RoleFalcon
Alle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijven
Nederlands

← terug

Winrock International

18 openstaande functies16% remoteBangladeshThailandKenia

HR-techNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 18 functies

Operations en administratie26%
Financiën en juridisch21%
Project- en programmamanagement16%
Directie en management10%
Marketing en communicatie5%
Creatief, media en tekst5%
Strategie, advies en analyse5%
Overig10%
19vacatures, afgelopen 30 dagen
1nieuw, afgelopen 7 dagen
18verschillende functies (elk 1.1 vacatures)
7gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-10)
27open op de vacaturepagina, elke leeftijd
15mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
0%in Europa (0)
16%remote
11%met salaris

Indicatie van de omvang: 27 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 316 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
121
010
020
030
040
050
061
072
081
094
1018

Werkplek

Werkplek niet opgegeven16 · 84%
Remote3 · 16%

Ervaringsniveau

Senior7 · 37%
Staff6 · 32%
Medior2 · 11%
Directie (C-level)1 · 5%

Functiegebied

Operations en administratie5 · 26%
Financiën en juridisch4 · 21%
Project- en programmamanagement3 · 16%
Directie en management2 · 11%
Strategie, advies en analyse1 · 5%
Marketing en communicatie1 · 5%
Creatief, media en tekst1 · 5%

Landen

Bangladesh9
Thailand5
Kenia1
Verenigde Staten1
Indonesië1

Steden

Dhaka9
Bangkok5
Nairobi1
Makassar1

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Kantoorassistent

Origineel: Office Assistant
HR-techBangkok, Thailand
  • Medior
  • Operations en administratie
15 dagen geledenorigineel ↗

Boekhouder

Origineel: Accountant
HR-techBangkok, Thailand
  • Senior
  • Financiën en juridisch
15 dagen geledenorigineel ↗

Actualiteit van de gegevens

21 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-25 17:29 UTC, body 595074 bytes.