2 dagen geledenorigineel ↗
Poland and Central-Eastern Europe
32 openstaande functies8% remotePolenBulgarijeRoemenië
Advies, bureaus en zakelijke dienstverleningTechdienstverlener / bureau / consultancyIT-aandeel 72% van 32 functies
Data en machine learning24%
DevOps / SRE / Platform / Cloud16%
Strategie, advies en analyse14%
Softwareontwikkeling (algemeen)8%
Backend-ontwikkeling5%
QA en testen5%
IT-beveiliging5%
Overig14%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 32 functies in de zoekfunctie
37vacatures, afgelopen 30 dagen
15nieuw, afgelopen 7 dagen
32verschillende functies (elk 1.2 vacatures)
6gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-21)
75open op de vacaturepagina, elke leeftijd
27mediane leeftijd, dagen
68%IT (25)
100%in Europa (37)
8%remote
0%met salaris
Indicatie van de omvang: 75 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 214 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Werkplek niet opgegeven34 · 92%
Remote3 · 8%
Ervaringsniveau
Senior37 · 100%
Functiegebied
Data en machine learning9 · 24%
DevOps / SRE / Platform / Cloud6 · 16%
Strategie, advies en analyse5 · 14%
Softwareontwikkeling (algemeen)3 · 8%
QA en testen2 · 5%
IT-beveiliging2 · 5%
Backend-ontwikkeling2 · 5%
Full-stack-ontwikkeling1 · 3%
Landen
Polen31
Bulgarije20
Roemenië20
Steden
geen gegevens
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
3 dagen geledenorigineel ↗
3 dagen geledenorigineel ↗
Senior Data Engineer met Databricks (Warsaw)
Origineel: Senior Data Engineer with Databricks (Warsaw)- Senior
- Data en machine learning
- SQL
3 dagen geledenorigineel ↗
4 dagen geledenorigineel ↗
Senior QA Automation Specialist met C#
Origineel: Senior QA Automation Specialist with C#- Senior
- QA en testen
- C#
4 dagen geledenorigineel ↗
4 dagen geledenorigineel ↗
Databricks Platform Engineer
Origineel: Databricks Platform Engineer- Senior
- DevOps / SRE / Platform / Cloud
4 dagen geledenorigineel ↗
4 dagen geledenorigineel ↗
5 dagen geledenorigineel ↗
Data Governance / Business Analyst Consultant
Origineel: Data Governance / Business Analyst Consultant- Senior
- Strategie, advies en analyse
5 dagen geledenorigineel ↗
Senior QA Specialist (Typescript + AI)
Origineel: Senior QA Specialist (Typescript + AI)- Senior
- QA en testen
- TypeScript
- SQL
5 dagen geledenorigineel ↗
GCP Data Platform Engineer
Origineel: GCP Data Platform Engineer- Senior
- DevOps / SRE / Platform / Cloud
- Python
5 dagen geledenorigineel ↗
5 dagen geledenorigineel ↗
Google Cloud & Knowledge Catalog Engineer
Origineel: Google Cloud & Knowledge Catalog Engineer- Senior
- Softwareontwikkeling (algemeen)
6 dagen geledenorigineel ↗
Senior Data Engineer met Databricks
Origineel: Senior Data Engineer with Databricks- Senior
- Data en machine learning
- Python
9 dagen geledenorigineel ↗
Senior Typescript Developer
Origineel: Senior Typescript Developer- Senior
- Softwareontwikkeling (algemeen)
- TypeScript
10 dagen geledenorigineel ↗
Lead FullStack Engineer (AI)
Origineel: Lead FullStack Engineer (AI)- Senior
- Full-stack-ontwikkeling
- TypeScript
10 dagen geledenorigineel ↗
11 dagen geledenorigineel ↗
11 dagen geledenorigineel ↗
11 dagen geledenorigineel ↗
12 dagen geledenorigineel ↗
12 dagen geledenorigineel ↗
B2B PHP Senior Developer, Romania
Origineel: B2B PHP Senior Developer, Romania- Senior
- Backend-ontwikkeling
- PHP
- SQL
12 dagen geledenorigineel ↗
16 dagen geledenorigineel ↗
17 dagen geledenorigineel ↗
17 dagen geledenorigineel ↗
17 dagen geledenorigineel ↗
17 dagen geledenorigineel ↗
18 dagen geledenorigineel ↗
18 dagen geledenorigineel ↗
18 dagen geledenorigineel ↗
Senior .NET Developer REMOTE, Bulgaria
Origineel: Senior .NET Developer REMOTE, Bulgaria- Remote
- Senior
- Softwareontwikkeling (algemeen)
- C#
- TypeScript
19 dagen geledenorigineel ↗
26 dagen geledenorigineel ↗
Senior Java Developer (legacyproject)
Origineel: Senior Java Developer (legacy project)- Senior
- Backend-ontwikkeling
- Java
27 dagen geledenorigineel ↗
Senior Business Analyst, Remote
Origineel: Senior Business Analyst, Remote- Remote
- Senior
- Strategie, advies en analyse
27 dagen geledenorigineel ↗
Senior Business Analyst, Remote
Origineel: Senior Business Analyst, Remote- Remote
- Senior
- Strategie, advies en analyse
27 dagen geledenorigineel ↗
Actualiteit van de gegevens
564 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-26 09:37 UTC, body 751560 bytes.