RoleFalcon
Alle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijven
Nederlands

← terug

Poland and Central-Eastern Europe

32 openstaande functies8% remotePolenBulgarijeRoemenië

Advies, bureaus en zakelijke dienstverleningTechdienstverlener / bureau / consultancyIT-aandeel 72% van 32 functies

Data en machine learning24%
DevOps / SRE / Platform / Cloud16%
Strategie, advies en analyse14%
Softwareontwikkeling (algemeen)8%
Backend-ontwikkeling5%
QA en testen5%
IT-beveiliging5%
Overig14%
37vacatures, afgelopen 30 dagen
15nieuw, afgelopen 7 dagen
32verschillende functies (elk 1.2 vacatures)
6gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-21)
75open op de vacaturepagina, elke leeftijd
27mediane leeftijd, dagen
68%IT (25)
100%in Europa (37)
8%remote
0%met salaris

Indicatie van de omvang: 75 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 214 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
033
043
051
060
076
089
0919
1034

Werkplek

Werkplek niet opgegeven34 · 92%
Remote3 · 8%

Ervaringsniveau

Senior37 · 100%

Functiegebied

Data en machine learning9 · 24%
DevOps / SRE / Platform / Cloud6 · 16%
Strategie, advies en analyse5 · 14%
Softwareontwikkeling (algemeen)3 · 8%
QA en testen2 · 5%
IT-beveiliging2 · 5%
Backend-ontwikkeling2 · 5%
Full-stack-ontwikkeling1 · 3%

Landen

Polen31
Bulgarije20
Roemenië20

Steden

geen gegevens

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

MLOps Engineer

Origineel: MLOps Engineer
Advies, bureaus en zakelijke dienstverleningBulgaria; Poland; Romania
  • Senior
  • Data en machine learning
  • Python
2 dagen geledenorigineel ↗

BI Developer

Origineel: BI Developer
Advies, bureaus en zakelijke dienstverleningPoland
  • Senior
  • Data en machine learning
  • SQL
3 dagen geledenorigineel ↗

Senior Business Analyst

Origineel: Senior Business Analyst
Advies, bureaus en zakelijke dienstverleningPoland
  • Senior
  • Strategie, advies en analyse
4 dagen geledenorigineel ↗

Senior Data Specialist

Origineel: Senior Data Specialist
Advies, bureaus en zakelijke dienstverleningBulgaria; Romania
  • Senior
  • Data en machine learning
4 dagen geledenorigineel ↗

GCP Data Engineer

Origineel: GCP Data Engineer
Advies, bureaus en zakelijke dienstverleningPoland
  • Senior
  • Data en machine learning
  • SQL
4 dagen geledenorigineel ↗

GCP Data Engineer

Origineel: GCP Data Engineer
Advies, bureaus en zakelijke dienstverleningPoland
  • Senior
  • Data en machine learning
  • Python
  • SQL
5 dagen geledenorigineel ↗

Senior Typescript Developer

Origineel: Senior Typescript Developer
Advies, bureaus en zakelijke dienstverleningBulgaria; Poland; Romania
  • Senior
  • Softwareontwikkeling (algemeen)
  • TypeScript
10 dagen geledenorigineel ↗

Lead FullStack Engineer (AI)

Origineel: Lead FullStack Engineer (AI)
Advies, bureaus en zakelijke dienstverleningBulgaria; Poland; Romania
  • Senior
  • Full-stack-ontwikkeling
  • TypeScript
10 dagen geledenorigineel ↗

Product Manager

Origineel: Product Manager
Advies, bureaus en zakelijke dienstverleningBulgaria; Poland; Romania
  • Senior
  • Product en design
11 dagen geledenorigineel ↗

Senior AI Engineer

Origineel: Senior AI Engineer
Advies, bureaus en zakelijke dienstverleningBulgaria; Moldavia; Poland; Romania
  • Senior
  • Data en machine learning
11 dagen geledenorigineel ↗

Cybersecurity Consultant

Origineel: Cybersecurity Consultant
Advies, bureaus en zakelijke dienstverleningBulgaria; Romania
  • Senior
  • IT-beveiliging
11 dagen geledenorigineel ↗

Senior Program Manager

Origineel: Senior Program Manager
Advies, bureaus en zakelijke dienstverleningBulgaria; Poland; Romania
  • Senior
  • Project- en programmamanagement
12 dagen geledenorigineel ↗

Agentic AI Architect

Origineel: Agentic AI Architect
Advies, bureaus en zakelijke dienstverleningBulgaria; Poland; Romania
  • Senior
12 dagen geledenorigineel ↗

DevOps

Origineel: DevOps
Advies, bureaus en zakelijke dienstverleningBulgaria; Poland; Romania
  • Senior
  • DevOps / SRE / Platform / Cloud
  • Bash
  • Java
  • Python
17 dagen geledenorigineel ↗

DevOps Engineer

Origineel: DevOps Engineer
Advies, bureaus en zakelijke dienstverleningBulgaria; Poland; Romania
  • Senior
  • DevOps / SRE / Platform / Cloud
  • Bash
17 dagen geledenorigineel ↗

DevOps AWS

Origineel: DevOps AWS
Advies, bureaus en zakelijke dienstverleningBulgaria; Poland; Romania
  • Senior
  • DevOps / SRE / Platform / Cloud
  • Bash
17 dagen geledenorigineel ↗

AWS DevOps

Origineel: AWS DevOps
Advies, bureaus en zakelijke dienstverleningBulgaria; Poland; Romania
  • Senior
  • DevOps / SRE / Platform / Cloud
17 dagen geledenorigineel ↗

Senior Cloud Security Engineer

Origineel: Senior Cloud Security Engineer
Advies, bureaus en zakelijke dienstverleningBulgaria; Poland; Romania
  • Senior
  • IT-beveiliging
  • C#
18 dagen geledenorigineel ↗

Senior .NET met Azure

Origineel: Senior .NET with Azure
Advies, bureaus en zakelijke dienstverleningBulgaria; Moldavia; Poland; Romania
  • Senior
26 dagen geledenorigineel ↗

Senior Business Analyst, Remote

Origineel: Senior Business Analyst, Remote
Advies, bureaus en zakelijke dienstverleningBulgaria; Romania
  • Remote
  • Senior
  • Strategie, advies en analyse
27 dagen geledenorigineel ↗

Senior Business Analyst, Remote

Origineel: Senior Business Analyst, Remote
Advies, bureaus en zakelijke dienstverleningBulgaria; Other; Romania
  • Remote
  • Senior
  • Strategie, advies en analyse
27 dagen geledenorigineel ↗

Actualiteit van de gegevens

564 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-26 09:37 UTC, body 751560 bytes.