RoleFalconAlle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt 7 min. geleden
Nederlands
Inloggen

← terug

Code3

7 openstaande functies100% remoteVerenigde Staten

Media, entertainment en reclameNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 7 functies

Marketing en communicatie57%
Sales en verkoop43%
7vacatures, afgelopen 30 dagen
1nieuw, afgelopen 7 dagen
7verschillende functies (elk 1 vacatures)
3gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-16)
14open op de vacaturepagina, elke leeftijd
31mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
0%in Europa (0)
100%remote
100%met salaris

Indicatie van de omvang: 14 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 129 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
030
040
050
061
072
081
093
107

Werkplek

Remote7 · 100%

Ervaringsniveau

Staff6 · 86%
Medior1 · 14%

Functiegebied

Marketing en communicatie4 · 57%
Sales en verkoop3 · 43%

Landen

Verenigde Staten7

Steden

geen gegevens

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Origineel: Head of Paid Search
Code3·Media, entertainment en reclame·Remote, United States - Eastern Time Zone preferredorigineel ↗
USD 134,5K–185K / jaarRemotealleen VSStaffMarketing en communicatie

Head of Marketing

7 dagen geleden
Origineel: Head of Marketing
Code3·Media, entertainment en reclame·United Statesorigineel ↗
USD 155K–180K / jaarRemoteStaffMarketing en communicatie

Head of Growth

7 dagen geleden
Origineel: Head of Growth
Code3·Media, entertainment en reclame·United Statesorigineel ↗
USD 180K–200K / jaarRemoteStaffMarketing en communicatie
Origineel: Senior Director, Growth
Code3·Media, entertainment en reclame·United Statesorigineel ↗
USD 120K–130K / jaarRemoteStaffMarketing en communicatie
Origineel: Director, Commerce Strategy & Client Partnerships
Code3·Media, entertainment en reclame·Remote, United Statesorigineel ↗
USD 139,5K–157,5K / jaarRemotealleen VSStaffSales en verkoop
Origineel: Director, Media Strategy & Client Partnerships
Code3·Media, entertainment en reclame·Remote, United Statesorigineel ↗
USD 139,5K–157,5K / jaarRemotealleen VSStaffSales en verkoop
Origineel: Supervisor, Media Strategy & Client Partnerships
Code3·Media, entertainment en reclame·Remote, United Statesorigineel ↗
USD 102K–122K / jaarRemotealleen VSMediorSales en verkoop

Actualiteit van de gegevens

16 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 04:28 UTC, body 243763 bytes.