RoleFalcon
Alle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijven
Nederlands

← terug

Wheel Pros

6 openstaande functiesVerenigde Staten

E-commerce en retailNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 6 functies

Sales en verkoop50%
Operations en administratie38%
Transport en chauffeurs12%
8vacatures, afgelopen 30 dagen
3nieuw, afgelopen 7 dagen
6verschillende functies (elk 1.3 vacatures)
3gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-07)
11open op de vacaturepagina, elke leeftijd
17mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
0%in Europa (0)
0%remote
100%met salaris

Indicatie van de omvang: 11 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 121 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
030
040
050
061
070
082
090
108

Werkplek

Werkplek niet opgegeven8 · 100%

Ervaringsniveau

Medior3 · 38%
Junior3 · 38%

Functiegebied

Sales en verkoop4 · 50%
Operations en administratie3 · 38%
Transport en chauffeurs1 · 12%

Landen

Verenigde Staten8

Steden

Madison2
Elgin1
Greensboro1
Charlotte1
Sanford1
Brooklyn Park1

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Regionaal Vertegenwoordiger

Origineel: Territory Sales Representative
E-commerce en retail526 Myatt Dr, Suite 103, Madison, TN 37115
USD 80K–100K / jaarMediorSales en verkoop
4 dagen geledenorigineel ↗

Binnendienstmedewerker

Origineel: Inside Sales Representative
E-commerce en retail526 Myatt Dr, Suite 103, Madison, TN 37115
USD 80K–100K / jaarSales en verkoop
4 dagen geledenorigineel ↗

Bezorger Klasse C

Origineel: Class C Delivery Driver
E-commerce en retail2360 Galvin Drive, Elgin, IL 60124
USD 23–25 / uurTransport en chauffeurs
5 dagen geledenorigineel ↗

Regionaal Vertegenwoordiger

Origineel: Territory Sales Representative
E-commerce en retail29300 Lyon Pines Drive, New Hudson, MI 48165
USD 60K–85K / jaarMediorSales en verkoop
17 dagen geledenorigineel ↗

Tweetalig Regionaal Vertegenwoordiger

Origineel: Bilingual Territory Sales Representative
E-commerce en retail4275-2 Regency Dr, Greensboro, NC 27410
USD 60K–75K / jaarMediorSales en verkoopSpaans vereist
17 dagen geledenorigineel ↗

Magazijnmedewerker

Origineel: Warehouse Associate
E-commerce en retail4045 Perimeter West Dr, Suite 500, Charlotte, NC 28214
USD 18–20 / uurJuniorOperations en administratie
17 dagen geledenorigineel ↗

Magazijnmedewerker

Origineel: Warehouse Associate
E-commerce en retail205 Aero Ln, Suite 1018, Sanford, FL 32771
USD 20–23 / uurJuniorOperations en administratie
19 dagen geledenorigineel ↗

Actualiteit van de gegevens

20 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-25 11:27 UTC, body 86224 bytes.