning3 · 20%
Strategie, advies en analyse2 · 13%
Financiën en juridisch2 · 13%
IT-beveiliging1 · 7%

Landen

Verenigde Staten15

Steden

New York City10

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Engineering Manager, Core Engineering

Origineel: Engineering Manager, Core Engineering
Developer tools en infrastructuurNew York, New York
USD 171K–248K / jaarStaffSoftwareontwikkeling (algemeen)C#GolangJavaScript
2 dagen geledenorigineel ↗

Engineering Manager, Core Engineering

Origineel: Engineering Manager, Core Engineering
Developer tools en infrastructuurRemote - United States
USD 171K–248K / jaarRemotealleen VSStaffSoftwareontwikkeling (algemeen)C#GolangJavaScript
2 dagen geledenorigineel ↗

Helpdesk Automation Engineer

Origineel: Helpdesk Automation Engineer
Developer tools en infrastructuurNew York, New York
USD 95K–137K / jaarMediorSoftwareontwikkeling (algemeen)
4 dagen geledenorigineel ↗

Senior Data Analyst, Aanbod

Origineel: Senior Data Analyst, Supply
Developer tools en infrastructuurNew York, New York
USD 108K–157K / jaarSeniorData en machine learningPythonSQL
8 dagen geledenorigineel ↗

Senior Data Analyst, Aanbod

Origineel: Senior Data Analyst, Supply
Developer tools en infrastructuurRemote - United States
USD 108K–157K / jaarRemotealleen VSSeniorData en machine learningPythonSQL
8 dagen geledenorigineel ↗

Security Engineer - Stage

Origineel: Security Engineer - Internship
Developer tools en infrastructuurNew York, New York
USD 55 / uurJuniorIT-beveiligingC#GolangPython
23 dagen geledenorigineel ↗

UX Design - Stage

Origineel: UX Design - Internship
Developer tools en infrastructuurNew York, New York
USD 50 / uurHybrideJuniorProduct en design
23 dagen geledenorigineel ↗

Data Analyst - Stage

Origineel: Data Analyst - Internship
Developer tools en infrastructuurNew York, New York
USD 45 / uurHybrideJuniorData en machine learningSQL
23 dagen geledenorigineel ↗

Senior Trader, SeatGeek IQ

Origineel: Senior Trader, SeatGeek IQ
Developer tools en infrastructuurNew York, New York
USD 112K–162K / jaarSeniorFinanciën en juridisch
29 dagen geledenorigineel ↗

Senior Trader, SeatGeek IQ

Origineel: Senior Trader, SeatGeek IQ
Developer tools en infrastructuurRemote - United States
USD 112K–162K / jaarRemotealleen VSSeniorFinanciën en juridisch
29 dagen geledenorigineel ↗

Actualiteit van de gegevens

119 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-25 11:26 UTC, body 355918 bytes.