RoleFalconAlle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt 9 min. geleden
Nederlands
Inloggen
Ta strona jest dostępna w języku: Polski.Przełącz×

← terug

StepStone Group

21 openstaande functiesVerenigde StatenVerenigd KoninkrijkIerland

Banken, verzekeringen en financiënNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 5% van 21 functies

Financiën en juridisch33%
Strategie, advies en analyse29%
Customer success en klantenservice14%
Sales en verkoop10%
Softwareontwikkeling (algemeen)5%
Directie en management5%
Overig5%
21vacatures, afgelopen 30 dagen
4nieuw, afgelopen 7 dagen
21verschillende functies (elk 1 vacatures)
2gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-20)
55open op de vacaturepagina, elke leeftijd
52mediane leeftijd, dagen
5%IT (1)
52%in Europa (11)
0%remote
24%met salaris

Indicatie van de omvang: 55 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 252 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
021
031
040
052
063
074
0816
0913
1015

Werkplek

Werkplek niet opgegeven21 · 100%

Ervaringsniveau

Junior6 · 29%
Senior5 · 24%
Directie (C-level)3 · 14%
Medior2 · 10%
Staff2 · 10%

Functiegebied

Financiën en juridisch7 · 33%
Strategie, advies en analyse6 · 29%
Customer success en klantenservice3 · 14%
Sales en verkoop2 · 10%
Softwareontwikkeling (algemeen)1 · 5%
Directie en management1 · 5%

Landen

Verenigde Staten8
Verenigd Koninkrijk6
Ierland4
China1
Canada1
Zwitserland1

Steden

London6
La Jolla4
Dublin4
New York City3
Charlotte2
Baltimore2
Los Angeles1
Beijing1

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Origineel: Analyst, Private Debt Investments
StepStone Group·Banken, verzekeringen en financiën·Londonorigineel ↗
MediorStrategie, advies en analyse
Origineel: Vice President, Tax Advisor
StepStone Group·Banken, verzekeringen en financiën·New Yorkorigineel ↗
USD 215K–227,5K / jaarDirectie (C-level)Financiën en juridisch
Origineel: Business Development Senior Analyst - Wealth Client Services
StepStone Group·Banken, verzekeringen en financiën·Londonorigineel ↗
SeniorSales en verkoop
Origineel: Business Development Senior Analyst - Institutional Client Services
StepStone Group·Banken, verzekeringen en financiën·Londonorigineel ↗
SeniorSales en verkoop
Origineel: Senior Manager, Cash Flow - Fund Accounting
StepStone Group·Banken, verzekeringen en financiën·La Jolla | Los Angeles | Charlotte origineel ↗
USD 140K–150K / jaarStaffFinanciën en juridisch
Origineel: 2026 Client Service Solutions Junior Analyst
StepStone Group·Banken, verzekeringen en financiën·Beijingorigineel ↗
JuniorCustomer success en klantenservice
Origineel: 2027 Private Equity Summer Analyst
StepStone Group·Banken, verzekeringen en financiën·London origineel ↗
Strategie, advies en analyse
Origineel: SPAR Client Service - Analyst
StepStone Group·Banken, verzekeringen en financiën·La Jollaorigineel ↗
Customer success en klantenservice
Origineel: 2027 Private Equity Infrastructure & Real Assets Intern
StepStone Group·Banken, verzekeringen en financiën·Londonorigineel ↗
Junior
Origineel: Vice President / Director - Asset-Based Finance, Private Debt
StepStone Group·Banken, verzekeringen en financiën·New Yorkorigineel ↗
USD 190K–210K / jaarDirectie (C-level)Financiën en juridisch
Origineel: Junior Analyst - Venture Capital
StepStone Group·Banken, verzekeringen en financiën·Baltimoreorigineel ↗
USD 25 / uurJuniorStrategie, advies en analyse

DevSecOps Engineer

16 dagen geleden
Origineel: DevSecOps Engineer
StepStone Group·Banken, verzekeringen en financiën·Dublinorigineel ↗
Softwareontwikkeling (algemeen)Python
Origineel: Senior Associate, Data Management - Data & Technology Solutions
StepStone Group·Banken, verzekeringen en financiën·La Jollaorigineel ↗
SeniorDirectie en management
Origineel: Senior Manager - Technical Accounting, Consolidations, and SEC Reporting
StepStone Group·Banken, verzekeringen en financiën·New York | Baltimore | Washington D.C. | Charlotteorigineel ↗
USD 160K–175K / jaarStaffFinanciën en juridisch
Origineel: Analyst, Infrastructure Private Equity Investments
StepStone Group·Banken, verzekeringen en financiën·Londonorigineel ↗
MediorStrategie, advies en analyse
Origineel: 2027 Private Equity Infrastructure & Real Assets Co-op Analyst
StepStone Group·Banken, verzekeringen en financiën·Torontoorigineel ↗
SeniorStrategie, advies en analyse
Origineel: Vice President, Investment Operations - Private Debt
StepStone Group·Banken, verzekeringen en financiën·Dublinorigineel ↗
Directie (C-level)Financiën en juridisch
Origineel: Senior Analyst, High Value Data Team - Reporting & Analytics
StepStone Group·Banken, verzekeringen en financiën·La Jollaorigineel ↗
SeniorStrategie, advies en analyse
Origineel: 2026 - 2027 Private Debt Portfolio and Risk Management Intern
StepStone Group·Banken, verzekeringen en financiën·Zurichorigineel ↗
JuniorFinanciën en juridisch
Origineel: 2026 – 2027 StepStone Portfolio Analytics and Reporting – Client Services Intern
StepStone Group·Banken, verzekeringen en financiën·Dublinorigineel ↗
JuniorCustomer success en klantenservice
Origineel: Associate, Fund Accounting – Private Debt
StepStone Group·Banken, verzekeringen en financiën·Dublinorigineel ↗
JuniorFinanciën en juridisch

Actualiteit van de gegevens

100 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 12:16 UTC, body 587280 bytes.