StepStone Group
21 openstaande functiesVerenigde StatenVerenigd KoninkrijkIerland
Banken, verzekeringen en financiënNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 5% van 21 functies
Financiën en juridisch33%
Strategie, advies en analyse29%
Customer success en klantenservice14%
Sales en verkoop10%
Softwareontwikkeling (algemeen)5%
Directie en management5%
Overig5%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 21 functies in de zoekfunctie
21vacatures, afgelopen 30 dagen
4nieuw, afgelopen 7 dagen
21verschillende functies (elk 1 vacatures)
2gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-20)
55open op de vacaturepagina, elke leeftijd
52mediane leeftijd, dagen
5%IT (1)
52%in Europa (11)
0%remote
24%met salaris
Indicatie van de omvang: 55 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 252 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Werkplek niet opgegeven21 · 100%
Ervaringsniveau
Junior6 · 29%
Senior5 · 24%
Directie (C-level)3 · 14%
Medior2 · 10%
Staff2 · 10%
Functiegebied
Financiën en juridisch7 · 33%
Strategie, advies en analyse6 · 29%
Customer success en klantenservice3 · 14%
Sales en verkoop2 · 10%
Softwareontwikkeling (algemeen)1 · 5%
Directie en management1 · 5%
Landen
Verenigde Staten8
Verenigd Koninkrijk6
Ierland4
China1
Canada1
Zwitserland1
Steden
London6
La Jolla4
Dublin4
New York City3
Charlotte2
Baltimore2
Los Angeles1
Beijing1
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Analist, Private Schuldbeleggingen
1 dag geledenOrigineel: Analyst, Private Debt Investments
MediorStrategie, advies en analyse
Vice President, Belastingadviseur
1 dag geledenOrigineel: Vice President, Tax Advisor
USD 215K–227,5K / jaarDirectie (C-level)Financiën en juridisch
Business Development Senior Analist - Wealth Client Services
4 dagen geledenOrigineel: Business Development Senior Analyst - Wealth Client Services
SeniorSales en verkoop
Origineel: Business Development Senior Analyst - Institutional Client Services
SeniorSales en verkoop
Senior Manager, Cashflow - Fund Accounting
8 dagen geledenOrigineel: Senior Manager, Cash Flow - Fund Accounting
USD 140K–150K / jaarStaffFinanciën en juridisch
2026 Junior Analist Client Service Solutions
8 dagen geledenOrigineel: 2026 Client Service Solutions Junior Analyst
JuniorCustomer success en klantenservice
2027 Private Equity Zomeranalist
9 dagen geledenOrigineel: 2027 Private Equity Summer Analyst
Strategie, advies en analyse
SPAR Klantenservice - Analist
9 dagen geledenOrigineel: SPAR Client Service - Analyst
Customer success en klantenservice
2027 Stagiair Private Equity Infrastructure & Real Assets
11 dagen geledenOrigineel: 2027 Private Equity Infrastructure & Real Assets Intern
Junior
Vice President / Directeur - Asset-Based Finance, Private Debt
15 dagen geledenOrigineel: Vice President / Director - Asset-Based Finance, Private Debt
USD 190K–210K / jaarDirectie (C-level)Financiën en juridisch
Junior Analist - Venture Capital
15 dagen geledenOrigineel: Junior Analyst - Venture Capital
USD 25 / uurJuniorStrategie, advies en analyse
DevSecOps Engineer
16 dagen geledenOrigineel: DevSecOps Engineer
Softwareontwikkeling (algemeen)Python
Senior Medewerker, Datamanagement - Data & Technology Solutions
18 dagen geledenOrigineel: Senior Associate, Data Management - Data & Technology Solutions
SeniorDirectie en management
Origineel: Senior Manager - Technical Accounting, Consolidations, and SEC Reporting
USD 160K–175K / jaarStaffFinanciën en juridisch
Analist, Infrastructuur Private Equity Investeringen
23 dagen geledenOrigineel: Analyst, Infrastructure Private Equity Investments
MediorStrategie, advies en analyse
2027 Private Equity Infrastructure & Real Assets Co-op Analist
23 dagen geledenOrigineel: 2027 Private Equity Infrastructure & Real Assets Co-op Analyst
SeniorStrategie, advies en analyse
Vice President, Beleggingsoperaties - Private Debt
24 dagen geledenOrigineel: Vice President, Investment Operations - Private Debt
Directie (C-level)Financiën en juridisch
Senior Analist, High Value Data Team - Rapportage & Analyse
24 dagen geledenOrigineel: Senior Analyst, High Value Data Team - Reporting & Analytics
SeniorStrategie, advies en analyse
2026 - 2027 Stagiair Private Debt Portfolio- en Risicomanagement
25 dagen geledenOrigineel: 2026 - 2027 Private Debt Portfolio and Risk Management Intern
JuniorFinanciën en juridisch
Origineel: 2026 – 2027 StepStone Portfolio Analytics and Reporting – Client Services Intern
JuniorCustomer success en klantenservice
Medewerker, Fondsadministratie – Private Debt
29 dagen geledenOrigineel: Associate, Fund Accounting – Private Debt
JuniorFinanciën en juridisch
Actualiteit van de gegevens
100 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 12:16 UTC, body 587280 bytes.