Code3
7 openstaande functies100% remoteVerenigde Staten
Media, entertainment en reclameNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 7 functies
Marketing en communicatie57%
Sales en verkoop43%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 7 functies in de zoekfunctie
7vacatures, afgelopen 30 dagen
1nieuw, afgelopen 7 dagen
7verschillende functies (elk 1 vacatures)
3gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-16)
14open op de vacaturepagina, elke leeftijd
31mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
0%in Europa (0)
100%remote
100%met salaris
Indicatie van de omvang: 14 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 129 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Remote7 · 100%
Ervaringsniveau
Staff6 · 86%
Medior1 · 14%
Functiegebied
Marketing en communicatie4 · 57%
Sales en verkoop3 · 43%
Landen
Verenigde Staten7
Steden
geen gegevens
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Head of Paid Search
9 u geledenOrigineel: Head of Paid Search
USD 134,5K–185K / jaarRemotealleen VSStaffMarketing en communicatie
Head of Marketing
7 dagen geledenOrigineel: Head of Marketing
USD 155K–180K / jaarRemoteStaffMarketing en communicatie
Head of Growth
7 dagen geledenOrigineel: Head of Growth
USD 180K–200K / jaarRemoteStaffMarketing en communicatie
Senior Director, Growth
7 dagen geledenOrigineel: Senior Director, Growth
USD 120K–130K / jaarRemoteStaffMarketing en communicatie
Directeur, Commerce Strategie en Klantpartnerschappen
8 dagen geledenOrigineel: Director, Commerce Strategy & Client Partnerships
USD 139,5K–157,5K / jaarRemotealleen VSStaffSales en verkoop
Directeur, Mediastrategie & Klantpartnerschappen
8 dagen geledenOrigineel: Director, Media Strategy & Client Partnerships
USD 139,5K–157,5K / jaarRemotealleen VSStaffSales en verkoop
Toezichthouder, Mediastrategie & Klantpartnerschappen
10 dagen geledenOrigineel: Supervisor, Media Strategy & Client Partnerships
USD 102K–122K / jaarRemotealleen VSMediorSales en verkoop
Actualiteit van de gegevens
16 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 04:28 UTC, body 243763 bytes.